Показати меню
» » Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів (фото)

Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів (фото)

Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів (фото)
  Отже, згідно з рішенням ЦВК, вибори у Визирську об'єднану територіальну громаду відбудуться 30-го червня 2019 року. У виборчому процесі візьмуть участь жителі сіл: Визирка, Воронівка, Зоря Труда, Кінне, Любопіль, Міщанка, Нова Вільшанка, Першотравневе, Порт, Ранжеве, Степанівка.c. Визиркаc. Воронівкаc. Зоря Трудаc. Кіннеc. Любопільc. Міщанкаc. Нова Вільшанкаc. Першотравневеc. Степанівкас. Ранжевес. Порт  З виборами, які незабаром відбудуться, великі надії пов'язують, як мешканці громади, так і керівництво місцевої влади, розповідає Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради:Олександр Токменінов, голова Визирської сільської ради
Фактично об'єднання відбулося торік, але через введення воєнного стану вибори у місцеву громаду в грудні минулого року не відбулися. Нарешті, вирішено провести їх 30-го червня, і після цього, я впевнений, суттєво зміняться умови проживання мешканців прилеглих сіл.
  На думку Олександра Токменінова, наразі першочергове завдання - це обрати гідних управлінців, які прагнуть розвитку цього краю, аби зробити кращі умови для проживання людей у громаді.
  Виборцям потрібно з великою відповідальністю поставитись до виборчого процесу і врахувати, що багато з тих, хто висував свої кандидатури на посади в ОТГ, навіть не мешкають постійно на цій території і не знаються у нюансах життя у Визирці та навколишніх селах.
  Про те, які особисті риси потрібні бути у кандидатів на ключові посади, говорить консультант з комунікації Одеського регіонального відділення Асоціації міст України Оксана Піднебесна:Консультант з комунікації Одеського регіонального відділення Асоціації міст України Оксана Піднебесна
Для того, аби ефективно працювати в органах місцевого самоврядування, вони повинні мати таку підтримку від населення, щоб потім змогти втілювати усі проекти, які будує громада разом із своїми мешканцями.
  Отже, що нового та корисного має бути у системі роботи об’єднаної територіальної громади, розповідає депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.Депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе
Рада буде обиратися всього на півтора року, навіть менше. Тому відповідальність на тих людях і команді, які будуть керувати громадою, колосальна. Люди повинні відчути зміни.
Визирська ОТГ готується до перших місцевих виборів  Олег Кутателадзе розраховує на те, що хоча бюджет на момент обрання депутатів та керівництва ОТГ ще не буде сформовано, нова команда представить свої цільові програми, які потім фінансуватимуться з бюджету, починаючи з 2020 року. Також він заспокоює мешканців маленьких сіл, аби вони не хвилювалися з приводу того, що приєдналися до великих населених пунктів, навпаки - це допоможе разом вирішувати всі матеріальні та соціальні питання більш ефективно.
Друк
Культура об'єднує: у Визирці відбувся конкурс "Панянка-Вишиванка - 2019" (фото)21:10
18 тра
Лиманщина зустріла суперфінальні змагання з футболу "Шкіряний м'яч" (фото)11:00
18 тра
Лиманський район відсвяткував День вишиванки (фото)10:00
18 тра
Село Визирка або місто Візир? Яке майбутнє чекає на населений пункт (фото)09:00
18 тра
ЦВК розподілила субвенції на підготовку і проведення виборів в ОТГ (фото)16:05
17 тра
У Южному відбулася позачергова сесія. Депутати обрали нового заступника мера (фото)15:43
17 тра
Першотравневе ділиться досвідом - комплексне рішення інфраструктурних проблем (фото)14:20
17 тра
Аналітики склали рейтинг станцій-лідерів з прийому зерна в квітні (фото)13:12
17 тра
Аграрний ліцей Лиманського району отримав нове обладнання (фото)12:00
17 тра
Село Визирка Лиманського району активно продовжує благоустрій територій (фото)11:00
17 тра
Анна Петровська: "На "ТІС" кожного дня здобуваєш нові знання"10:00
17 тра
Боксери з Доброславу на обласному чемпіонаті завоювали призові місця (фото)09:00
17 тра
У Першотравневому відзначили Всесвітній день вишиванки (фото)16:17
16 тра
Є пропозиція. Майбутнє Визирської ОТГ очима місцевих жителів (фото)15:06
16 тра
"Жива вишиванка". У Доброславі відбувся патріотичний флешмоб (фото)14:12
16 тра
На Одещині ввели заборону на рух великих вантажівок у денний час (фото)13:04
16 тра
Доброслав запрошує на фестиваль "Веселкове рандеву" (фото)12:03
16 тра
TOP