Рік, що минає, для Коблівської громади був плідним. Вдалося зробити чимало корисного та потрібного для ОТГ. Одне з головних питань - це дороги. У Коблівській сільраді впродовж року намагалися його вирішити.

Ми намагаємося приводити дороги до такого стану, аби можна було і ходити, і їздити. Наразі ще не закінчили рибаківську дорогу, бо зараз там проводиться капітальний ремонт водопроводу. До речі, ми повністю замінюємо водопровід у Рибаківці, це теж наші здобутки у 2019 році. Мережа нова, сучасна і, гадаю, що вона буде довго слугувати на користь Коблівської громади й жителів села Рибаківка, - Володимир Коц, заступник голови Коблівської сільської ради.
Багато уваги приділили й наданню медичних послуг у Коблівській громаді. За минулий рік з’явилося дві амбулаторії: у Новофедорівці та у Коблевому. Завдяки співфінансуванню, коштом держави та громади, вдалося придбати два автомобілі для медичних установ. Провели ремонти у школах, перекрили дах. Та не варто забувати, що Коблеве - курортне село. Тому тут мають плани на розвиток цієї галузі.

Реалізувати наш проєкт - створити курорт місцевого значення. Роботи в цьому напрямку були проведені значні, ми звернулися навіть до обласної адміністрації з клопотанням. Необхідно отримати статус курорту місцевого значення. Будемо розвивати не тільки відпочинок, а й пансіонати й лікування. Враховуючи те, що були проведені аналізи Тилігульського лиману, тут є лікувальні грязі, - Володимир Коц, заступник голови Коблівської сільської ради.
Погоджується з тим, що необхідно розвивати Тилігул та його береги, й Олег Кутателадзе. Нагадаємо, саме він був одним з ініціаторів відродження лиману завдяки реконструкції з’єднувального каналу з морем. Народний обранець переконаний, що сьогодні важливо працювати в симбіозі, аби мати дійсно величезні можливості для розвитку рекреації.

Було б непогано, якби миколаївська сторона приєдналася до відродження Тилігульського лиману, а не лише одеська. Тоді б і набережну можна було б разом побудувати. Вона буде лише тоді, коли пройдуть берегоукріплювальні роботи, коли розшириться пляж. Я вважаю, що у нашу сторону легко дістатися з Одеси, тут чудове місце, де можна було б відпочивати. Після того, як відійшов Крим, у нас немає ніяких островів, а тут є коси. Це мальовничі місця, де люди можуть відпочивати. Їх потрібно окультурити та спільними зусиллями рухатися вперед, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.
Кінець 2019 року для Коблевого не пройде лише у святкуванні. Так, тут нарешті з’явиться власний ЦНАП. Як і в інших громадах, його існування стало можливим завдяки програмі "U-LEAD з Європою".

Програма забезпечила нас меблями, технічним обладнанням, програмним забезпеченням "Вулик". Також проводилися тренінги для спеціалістів ЦНАПу. Надавала програма також й інституційну допомогу. А вже за кошти сільської ради було проведено ремонтні роботи з дотриманням всіх вимог законодавства. Навіть люди з обмеженими можливостями мають безперешкодний доступ до нашого Центру, - Олена Дубініна, начальник відділу ЦНАП Коблівської сільської ради.
Варто зазначити, що Центр надання адміністративних послуг у Коблівській сільській раді буде відкрито 28 грудня 2019 року.