Показати меню
» » Жителі села Кінне висадили "Алею дружби" (фото)

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби" (фото)

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби" (фото)

  Ідея висадити алею всім селом, стала одним з відсутніх акцентів благоустрою Кінного. Системно, крок за кроком, за підтримки кандидата в депутату цього округу Андраніка Амірханяна, вдалося зробити багато. Вирішено питання з під'їзною дорогою від траси до Кінного. Встановлено зупинний комплекс і вирішено проблему з освітленням. Питання з дитячим майданчиком в Кінному стояло гостро: вона перебувала раніше в незручному місці і була аварійною. Крім цього, він зробив дорогу на вулиці Центральній у сусідньому селі Степанівка і під'їзд до кожного дому. Зараз депутат виношує ідею закупівлі потужного фільтраційного обладнання, щоб забезпечити село Кінне очищеною, екологічно чистою водою. Сам Андранік Амірханян, спільно з Першотравневим сільським головою Валерієм Стоілакі, висадили перші дерева.

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".

Зробити дерева іменними, щоб кожен з жителів Кінного, хто посадить деревце, міг потім за ним доглядати й пишатися результатом - дуже хороша ідея. Тепер ми будемо продовжувати цю традицію. Односельці вже зараз активно допомагають у благоустрої дитячого майданчика, біля якого і виросте ця алея. Головне, що на всі ініціативи населення "Команда розвитку" знаходить правильні відповіді, - розповів Першотравневий сільський голова Валерій Стоілакі.

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".  Мрія батьків села про благоустрій дитячого майданчика здійснилася цієї весни за підтримки Андраніка Амірханяна. Батьки, бабусі й дідусі з ініціативою підійшли до оновлення ігрового комплексу. Скоро цей дитячий майданчик отримає надійну тінь від алеї із дубів і кленів.

Олена Коцур

На цьому майданчику буде гуляти моя дитина, тому я сьогодні тут і допомагаю, чим можу. А висаджені дерева ми назвали символічно - "Алея дружби". Наш депутат ніколи не відмовляє нам у розв'язанні наших проблем, він дійсно своїми справами показує, що він людина слова і справжній друг, - Олена Коцур, мешканка села Кінне.

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".  З нагоди висадки іменних дерев, в односельців народилося ще одне прохання до кандидата у депутати. У центрі уваги безпека дітей, які гратимуть і будуть приходити на дитячий майданчик. Для цього батьки попросили його передбачити встановлення обмежувачів швидкості руху автотранспорту на прилеглій дорозі.

Андранік Амірханян

Це не єдине прохання. Крім установки "лежачих поліцейських" сьогодні надійшов запит від жителів села в підключенні телебачення. Річ у тому, що така проблема дійсно існує, а встановити супутникове обладнання у людей немає можливості. Зараз складають звернення на моє ім'я, а я докладу максимум зусиль, щоб люди за підтримки "Команди розвитку" отримали цю послугу і були вже з телемовленням, - говорить Андранік Амірханян, кандидат у депутати Першотравневої сільської ради, член "Команди розвитку".

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".

Дерева - це наша екологія, наша тінь спекотним літом, щоб дітки могли більше гуляти на повітрі. Коли ці дерева пустять коріння і виростуть - нехай діти згадають своїх батьків і теж зроблять багато добрих справ. В цьому і є сенс життя, - Валентина Гладченко, член "Команди розвитку".

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".

Я - агроном і все своє життя прожив тут, в Кінному. Вперше в історії нашого села проходить така висадка дерев. Мені тут близько, я буду приходити та поливати дерева, які я посадив. Важливо, що цей депутат веде свою роботу постійно - тут у нас в Кінному і в сусідній Степанівці. Багатьом людям він допомагає особисто. Нехай таких результативних депутатів буде більше в нашій громаді, а йому - дуже дякую, - висловив подяку депутату та "Команді розвитку" Олександр Годлевський, пенсіонер, колишній агроном села Кінного.
Друк
Схожі новини:
Лиманський район відзначає Яблучний Спас (фото)15:00
19 сер
У Южному пройшов автофестиваль (фото)14:00
19 сер
Рятувальники та соцпрацівники Лиманщини інспектують будинки мешканців приватного сектору (фото)13:00
19 сер
У двох селах Першотравневої сільради не буде газопостачання12:30
19 сер
В Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)12:00
19 сер
У Визирській громаді планують розвивати приватне сільське господарство (фото)11:00
19 сер
"U-LEAD з Європою" проводить навчальні тренінги в Коблевому (фото)10:00
19 сер
Від 3 до 5 тисяч - середня сума, яку батьки Лиманщини витрачають на збір школяра до 1 вересня (фото)12:00
17 сер
Викликати поліцію - в один клік. В Одеській області запрацював безкоштовний мобільний додаток (фото)11:00
17 сер
У Києві пройшов транспортний форум. Відвідали його і представники "ТІС" (фото)10:00
17 сер
Визирська громада готується до нового навчального року (фото)17:00
16 сер
Патрульні поліцейські зустрілися із малечею Лиманського району (фото)16:00
16 сер
У Лиманському районі стартувало формування Громадської ради (фото)14:53
16 сер
Повітря за гроші. Малюк з Першотравневого бореться за життя (фото)14:05
16 сер
Нова музична зала, ігровий майданчик та ремонт фасаду будівлі селищної ради. У Доброславі тривають роботи з благоустрою (фото)13:00
16 сер
На "ТІСі" нове досягнення12:00
16 сер
Першотравневе готується до святкування Дня Незалежності11:00
16 сер
"Здорове покоління - перспективне майбутнє" - один з принципів роботи Маяківської ОТГ (фото)10:00
16 сер
У Южному пройде автофестиваль15:00
15 сер
Южне відзначило свято Маковія (фото)14:17
15 сер
Відомий журналіст Лиманщини відзначив свій ювілей (фото)13:24
15 сер
Олег Кутателадзе: Європу ми побудуємо тут, де ми живемо - в Україні12:20
15 сер
Одеську область планують поділити всього на 4 райони (фото)11:00
15 сер
Що на порядку денному у депутатів Визирської сільради - розповідає Євген Бабалик (фото)10:00
15 сер
У селах Визирської громади розпочалися прийоми громадян (фото)15:14
14 сер
TOP