Показати меню
» » Іван Ососкало: "Моя мрія бути у такій "Команді розвитку", яка могла б будувати потужну ОТГ" (фото)

Іван Ососкало: "Моя мрія бути у такій "Команді розвитку", яка могла б будувати потужну ОТГ" (фото)

Іван Ососкало: "Моя мрія бути у такій "Команді розвитку", яка могла б будувати потужну ОТГ" (фото)

Іван Ососкало: Моя мрія бути у такій Команді розвитку, яка могла б будувати потужну ОТГІван Ососкало: Моя мрія бути у такій Команді розвитку, яка могла б будувати потужну ОТГ

Село було дотаційниміснувало за рахунок сільгосппідприємств. З появою на його території транспортного вузла "ТІС" і Олексія Ставніцера життя стало налагоджуватисьпочали ремонтувати дороги, сам Олексій Ставніцер переселився у Визирку, - Іван Ососкало, заступник голови Лиманської райради.
  Як представник керівництва району, Іван Ососкало підтримав становлення Визирської об'єднаної громади одним із перших.Заступник голови Лиманської райради, Іван Ососкало
Я чиновник і розумію, що з появою потужної Визирської ОТГ дотаційні сільради залишаться без підтримки у вигляді районної субвенції, але душа болить за своє, тому я, як мешканець Визирки, хочу, щоб наше село ще більше розвивалось, - Іван Ососкало, заступник голови Лиманської райради.
  Стати депутатом сільради Івана Ососкало спонукало ще й те, що взяти участь у виборах у Визирську ОТГ прагнуть й такі люди, які піддавали жорсткій критиці створення цієї ОТГ.
Бути депутатом сьогодні не легко. Це не оплачувана посада. Якщо порівняти депутата сільської ради у 90-і роки і зараз, це різне ставлення до роботи й інша відповідальність. Депутат має знати закони місцевого самоврядування і у земельних питаннях, і у природоохоронних. Він повинен бути фахівцем у цьому. Тоді буде і користь від депутатського корпусу. Чому так багато було кандидатур? Тому що нове велике об'єднання, але люди самі вже знають, хто їм потрібен у сільській раді від їхньої вулиці, - Іван Ососкало, заступник голови Лиманської райради.
Іван Ососкало: Моя мрія бути у такій Команді розвитку, яка могла б будувати потужну ОТГ  Формувати команду однодумців у сільську раду потрібно до виборів, а не після. Щоб люди розуміли, ось іде команда депутатів з своєю програмою розвитку. Так жителям сіл буде легше розібратися, кого обирати з числа претендентів.
Моя мрія об'єднати таку команду і бути у такій "Команді розвитку", яка могла б далі будувати цю об’єднану територіальну громаду, - Іван Ососкало, заступник голови Лиманської райради.
Віталій Олегович Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.  На думку депутата районної ради Віталія Кутателадзе, досвідчені і обізнані у державному управлінні люди вкрай необхідні для стабільної роботи нової територіальної одиниці - Визирської ОТГ.
Визирська ОТГ вже сформована, ми готуємось до виборів, і сподіваємось, що прийдуть небайдужі до долі громади люди. Дуже важливо для нас не втратити той досвід, який люди вже накопичили, будучи депутатами, важливо й залучати до влади молоде покоління, щоб люди відчували, що вони потрібні тут, на своїй землі. Має бути такий симбіоз, де об'єднаються досвід та молодий запал. Це дастьпоштовх для розвитку нашої громади, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP