Повернутися назад Роздрукувати

На ТІСі з'явилася металева скульптура

На ТІСі з'явилася металева скульптура

  Не так давно в компанії ТІС з'явилася незвичайна інсталяція: металеве серце, прикрашене й оживше. Автор роботи - електрогазозварник ремонтно-будівельного підрозділу Дмитро Єрмолін. Він розповів про те, як давалося нетипове завдання, а заодно трохи про свою професію.

  Дмитро Єрмолін працює в ТІС понад рік. Після школи, коли прийшов момент вибору професії, хлопець обрав для себе два варіанти: або автослюсар, або газозварник. У підсумку зупинився на другому і не пошкодував. Завдання у зварника в порту різної складності й різних видів: каркаси для залізобетонних плит, паркани, інші конструкції, що мають арматуру. Робота подобається, хоча вона не з легких.

  Напередодні Дня святого Валентина на прохання колег Дмитро створив з вогню і металу незвичайну, з урахуванням специфіки підприємства конструкцію - залізне серце. А до свята закоханих його додатково прикрасили, створивши незвичайну фотозону. До цього моменту співробітник ТІСа іноді вдома створював з металу для себе або родичів якісь нетипові вироби - квіти, рамки, елементи інтер'єру. Це була перша художня робота на підприємстві. Завдання, визнає скульптор по металу, що не дуже складна, але кропітка: потрібно було зробити все симетрично та естетично. Довелося повозитися.Дмитро Єрмолін, електрогазозварник ремонтно-будівельного підрозділу.

Моє перше місце роботи - ОПЗ. Я прийшов "зелений", адже наше навчання теоретичне і далеке від життя. Але у мене був прекрасний наставник. Я йому дуже вдячний, бо він передав мені свою майстерність, - Дмитро Єрмолін, електрогазозварник ремонтно-будівельного підрозділу.

  За його словами, електрогазозварнику, в першу чергу, важливо дотримуватися техніки безпеки. Це робота підвищеної небезпеки - з вогнем, а значить, дуже легко можна отримати опік шкіри, легенів, травмування органів зору. Часто бувають завдання на висоті або в складних умовах. Це вимагає досвіду і сміливості. Тому майбутній рівень майстерності залежить від досвідченого наставника і від власного бажання вчитися і вдосконалювати навички.

  За матеріалами газети "Наш TIS", №2 від лютого 2020 року.