Повернутися назад Роздрукувати

У селі Порт не носять масок та чекають на дощ (фото)

У селі Порт не носять масок та чекають на дощ (фото)

  Село Порт не можна назвати сільською глибинкою. Однак той факт, що село непроїзне, бо веде до нього лише одна дорога - в Порту мало буває сторонніх відвідувачів. Як й в інших населених пунктах країни, жителі Порта знаходяться на карантині. Діти не ходять до школи, що створює певні проблеми батькам, які не можуть повною мірою приділити час домашньому господарству, бо багато часу витрачають на виховання та навчання.Олександр Попадюк, житель села Порт.

Уроки й потім на роботу, - Олександр Попадюк, житель села Порт.

  Олександру Попадюку пощастило, його рідне підприємство ТІС під час карантину працює. Як і раніше його на зміну доставляє корпоративний автобус. Каже, все працює, тільки з дотриманням правил карантину.

  Але у більшості жителів села найбільшу тривогу викликає не карантин, а погода. Для сільського жителя зима без снігу, а весна без дощу гірше будь-якої іншої напасті. Переживають жителі й за місцевих фермерів, які взяли у них в оренду земельні паї.

Михайло Жук, житель села Порт.

Посадили картоплю, цибулю та все таке, чекаємо від Бога допомоги з дощем. Сильна посуха істотно вдарить по урожаю. Я в селі живу, в селі легше, ніж у місті. І мені що, поїхав у магазин купив хліб, крупу, а наші бізнесмени - вони вирощують все, їм зараз важко, вони страждають сьогодні, - Михайло Жук, житель села Порт.

  З ним згоден і Микола Хомич. Він чекає на дощ, сидячи на вулиці без засобів індивідуального захисту, оскільки дуже мала ймовірність, що поряд пройде чужак. Взагалі, як виявилося, більшість жителів Порта не носять захисні маски. Школярі тим часом, які вчаться у Визирській школі, на карантині п'ятий тиждень. Вони отримують всі завдання інтернетом.

Заходимо до спільноти, фотографуємо своє домашнє завдання і відсилаємо вчителю. Фізкультуру знімаємо на відео й теж відсилаємо, - Каріна, жителька села Порт.

  Наразі у Лиманському районі не було виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Можливо цьому посприяли й своєчасні карантинні заходи, й уклад сільського життя та здоровий глузд місцевих жителів, які не так легко піддаються панічним настроям, міркують сільчани.