Отже, згідно з рішенням ЦВК, вибори у Визирську об'єднану територіальну громаду відбудуться 30-го червня 2019 року. У виборчому процесі візьмуть участь жителі сіл: Визирка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Любопіль, Міщанка, Нова Вільшанка, Першотравневе, Порт, Ранжеве, Степанівка. З виборами, які незабаром відбудуться, великі надії пов'язують, як мешканці громади, так і керівництво місцевої влади, розповідає Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради:
Фактично об'єднання відбулося торік, але через введення воєнного стану вибори у місцеву громаду в грудні минулого року не відбулися. Нарешті, вирішено провести їх 30-го червня, і після цього, я впевнений, суттєво зміняться умови проживання мешканців прилеглих сіл.
На думку Олександра Токменінова, наразі першочергове завдання - це обрати гідних управлінців, які прагнуть розвитку цього краю, аби зробити кращі умови для проживання людей у громаді.
Виборцям потрібно з великою відповідальністю поставитись до виборчого процесу і врахувати, що багато з тих, хто висував свої кандидатури на посади в ОТГ, навіть не мешкають постійно на цій території і не знаються у нюансах життя у Визирці та навколишніх селах.
Про те, які особисті риси потрібні бути у кандидатів на ключові посади, говорить консультант з комунікації Одеського регіонального відділення Асоціації міст України Оксана Піднебесна:
Для того, аби ефективно працювати в органах місцевого самоврядування, вони повинні мати таку підтримку від населення, щоб потім змогти втілювати усі проекти, які будує громада разом із своїми мешканцями.
Отже, що нового та корисного має бути у системі роботи об’єднаної територіальної громади, розповідає депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.
Рада буде обиратися всього на півтора року, навіть менше. Тому відповідальність на тих людях і команді, які будуть керувати громадою, колосальна. Люди повинні відчути зміни.
Олег Кутателадзе розраховує на те, що хоча бюджет на момент обрання депутатів та керівництва ОТГ ще не буде сформовано, нова команда представить свої цільові програми, які потім фінансуватимуться з бюджету, починаючи з 2020 року. Також він заспокоює мешканців маленьких сіл, аби вони не хвилювалися з приводу того, що приєдналися до великих населених пунктів, навпаки - це допоможе разом вирішувати всі матеріальні та соціальні питання більш ефективно.