Показати меню
» » Доброслав - столиця активного міжнародного співробітництва Одещини (фото)

Доброслав - столиця активного міжнародного співробітництва Одещини (фото)

Доброслав - столиця активного міжнародного співробітництва Одещини (фото)
  Фестиваль "Веселкове рандеву" став чудовою нагодою для подальшого розвитку міжнародних партнерських відносин й підписання договорів про співпрацю в культурній та гуманітарній сферах. Про це, під час зустрічі в рамках Фестивалю, говорили закордонні гості. Олег Веретенников, почесний консул Латвії, зізнався, що давно мав бажання познайомитися з Людмилою Прокопечко, очільником Доброслава, тому що її ініціативи відомі вже далеко за межами Одеського регіону:Олег Веретенников, консул Латвії.
До кінця травня до України приїжджають члени міжпарламентської групи "Латвійське агентство інвестицій" з метою знайти регіональних лідерів. Я цю роботу веду давно. Нам важливі культурні зв'язки між нашими державами. Зізнаюся, це моя мрія, щоб був взаємний обмін делегаціями та дитячими групами. У наших країн багато спільного, ми будемо активно розвивати таке співробітництво, - Олег Веретенников, почесний консул Латвії.
Доброслав - столиця активного міжнародного співробітництва ОдещиниДоброслав - столиця активного міжнародного співробітництва ОдещиниДоброслав - столиця активного міжнародного співробітництва Одещини  Відкриття болгарського парку "Тракія" до сліз зворушило представників делегації з Болгарії. "Супер!" - так у свою чергу охарактеризував Доброслав Нікола Карайванов - відомий історик і педагог, член офіційної болгарської делегації. Він вручив Людмилі Прокопечко пам'ятну срібну монету із зображенням Христо Ботева та сказав, що це символ культури й просвіти, того, чим зараз активно займається пані Прокопечко. Як заплановано, у червні 2019 року в Софії, делегація з Доброслава підпише договір "Про гуманітарне та культурне співробітництво" з громадою міста Болярово.Доброслав - столиця активного міжнародного співробітництва ОдещиниДоброслав - столиця активного міжнародного співробітництва ОдещиниДоброслав - столиця активного міжнародного співробітництва ОдещиниДоброслав - столиця активного міжнародного співробітництва Одещини  Тимур Нішніанідзе, зазначив, що з року в рік Фестиваль "Веселкове рандеву", підкреслює динаміку розвитку Доброслава. Уже в цьому році у містечку з'явиться куточок грузинської культури.Тимур Нішніанідзе, колишній генеральний консул Грузії в Одесі.
Для мене вже стало доброю традицією бувати у цьому прекрасному селищі, де живуть добрі люди. Селищний голова тут провідник кращих ідей, зібраних нею у різних країнах. Тому сьогодні Доброслав в усіх сенсах є форпостом Одеської області. Як заплановано, в цьому році делегація Доброслава поїде до Грузії, де відбудеться підписання договору "Про побратимські відносини". Ніщо так не згуртовує народи, як культура, спорт та освіта. Девіз Грузії: "Сила в єдності!", тому нам важливо триматися разом для досягнення спільних цілей і подолання труднощів, - говорить Тимур Нішніанідзе, колишній генеральний консул Грузії в Одесі.
Сергій Орлов, в. о. представника Міністерства закордонних справ Укаїни в Одеській області
Це очевидно, що нинішній селищний голова вміє знайти однодумців і на міжнародному рівні. Ми будемо працювати над тим, щоб коло таких партнерів тільки збільшувалось, - пообіцяв Сергій Орлов, в. о. представника Міністерства закордонних справ Укаїни в Одеській області.
Друк
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
Володимир Зеленський призначив в. о. голови Одеської обладміністрації (фото)14:19
15 чер
TOP