Повернутися назад Роздрукувати

Андрій Ставніцер: "Я наполегливо прошу всіх допомагати грошима на закупівлю ШВЛ"

Андрій Ставніцер: "Я наполегливо прошу всіх допомагати грошима на закупівлю ШВЛ"

  Завдання, які повинні вирішити бізнес і громадяни в Одеському регіоні для протидії поширенню коронавірусу, уберегти від контактів літніх людей, постаратися самим знизити навантаження на медустанови та по-максимуму закупити в лікарні те обладнання, яке допоможе лікарям виходжувати хворих. Про те, щоб наслідки пандемії мінімізувати для України, йшлося на зустрічі президента країни Володимира Зеленського з представниками великого бізнесу.
  За підсумками зустрічі в Києві, аналізуючи досвід Італії, був зроблений висновок, що в Україні в зоні ризику може опинитися велика кількість пенсіонерів і людей з хронічними захворюваннями. Єдиний шанс максимально втримати цих людей по домівках - забезпечити їх усім необхідним. В Одеському регіоні закликають молодь на допомогу в організації свого роду комун, які будуть постачати літніх людей їжею і ліками, приносити їм найнеобхідніше під двері, утримуючи їх на карантині якомога довше. Андрій Ставніцер, співзасновник і гендиректор ТИС.  Фото "7 канал".

Ще одна причина, чому треба це робити. Англійці стверджують, що ми не убережемося та все одно перехворіємо на цей вірус. Але ми можемо зменшити навантаження на медустанови, щоб не було, як зараз в Італії, де відмовляють у медичній допомозі пенсіонерам, і у них немає іншого вибору, крім як гинути, тому що ліжка палат переповнені, не вистачає апаратів штучної вентиляції легенів, і такі люди приречені, - Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор ТІС.

  Тому, підкреслив підприємець в інтерв'ю "7 каналу", сьогодні треба сконцентруватися на двох речах. Перша - пошук і закупівля ШВЛов, максимально доступних. Друге - організація громад, націлених допомогти пенсіонерам просидіти вдома і перечекати цей важкий час. Це особливо актуально в містах, де є люди похилого віку, про яких нікому піклуватися, тому потрібно формувати дружини й брати це на себе.Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор ТІС.

Потрібно, щоб у кожному районі люди організувалися. Ми готові навчити їх, готові пояснити, де взяти списки, як знайти цих пенсіонерів, ми приєднаємо мережі продуктових магазинів і будемо формувати такі кошики з базовими продуктами, які потрібно доставляти. Знову таки, рекомендую звертатися до БФ "Корпорація монстрів" у фейсбуці або до Катерини Ножевнікової особисто, щоб отримати максимально докладні інструкції, - Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор ТІС.

  При цьому є люди, які не можуть допомогти в цьому питанні, і бізнесмен настійно просить їх і всіх інших допомагати грошима на закупівлю ШВЛ.

За ними сьогодні йде боротьба по всьому світу, я не перебільшую. Я зв'язувався з посольствами, у багатьох країнах є заборона на експорт цієї апаратури, тому ми "вихоплюємо" все, що є, збираємо все по Україні, ремонтуємо, але це крапля в морі. З досвіду наших італійських колег ми намагаємося розробити спеціальні перехідники, які дозволяють за допомогою одного ШВЛа вентилювати відразу двох пацієнтів. Але це не від заможного життя, - Андрій Ставніцер, співзасновник та генеральний директор ТІС.

  Поки що за допомогою гендиректора ТІС два апарати ШВЛ отримала Одеська інфекційна лікарня.

  За матеріалами "7 канал".