Показати меню
» » У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг (фото)

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг (фото)

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг (фото)

  Зі створенням об'єднаної громади Визирка стала центром великої території. З огляду на новий статус, вже зараз тут очікується збільшення потоку гостей, як на святкові заходи, так і щодня в робочі дні тижня. З підвищенням ділової активності Визирка буде приймати більшу кількість жителів громади з Першотравневого, Любополю і прилеглих малих сіл. Тому питання створення комфортних побутових умов розглядалося сільською радою вже неодноразово. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  Перукарня, ательє з ремонту одягу та взуття, спортивний зал - ці соціальні об'єкти є невід'ємною ознакою майбутнього європейського села. Питання створення міні-будинку побуту буде вирішено у Визирці ще до кінця літа. Крім цього, дуже скоро тут буде відкрито сучасну й комфортну вбиральню. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.Олександр Токменінов

У нас існував старий туалет біля Будинку культури, яким користувалися не тільки глядачі, але відвідувачі ринку, магазинів. За наполяганням наших депутатів, зокрема Віталія Котвицького, було прийнято рішення робити щось нове, щоб була гаряча вода і дотримувалися всі санітарні норми. Ми хотіли будувати новий туалет, але потім вирішили використовувати існуючу котельню, провели реконструкцію і до неї прибудували теплі вуличні туалети, - Олександр Токменінов, очільник Визирки. 

  Було

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  Стало 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг. За крок до появи сучасного і комфортного вуличного громадського туалету аналогічне питання було вирішено та у Будинку культури. 

Зоя Чуркіна

Згідно з програмою підтримки та розвитку культури, Визирська сільська рада і депутатський корпус пішли нам назустріч і виділили кошти, теперь в Будинку культури з'явився туалет. Для гостей Визирки у нас передбачено те, що вже є всередині, а на території при Будинку культури зараз дуже великий будується туалет, сучасний загального користування, - Зоя Чуркіна, директор Визирського будинку культури. 

  Проблема наявності громадських туалетів, це питання не лише Визирки, а й інших населених пунктів і міст. Тому перед підрядником було поставлено ​​задачу в максимально стислі терміни обладнати центр Визирської громади сучасним і теплим туалетом. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.Олександр Вергеліс, керівник підрядної організації. 

Зараз ми вкладаємо плитку. Це гарна ідея. Навіть у Южному немає таких громадських туалетів. А Визирка дає про себе знати, - Олександр Вергеліс, керівник підрядної організації. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  У центрі об’єднаної громади приступили до вирішення ще одного гострого питання. Вимоги зробити перукарню і розвинути сферу побутових послуг звучали постійно на всіх сходах села Визирка. Особливо цією темою була стурбована жіноча частина населення. Тому сільська рада прийняла рішення провести необхідні роботи для повноцінного надання побутових послуг населенню.

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.

Сесія сільської ради прийняла рішення щодо капітального ремонту під гуртожитком, там буде можливо і швейна майстерня. Плюс тренажерний зал для жителів нашого села, - Олександр Токменінов, очільник Визирки. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  Тепер у жителів Визирки та інших населених пунктів громади не буде потреби їздити до Южного або Одеси для того, щоб потрапити у перукарню або відремонтувати одяг. Міні-будинок побуту, з одного боку, дозволить продовжити формувати підприємницьке середовищ, а з іншого - забезпечити потреби населення в якісному і комфортному обслуговуванні за місцем проживання. Задля цього підряднику поставлені чіткі терміни виконання реконструкції та ремонту цокольного поверху гуртожитку, каже Артем Балеха, виконавець робіт.

Артем Балеха, представник підрядної організації. 

Зараз задача зробити спортзал, пошту та перукарню. Демонтажні роботи вже виконано. Буде великий спортзал, перукарня. Для села це буде супер, - Артем Балеха, представник підрядної організації. 

  Побутове обслуговування населення забезпечує нормальні умови життєдіяльності людей. А це розглядається в усьому світі як один з найважливіших показників якості життя населення.

Друк
Схожі новини:
У Доброславі модернізують систему освітлення та водопостачання (фото)15:31
19 лип
На Одещині пройшов чемпіонат зі спортивного автотуризму "Турунчук - 2019" (фото)14:00
19 лип
У Доброславі відбулася сесія Лиманської районної ради (фото)12:45
19 лип
У Южному мають намір побудувати новий автовокзал (фото)12:00
19 лип
Перевалка контейнерів в порту "Південний" зросла більш ніж в два рази (фото)11:00
19 лип
Лиманська рада залишилася без заступника голови. Іван Ососкало достроково залишив свою посаду (фото)17:01
18 лип
У Лиманському районі проводяться перевірки на наявність амброзії та стихійних смітників (фото)15:15
18 лип
Яськівська ОТГ розповіла про результати реформи децентралізації у сфері освіти та медицини (фото)13:02
18 лип
У Першотравневому закликають економити воду (фото)12:00
18 лип
Децентралізацію потрібно закріпити у Конституції: Гройсман назвав головну умову захисту реформи (фото) 11:00
18 лип
У Доброславі будуть боротися зі стихійною торгівлею та сміттєзвалищами (фото)10:00
18 лип
Канал "Тилігул-Чорне море" приваблює все більше туристів (фото)16:12
17 лип
Чим живуть сусіди. Яськівська громада розповіла про свою історію об'єднання (фото)14:00
17 лип
У Лиманській райраді відбудеться позачергова сесія (фото)13:00
17 лип
Літо з поліцейськими. В Рибаківці пройшов чемпіонат з пляжного волейболу (фото)12:00
17 лип
У Красносільській ОТГ пройшли тренінги у рамках Програми "U-LEAD з Європою" (фото)11:00
17 лип
У Южному купатися можна: результати лабораторних досліджень (фото)10:00
17 лип
TOP