Архів
Травень 2024 (62)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
Грудень 2023 (42)
ЛАН » Головні події дня » Щоб залишалася борозна, яка дає сходи. Як пройшов схід села у Першотравневому? (фото)

Щоб залишалася борозна, яка дає сходи. Як пройшов схід села у Першотравневому? (фото)

Щоб залишалася борозна, яка дає сходи. Як пройшов схід села у Першотравневому? (фото)

  Презентація Програми соціально-економічного розвитку Визирської об'єднаної територіальної громади та звіт про вже зроблену роботу відбулися увечері 25 червня в Будинку культури Першотравневого. Її презентували члени "Команди розвитку", які живуть, працюють і представляють інтереси місцевих жителів. Звіт про виконану роботу в соціальній сфері, культурі, освіті та розвитку транспортної інфраструктури надав чинний голова Першотравневого сільської ради Валерій Стоілакі. Особливу увагу присутніх було приділено перспективам, які відкриваються перед Визирською ОТГ вже у 2020 році. Про це розповів керівник компанії "ТІС", депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе.

Олег Кутателадзе

Зрозумійте, "ТІС" не обирається у громаду. Але практично весь бюджет громади наповнюється коштом податків, які від нас надходять. Саме тому ми хочемо справедливого і чесного використання цих коштів для розвитку інфраструктури населених пунктів та створення європейських сіл. Нам важливо, щоб громада ефективно розвивалася, а молодь мала робочі місця, щоб територія не була депресивною. Щоб, коли нас не стане, ця справа жила і залишався не пил, а борозна, яка дає сходи. Янчев пішов і після нього залишилися добрі справи. І я так хочу. Так жив і працював Олексій Ставніцер. Що в цьому поганого? Я хочу сказати молоді - беріть ініціативу у свої руки. Я пропоную створити молодіжну раду і провести вибори в її склад. Так ми зможемо всі запити, які є у молоді, впроваджувати на рівні територіальної громади. Думка цієї ради буде визначальною у багатьох напрямках молодіжної політики в нашій об'єднаній громаді. Я хочу підтримувати стипендією відмінників, які навчатимуться на педагогів або медиків. Ми її знайдемо спільно з сільською радою. Нехай молоді фахівці повертаються в громаду і приносять користь рідній землі, - розповів Олег Кутателадзе.

  Після цього на сцену вийшов Сергій Дьяков, який розповів про себе і спробував відповісти на запитання мешканців Першотравневого. Але кандидат так і не зміг пояснити - чому він, проживаючи в Одесі, балотується в депутати Першотравневого? Багато з присутніх, взагалі вперше в житті побачили цю людину, а інші - нічого доброго не чули про нього раніше. 

Віталій Кожухар  Несподіваним в цей вечір стало ще й поява гостей з Одеської "Самооборони". Представник громадської організації, Віталій Кожухар, вважав своїм обов'язком поставити Олегу Кутателадзе ряд дивних питань, які не мають ніякого відношення до життя Першотравневого сільради. На них він отримав однозначні та аргументовані відповіді.

Олег Кутателадзе

З приводу торгівлі зброєю і наркотиками можу сказати, що на території нашого підприємства знаходиться прикордонний і митний пункти контролю. Тому наш термінал завжди знаходиться в зоні подвійної пильної уваги державних структур. У нас дійсно проходило кілька операцій, і велося відпрацювання по контрабанді, як і на території багатьох інших портів країни. Служба безпеки України проводила цю роботу, і ми цьому всіляко сприяли. І я вважаю, що це обов'язок кожної людини - сприяти в боротьбі зі злочинністю, - прокоментував питання Олег Кутателадзе.

Щоб залишалася борозна, яка дає сходи. Як пройшов схід села у Першотравневому?  Сход завершився пізно ввечері, і місцеві жителі вже в особистому спілкуванні змогли поставити питання головам Першотравневої та Визирської сільських рад Валерію Стоілакі й Олександру Токменінову. Підбиваючи підсумки зустрічі, депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе, зосередився на перспективах та майбутньому Визирської громади.

Щоб залишалася борозна, яка дає сходи. Як пройшов схід села у Першотравневому?

Від імені нашого п'ятитисячного колективу, і на підставі того, що 95% бюджету буде формуватися з податків, що надходять від підприємства "ТІС", я звертаюся до вас, як людина, яка поклала багато сил і енергії, для того, щоб громада об'єдналася. Мені це не байдуже і я несу моральну відповідальність перед вами, і в першу чергу перед собою, перед Першотравневим, Визиркою, жителями Любополя і Сичавки, яка ще приєднається до громади. Я вас прошу - голосуйте совістю! Голосуйте 30 червня, за тих людей, яких ви дійсно знаєте по їх справах. Якщо ви хочете розвитку вашого села, якщо ви хочете прозорих і чесних відносин, то скажіть "СТОП" корумпованим людям. Вибирайте тих, у кого незаплямована репутація і беріть владу у свої руки, - підкреслив Олег Кутателадзе.
Друк
3 червня у дев’яти селах Визирської громади заплановано відключення електропостачання16:58
30 тра
В Одесі назвали вулицю на честь військового з Визирської громади Дениса Максишка (відео)10:00
30 тра
У Визирці вандали зірвали покриття на дитячому майданчику14:38
29 тра
У Визирській громаді визначили проєкти, які можуть реалізувати в рамках Стратегії відновлення та розвитку Одеської області (фото)14:21
29 тра
В Україні запустили «Єдину платформу місцевої електронної демократії»12:03
29 тра
В Одесі назвали вулицю на честь Героя України з Визирської СТГ Дениса Максишка (фото)10:08
29 тра
У Визирській громаді проведуть низку заходів до Дня захисту дітей (фото)16:58
28 тра
Мешканка Визирки отримала почесне звання «Мати-героїня» (фото)10:51
28 тра
Депутати Визирської сільради провели позачергову сесію (відео)10:00
28 тра
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія сільради (фото)10:00
27 тра
У селах Зоря Труда та Воронівка 27 травня буде відсутнє електропостачання16:28
24 тра
У Визирському ЦНАПі військовозобов’язані можуть оновити свої данні (фото)12:00
24 тра
Цьогоріч у Визирській СТГ працюватимуть літні шкільні табори (відео)10:00
24 тра
Визирська громада передала військовослужбовцям 26 тренажерів «Чайка»17:42
23 тра
Як жителі Визирської СТГ можуть оновити свої данні в ТЦК (відео)16:55
23 тра
У Визирській громаді реалізується Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» (фото)13:00
23 тра
Танцювальний колектив «Першоцвіти» Першотравневого СБК посів І місце на конкурсі «Horizont» (фото)12:00
23 тра
У Визирській громаді відновлять роботу літні шкільні табори (фото)10:00
23 тра
Учні Першотравневого ліцею отримали нагороди на Всеукраїнському конкурсі «Природа — наш дім» (фото)13:00
22 тра
23 травня у Визирці буде відсутнє водопостачання12:16
22 тра
Вихованці Любопільського СБК стали призерами на фестивалі мистецтв «Біла акація» (фото)11:20
22 тра
У селі Визирка на 25 травня заплановано відключення електропостачання12:03
21 тра
У Визирському ліцеї провели тематичні уроки до Всесвітнього дня вишиванки (фото)19:37
20 тра
Учні Визирського ліцею доєдналися до святкування Всесвітнього дня вишиванки (відео)19:23
20 тра
До Першотравневого ліцею з робочим візитом завітав заступник голови Одеської ОДА (відео)19:17
20 тра
TOP