» » У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг (фото)

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг (фото)

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг (фото)

  Зі створенням об'єднаної громади Визирка стала центром великої території. З огляду на новий статус, вже зараз тут очікується збільшення потоку гостей, як на святкові заходи, так і щодня в робочі дні тижня. З підвищенням ділової активності Визирка буде приймати більшу кількість жителів громади з Першотравневого, Любополю і прилеглих малих сіл. Тому питання створення комфортних побутових умов розглядалося сільською радою вже неодноразово. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  Перукарня, ательє з ремонту одягу та взуття, спортивний зал - ці соціальні об'єкти є невід'ємною ознакою майбутнього європейського села. Питання створення міні-будинку побуту буде вирішено у Визирці ще до кінця літа. Крім цього, дуже скоро тут буде відкрито сучасну й комфортну вбиральню. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.Олександр Токменінов

У нас існував старий туалет біля Будинку культури, яким користувалися не тільки глядачі, але відвідувачі ринку, магазинів. За наполяганням наших депутатів, зокрема Віталія Котвицького, було прийнято рішення робити щось нове, щоб була гаряча вода і дотримувалися всі санітарні норми. Ми хотіли будувати новий туалет, але потім вирішили використовувати існуючу котельню, провели реконструкцію і до неї прибудували теплі вуличні туалети, - Олександр Токменінов, очільник Визирки. 

  Було

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  Стало 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг. За крок до появи сучасного і комфортного вуличного громадського туалету аналогічне питання було вирішено та у Будинку культури. 

Зоя Чуркіна

Згідно з програмою підтримки та розвитку культури, Визирська сільська рада і депутатський корпус пішли нам назустріч і виділили кошти, теперь в Будинку культури з'явився туалет. Для гостей Визирки у нас передбачено те, що вже є всередині, а на території при Будинку культури зараз дуже великий будується туалет, сучасний загального користування, - Зоя Чуркіна, директор Визирського будинку культури. 

  Проблема наявності громадських туалетів, це питання не лише Визирки, а й інших населених пунктів і міст. Тому перед підрядником було поставлено ​​задачу в максимально стислі терміни обладнати центр Визирської громади сучасним і теплим туалетом. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.Олександр Вергеліс, керівник підрядної організації. 

Зараз ми вкладаємо плитку. Це гарна ідея. Навіть у Южному немає таких громадських туалетів. А Визирка дає про себе знати, - Олександр Вергеліс, керівник підрядної організації. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  У центрі об’єднаної громади приступили до вирішення ще одного гострого питання. Вимоги зробити перукарню і розвинути сферу побутових послуг звучали постійно на всіх сходах села Визирка. Особливо цією темою була стурбована жіноча частина населення. Тому сільська рада прийняла рішення провести необхідні роботи для повноцінного надання побутових послуг населенню.

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.

Сесія сільської ради прийняла рішення щодо капітального ремонту під гуртожитком, там буде можливо і швейна майстерня. Плюс тренажерний зал для жителів нашого села, - Олександр Токменінов, очільник Визирки. 

У Визирці розвивають сферу надання побутових послуг.  Тепер у жителів Визирки та інших населених пунктів громади не буде потреби їздити до Южного або Одеси для того, щоб потрапити у перукарню або відремонтувати одяг. Міні-будинок побуту, з одного боку, дозволить продовжити формувати підприємницьке середовищ, а з іншого - забезпечити потреби населення в якісному і комфортному обслуговуванні за місцем проживання. Задля цього підряднику поставлені чіткі терміни виконання реконструкції та ремонту цокольного поверху гуртожитку, каже Артем Балеха, виконавець робіт.

Артем Балеха, представник підрядної організації. 

Зараз задача зробити спортзал, пошту та перукарню. Демонтажні роботи вже виконано. Буде великий спортзал, перукарня. Для села це буде супер, - Артем Балеха, представник підрядної організації. 

  Побутове обслуговування населення забезпечує нормальні умови життєдіяльності людей. А це розглядається в усьому світі як один з найважливіших показників якості життя населення.

Друк
Схожі новини:
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
У Фонтанці ремонтують дорогу та дитячі майданчики (фото)14:50
26 тра
Петрівський аграрний коледж проведе День відкритих дверей (фото)14:22
26 тра
Королева стафіровки. Олена Константинова, фахівець з організації та проведення стафірувальних робіт13:11
26 тра
Вночі як вдень: у Зорі Труда вулиці освітлюють сучасні LED-лампи (фото)12:35
26 тра
Дитячі садочки в Лиманському районі запрацюють з 1 червня12:10
26 тра
Андрій Ставніцер: "Частка Maersk в загальному контейнерному вантажообігу України з 2018 року зросла на 40%"11:46
26 тра
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
TOP