Показати меню
» » Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів (фото)

Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів (фото)

Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів (фото)
  Отже, згідно з рішенням ЦВК, вибори у Визирську об'єднану територіальну громаду відбудуться 30-го червня 2019 року. У виборчому процесі візьмуть участь жителі сіл: Визирка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Любопіль, Міщанка, Нова Вільшанка, Першотравневе, Порт, Ранжеве, Степанівка.c. Визиркаc. Воронівкаc. Зоря Трудаc. Кіннеc. Любопільc. Міщанкаc. Нова Вільшанкаc. Першотравневеc. Степанівкас. Ранжевес. Порт  З виборами, які незабаром відбудуться, великі надії пов'язують, як мешканці громади, так і керівництво місцевої влади, розповідає Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради:Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради
Фактично об'єднання відбулося торік, але через введення воєнного стану вибори у місцеву громаду в грудні минулого року не відбулися. Нарешті, вирішено провести їх 30-го червня, і після цього, я впевнений, суттєво зміняться умови проживання мешканців прилеглих сіл.
  На думку Олександра Токменінова, наразі першочергове завдання - це обрати гідних управлінців, які прагнуть розвитку цього краю, аби зробити кращі умови для проживання людей у громаді.
  Виборцям потрібно з великою відповідальністю поставитись до виборчого процесу і врахувати, що багато з тих, хто висував свої кандидатури на посади в ОТГ, навіть не мешкають постійно на цій території і не знаються у нюансах життя у Визирці та навколишніх селах.
  Про те, які особисті риси потрібні бути у кандидатів на ключові посади, говорить консультант з комунікації Одеського регіонального відділення Асоціації міст України Оксана Піднебесна:Консультант з комунікації Одеського регіонального відділення Асоціації міст України Оксана Піднебесна
Для того, аби ефективно працювати в органах місцевого самоврядування, вони повинні мати таку підтримку від населення, щоб потім змогти втілювати усі проекти, які будує громада разом із своїми мешканцями.
  Отже, що нового та корисного має бути у системі роботи об’єднаної територіальної громади, розповідає депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.Депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе
Рада буде обиратися всього на півтора року, навіть менше. Тому відповідальність на тих людях і команді, які будуть керувати громадою, колосальна. Люди повинні відчути зміни.
Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів  Олег Кутателадзе розраховує на те, що хоча бюджет на момент обрання депутатів та керівництва ОТГ ще не буде сформовано, нова команда представить свої цільові програми, які потім фінансуватимуться з бюджету, починаючи з 2020 року. Також він заспокоює мешканців маленьких сіл, аби вони не хвилювалися з приводу того, що приєдналися до великих населених пунктів, навпаки - це допоможе разом вирішувати всі матеріальні та соціальні питання більш ефективно.
Друк
Схожі новини:
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP