Показати меню
» » Валерій Стоілакі: "Шлях розвитку, який обрала громада - правильний та ефективний"

Валерій Стоілакі: "Шлях розвитку, який обрала громада - правильний та ефективний"

Валерій Стоілакі: "Шлях розвитку, який обрала громада - правильний та ефективний"

  - Валерію Володимировичу, коли після дня виборів вівся підрахунок голосів, які у Вас були очікування та відчуття?

Якщо дивитися на результати виборчої компанії, яка відбулася 30 червня, то я був обраний 54% виборців. Але остаточно це буде затверджено на першій сесії Визирської об'єднаної територіальної громади. Коли йшов виборчий процес, я проголосував на своїй виборчій дільниці разом зі своєю сім'єю. Весь цей день я перебував на робочому місці. Можу сказати, що я був впевнений в перемозі. Але я не припускав, що виграю з таким відривом. Я набрав 1517 голосів, а Руслан Латій - 861. Різниця майже у два рази! Для мене це було приємною несподіванкою. Все-таки люди мені висловлюють довіру вже втретє на виборах, а це зобов'язує до багато чого. Я - оптиміст і завжди вірю в найкраще. Хочу подякувати виборцям, які брали участь у виборах і підтримали мене. Найближчим часом люди відчують зміни на краще. Для цього я докладу всі свої сили й вміння для того, щоб наша громада була найкращою в Україні, щоб вона процвітала.

Валерій Стоілакі: "Шлях розвитку, який обрала громада - правильний та ефективний".

  - Починається новий етап в житті громади. Які необхідно зробити перші кроки?

Так, дійсно, за плечима у нас 4 роки нелегкої боротьби. Було багато перешкод, щоб ми не об'єдналися. Але у нас була мета і, не дивлячись ні на що, ми перемогли. А тепер настав час в такому складі покращувати якість життя для людей в громаді. Ми справами це доведемо. Перші наші кроки: на сесії створити постійні комісії, щоб депутати могли вже працювати та приймати рішення, необхідні для громади. Необхідно буде затвердити штатний розклад, повинні бути визначені заступники й секретар ради, весь склад ради та інші структури. Ми будемо вже самостійно формувати структуру відділу освіти, культури, крім цього - ще фінансові служби. Нам необхідні комунальні підприємства, тому що ми плануємо приділяти багато уваги цим питанням. Важливо створити ефективне комунальне підприємство. Тут, у громаді, має бути чисто, повинно бути світло, вода. Інфраструктура населених пунктів повинна розвиватися.

Валерій Стоілакі: "Шлях розвитку, який обрала громада - правильний та ефективний".Валерій Стоілакі: "Шлях розвитку, який обрала громада - правильний та ефективний".

  - Які за пріоритетністю перед Визирською ОТГ стоять завдання?

В першу чергу необхідний розвиток транспортної інфраструктури. Для цього потрібні дороги, щоб зв'язати всі села громади транспортним сполученням. Це дозволить жителям громади з Любополю, Нової Вільшанки або Визирки безперешкодно їздити в Одесу, Южний або Доброслав. Друге питання - дитячі установи. У Визирці та в Першотравневому дитячі садки є, а в Любополі немає. Це гостре соціальне питання, адже молоді батьки не можуть приступити до роботи, а діти не отримують дошкільної освіти. Освітлення, водопостачання - це першочергові завдання, які в період передвиборної кампанії ставили перед нами місцеві жителі в Першотравневому, Любополі та Визирці. Крім цього в Визирці необхідно завершувати дитячий сад, амбулаторію і будувати школу. Аналогічне завдання і в Першотравневому - завершення ремонту в школі, дитячому садку, Будинку культури. На нас чекає багато роботи. Важливим було і залишається будівництво дороги в Любополі. Перед нашою командою депутатського корпусу стоїть багато завдань, а бюджет буде дозволяти планомірно розв'язувати всі проблеми. Люди дуже скоро відчують, що той шлях розвитку, який обрала громада - правильний і ефективний.

Валерій Стоілакі: "Шлях розвитку, який обрала громада - правильний та ефективний".

  - Який стан справ з бюджетом у 2019 році?

До кінця 2019 року громада буде змушена працювати на бюджеті сільських рад. Але ми ще розраховуємо на допомогу і засоби, а це понад 100 млн. гривень, які надійшли до районного бюджету. З незрозумілих причин Визирській сільській раді виділили нуль, а Першотравневій раді виділили 1 млн. гривень. Але це мізер для розв'язання проблем наших населених пунктів! Щоб у другому півріччі можна було отримати якісь кошти, я вже подав клопотання і в адміністрацію і до районної ради, щоб Першотравневому допомогли з ремонтом і установкою пластикових вікон у школі. Крім цього нам необхідний ремонт дороги. Я знаю, що і Визирський сільський голова Олександр Токменінов теж подав клопотання в район, щоб було розв'язано питання з ремонтом дорожнього полотна на окружній трасі. Думаю, що до кінця року ще можна буде вирішити багато питань. А ось вже з нового 2020 року ми вже самостійно будемо формувати бюджет громади та системно приступимо до розвитку соціально-економічної інфраструктури.

Друк
Схожі новини:
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP