» » У Визирській ОТГ поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг (фото)

У Визирській ОТГ поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг (фото)

У Визирській ОТГ поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг (фото)

  У Першотравневому продовжується благоустрій вулиць села. Влітку понад дві тисячі квадратних метрів асфальту постелили по вулиці Виноградній. Також асфальт отримала й вулиця Стребкова.У Визирській об’єднаній громаді поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг.  Наразі, до початку активних опадів осінньо-зимового періоду, покриття щебенем відбулося і по вулиці Степовій. Все це - кроки масштабної поступової роботи.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Завдяки фонду Олексія Ставніцера і "Команді розвитку" ми заасфальтували в цьому році вулицю Стребкова і засипали щебенем в Міщанці вулицю Степову. Спочатку було звернення від жителів Першотравневого, щоб зробити сполучну дорогу між вулицями СтребковаЩепоткіна, Степова до дитячого садка. Це найкоротший шлях доставки продуктів у школу. Раніше була маса незручностей. Людям потрібно було проїжджати через територію школи. Тому тут була необхідна насипна дорога, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Визирській об’єднаній громаді поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг.  Окрім того, це шлях і для спецтехніки, тому що саме з цього боку знаходяться котельні дитсадка та Першотравневого НВК. Жителям Спортивного провулка, який межує із закладами освіти, ця дорога теж до вподоби.Дмитро Шпинь, житель Першотравневого.

Звичайно, стало зручно. По болоту ходити у садочок або до школи діти вже не будуть. Дорога робиться, тепер продукти до школи везуть цим шляхом. Буде добре і чисто, - Дмитро Шпинь, житель Першотравневого.

У Визирській об’єднаній громаді поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг.  Взаємодія депутатського корпусу із владою, а також активна позиція членів "Команди розвитку" з відстоювання інтересів своїх виборців, дають добрі результати.Тетяна Карнаушенко, депутат від виборчого округу №21.

Влада реагує, чує людей та їх проблеми, це - великий плюс. Засипали дорогу щебенем від траси і до провулка Спортивного. Тут вже є альтернативний заїзд для людей. Жителі вулиці Степова, Стребкова та Щепоткіна тепер можуть вибрати, як ближче проїхати, - Тетяна Карнаушенко, депутат від виборчого округу №21.

  Село Міщанка теж радіє розпочатому благоустрою доріг. Атмосферні опади робили тут вулицю Степову непрохідною.Надія Флоря, жителька вулиці Степової села Міщанка.

Коли дорогу почали робити, хотілося розрізати стрічку - так ми всі були раді, що про нас не забули й ми тепер, як всі нормальні люди, зможемо їздити на роботу і з роботи, а діти зможуть нормально ходити до школи та до дитячого садочку, - Надія Флоря, мешканка вулиці Степової села Міщанка.

  З появою асфальту на вулицях Першотравневого з’явилася нова проблема - перевищення швидкості руху автомобілістами. Це питання зараз теж вирішується.У Визирській об’єднаній громаді поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг.

Ми замовили 14 обмежувачів швидкості руху - "лежачі поліцейські". Їх встановлять по вулицях Виноградна, Урожайна, Молодіжна, Центральна та Лесі Українки. Попереджувальні дорожні знаки зараз затверджуємо в обласній поліції, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Якщо планово підходити до ремонту дорожнього полотна та будівництва доріг, робити в рік по 2-3 вулиці, то за кілька років проблеми будуть вирішені. Крок за кроком, населені пункти Визирської об'єднаної територіальної громади отримають нормальну дорожню інфраструктуру.У Визирській об’єднаній громаді поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг.

Після створення громади ми почали з підготовки плану соціального розвитку населених пунктів: Любопіль, Першотравневе та Визирка. Було складено трирічний план розвитку до 2022 року. В першу чергу необхідно забезпечити ремонт центральних доріг, які з'єднують село Порт, Любопіль та Нову Вільшанку. А потім ми вже почнемо ремонт місцевих доріг всередині населених пунктів, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  Влада намагається забезпечити гармонійний розвиток громади.У Визирській об’єднаній громаді поступово втілюють плани розвитку та ремонту доріг

Є програма, згідно з котрою виділяються кошти. Треба реально дивитися на всі ті проблеми, які є в кожному населеному пункті. А також на задачі, котрі необхідно вирішувати у першу чергу. Дуже важливо, аби всі відчули, що влада дбає не тільки про жителів Визирки, Першотравневого або Нової Вільшанки. Абсолютно всі мають відчути, що влада не забула ні про кого, - Тетяна Карнаушенко, депутат від виборчого округу №21.

  Населені пункти Визирської об’єднаної територіальної громади всі різні за масштабом та кількістю жителів. Але всі вони - рівні.

Важливо, щоб в кожному маленькому селі була дорога, щоб люди відчували, що вони члени суспільства, громадяни великої України. Важливо, щоб були вода, світло і газ. Лише тоді людям не треба буде їхати до міста. Вони будуть залишатися та займатися розвитком свого села, - Надія Флоря, жителька вулиці Степової села Міщанка.

  Фото коптер Віктор Брик.

Друк
Молодь Визирської ОТГ розповіла, яку участь вона може взяти в розвитку громади (фото)15:00
15 лис
Кандидатуру голови Лиманського району переглянуть14:30
15 лис
Одеська обласна рада нагородила медаллю ветерана з Кінного (фото)13:57
15 лис
ЦВК здатна самостійно розв'язати проблему з виборами в ОТГ, що відбудуться у грудні13:00
15 лис
У Южному побудують гуртожиток: розпочато створення проєкту12:30
15 лис
На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл (фото)12:00
15 лис
Що буде з медициною, якщо Сичавка вирішить приєднатися до Визирської ОТГ (фото)11:00
15 лис
Голова міста Южне провів екскурсію в міській раді для школярів (фото)10:00
15 лис
Валентина Харламбова: "Попереду багато роботи, і успіх залежить від зусиль команди"15:00
14 лис
В Адміністрації морських портів України обговорили результати роботи за 10 місяців (фото)14:00
14 лис
Стало відомо, коли відбудеться перепис населення України13:30
14 лис
Влада Южного звернулась до уряду, щоб скасувати постанову, яка загрожує теплопостачанню міста13:10
14 лис
Роботи з реконструкції проспекту Миру виконані вже на 65% (фото)12:30
14 лис
У Визирській сільраді планують залучати гранти задля розвитку громади (фото)12:10
14 лис
Любопіль приєднався до озеленення (фото)11:44
14 лис
У Визирській громаді планують розвивати інклюзивну освіту (фото)11:00
14 лис
Ініціативні жителі Олександрівки привели до ладу територію біля школи (фото)10:00
14 лис
У місті Южне з'явиться торгово-розважальний центр у 2020 році (фото)15:00
13 лис
В селі Першотравневе провели озеленення (фото)14:30
13 лис
Любопільський будинок культури розвиває таланти у гуртках танцю й співу (фото)14:02
13 лис
Склад майбутньої Фонтанської ОТГ змінився13:30
13 лис
У Коблівській ОТГ розробили проєкт програми розвитку дорожньої інфраструктури громади13:00
13 лис
Список нових голів райдержадміністрацій Одеської області буде скоректований12:30
13 лис
У Сичавській школі старшокласники написали радіодиктант національної єдності (фото)12:00
13 лис
Надання адміністративних послуг на рівні громад в умовах децентралізації - необхідність11:00
13 лис
TOP