Показати меню
» » Жителі села Кінне висадили "Алею дружби" (фото)

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби" (фото)

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби" (фото)

  Ідея висадити алею всім селом, стала одним з відсутніх акцентів благоустрою Кінного. Системно, крок за кроком, за підтримки кандидата в депутату цього округу Андраніка Амірханяна, вдалося зробити багато. Вирішено питання з під'їзною дорогою від траси до Кінного. Встановлено зупинний комплекс і вирішено проблему з освітленням. Питання з дитячим майданчиком в Кінному стояло гостро: вона перебувала раніше в незручному місці і була аварійною. Крім цього, він зробив дорогу на вулиці Центральній у сусідньому селі Степанівка і під'їзд до кожного дому. Зараз депутат виношує ідею закупівлі потужного фільтраційного обладнання, щоб забезпечити село Кінне очищеною, екологічно чистою водою. Сам Андранік Амірханян, спільно з Першотравневим сільським головою Валерієм Стоілакі, висадили перші дерева.

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".

Зробити дерева іменними, щоб кожен з жителів Кінного, хто посадить деревце, міг потім за ним доглядати й пишатися результатом - дуже хороша ідея. Тепер ми будемо продовжувати цю традицію. Односельці вже зараз активно допомагають у благоустрої дитячого майданчика, біля якого і виросте ця алея. Головне, що на всі ініціативи населення "Команда розвитку" знаходить правильні відповіді, - розповів Першотравневий сільський голова Валерій Стоілакі.

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".  Мрія батьків села про благоустрій дитячого майданчика здійснилася цієї весни за підтримки Андраніка Амірханяна. Батьки, бабусі й дідусі з ініціативою підійшли до оновлення ігрового комплексу. Скоро цей дитячий майданчик отримає надійну тінь від алеї із дубів і кленів.

Олена Коцур

На цьому майданчику буде гуляти моя дитина, тому я сьогодні тут і допомагаю, чим можу. А висаджені дерева ми назвали символічно - "Алея дружби". Наш депутат ніколи не відмовляє нам у розв'язанні наших проблем, він дійсно своїми справами показує, що він людина слова і справжній друг, - Олена Коцур, мешканка села Кінне.

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".  З нагоди висадки іменних дерев, в односельців народилося ще одне прохання до кандидата у депутати. У центрі уваги безпека дітей, які гратимуть і будуть приходити на дитячий майданчик. Для цього батьки попросили його передбачити встановлення обмежувачів швидкості руху автотранспорту на прилеглій дорозі.

Андранік Амірханян

Це не єдине прохання. Крім установки "лежачих поліцейських" сьогодні надійшов запит від жителів села в підключенні телебачення. Річ у тому, що така проблема дійсно існує, а встановити супутникове обладнання у людей немає можливості. Зараз складають звернення на моє ім'я, а я докладу максимум зусиль, щоб люди за підтримки "Команди розвитку" отримали цю послугу і були вже з телемовленням, - говорить Андранік Амірханян, кандидат у депутати Першотравневої сільської ради, член "Команди розвитку".

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".

Дерева - це наша екологія, наша тінь спекотним літом, щоб дітки могли більше гуляти на повітрі. Коли ці дерева пустять коріння і виростуть - нехай діти згадають своїх батьків і теж зроблять багато добрих справ. В цьому і є сенс життя, - Валентина Гладченко, член "Команди розвитку".

Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".Жителі села Кінне висадили "Алею дружби".

Я - агроном і все своє життя прожив тут, в Кінному. Вперше в історії нашого села проходить така висадка дерев. Мені тут близько, я буду приходити та поливати дерева, які я посадив. Важливо, що цей депутат веде свою роботу постійно - тут у нас в Кінному і в сусідній Степанівці. Багатьом людям він допомагає особисто. Нехай таких результативних депутатів буде більше в нашій громаді, а йому - дуже дякую, - висловив подяку депутату та "Команді розвитку" Олександр Годлевський, пенсіонер, колишній агроном села Кінного.
Друк
Схожі новини:
Сільське господарство, як одна зі складових бюджету громади (фото)11:00
20 чер
Лиманська райдержадміністрація розглянула питання стосовно ситуації з "Агропівднем" (фото)10:00
20 чер
Чудеса української децентралізації. Який вектор розвитку обере Визирська ОТГ?09:00
20 чер
Нове обладнання з'явилося у борців з Першотравневого (фото)17:30
19 чер
На Одещині планують зайнятися паспортизацією доріг (фото)17:12
19 чер
Село Любопіль Лиманського району сподівається на краще майбутнє у складі Визирської ОТГ (фото)16:00
19 чер
Одеська облрада знову провалила проект Перспективного плану розвитку громад (фото)15:00
19 чер
Об’єднання задля того, щоб стати сильнішими. В Одесі відбувся XV Український муніципальний форум (фото)14:00
19 чер
У Коблевому пройшов фестиваль "EKO FEST KOBLEVO" (фото)13:00
19 чер
В одному з китайських міст з'явиться сквер на честь Южного (фото)12:00
19 чер
Гості фестивалю "EKO FEST" в Коблево оцінили оновлений пляж на Тилігулі (фото)11:00
19 чер
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
TOP