Повернутися назад Роздрукувати

Ціна життя. Дмитрик Приходько - після лікування в Ізраїлі (фото)

Ціна життя. Дмитрик Приходько - після лікування в Ізраїлі (фото)

  Маленькому Дмитрику Приходько вже скоро виповниться півтора рочка. За час знаходження в ізраїльській лікарні він подорослішав та зробив прорив: у своєму стані здоров’я, розвитку та апетиті. Хлопчик допитливий, радіє усім гостям та активно розвивається. Зубиків вже 17 - з гордістю розповідають батьки Олександр та Олена Приходько. Тепер важко згадувати, що більшість часу свого першого року життя, дитина провела по лікарнях.

Олена Приходько, мати малюка.

Коли почалося лікування - він почав активно рости й розвиватися. Зараз, дивлячись на нього, взагалі важко припустити, що він чимось хворіє. Будемо намагатися хоча б раз на рік відвідувати цю клініку. А зараз з нами на прямому зв'язку всі ізраїльські фахівці, так що я можу отримувати відразу відповіді на всі свої запитання, стосовно стану дитини, - Олена Приходько, мати малюка.

  Лікування за кордоном стало реальністю завдяки фінансовій допомозі благодійного фонду імені Олексія Ставніцера, Визирської сільської ради, Одеської обласної ради та небайдужим людям.

Олександр Приходько, батько малюка.

Дуже вдячні людям, які допомагали. Подяка на адресу районної адміністрації та районної лікарні в Доброславі. Велика подяка Кутателадзе Олегу Джумберовичу за його допомогу та сприяння. Він допомагав нам і в отриманні ліків та медикаментів, посприяв у фінансовій допомозі. Стан нашої дитини зараз покращився в сотні разів, - Олександр Приходько, батько малюка.

  Після Ізраїлю молоді батьки тепер зовсім по-іншому дивляться на цю генетичну хворобу. У всьому світі муковісцидоз вимагає повноцінного лікування, якісної реабілітації та спецхарчування, створення певних умов та якості життя. Більш того - світова наука вже знайшла препарати, які допомагають організму самостійно боротися з генетичною недугою. Таке складне життєве випробування об'єднало сім'ю.

  Курси лікування та постійного медичного контролю допоможуть надалі взяти верх над хворобою. Але молоде подружжя спантеличене тепер не тільки долею та здоров'ям свого малюка. На державному рівні вони прагнуть звернути увагу та впровадити цивілізований підхід в лікуванні хворих на муковісцидоз. Так, вони ініціювали в соціальних мережах збір підписів та інформаційну кампанію.

  Доля одного малюка отримала шанси змінити майбутнє усіх хворих на муковісцидоз в Україні.