Показати меню
» » Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ"

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ"

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ"

  - 30 червня любопільці віддали свої голоси й, здавалося б, громада починає діяти. Але у Любополі не все вирішено до кінця.

Дійсно, на 7 окрузі ще раз будуть вибори. Так склалося, що я і моя опонентка набрали однакову кількість голосів. Я хочу виразити своїм виборцям вдячність. Вони мені довіряють і впевнена, що їхні сподівання я виправдаю. Я маю сили та енергію для роботи й ті проблеми, які є в Любополі, я їх бачу, бо серед них живу.

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".

На сьогодні я є членом "Команди розвитку". Це організація, яка бере і робить, а не лише обіцянками годує. І шалена робота лише починається. У нас проблем вистачає. Одна з них - сміттєзвалище. 

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".

Так, воно в нас є, але мешканці деякі біля нього розвантажують своє сміття і виходить, що звалище розростається. Ми знайшли транспорт, трактор, який нам підгорнув сміття. Зараз дуже спекотно і так сталося, що на вулиці Суворова зламався насос. Для того, аби мешканці мали змогу отримувати безперебійно воду, ми придбали насос за 11 тисяч. 

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".

Зараз я займаюся школою, бо мало часу залишилося до нового навчального року. Проблем там вистачає. Я взяла шефство над третім класом, там є проблема з підлогою. На сьогодні я особисто обрала матеріал для дітей, будівельні матеріали будуть завезені й разом з батьками ми підготуємо кімнату до першого вересня. Якщо я дала слова, я його дотримаюсь.

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".  - Ви, як педагог у минулому, розумієте, що потрібно для того, щоб учні навчалися у комфортних умовах.

Зараз освітянська реформа передбачає повне оновлення класів. перш за все - це забезпечення дидактичним матеріалом та шкільними меблями. Я сподіваюся, що на це знайдемо кошти перед новим навчальним роком. Я хочу, аби всі, хто приїжджає до нашого села, почували себе комфортно. Щоб молодь мала змогу піти до кафе, дітки могли погратися на майданчику. Стадіон наш. Зараз ми якось осторонь, нічого не робимо там, але головне, що місце там є. І ми зробимо все, щоб його відродити. У нас хлопці є, є кому займатися. Тим паче, що колись наша футбольна команда гриміла на весь район.

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".  - Що потрібно молоді, аби вони брали участь у державотворенні?

У нас в селі достатньо молодих сімей. Але всі у своїх справах, бо у нас велика проблема - працевлаштування. Я думаю, що об'єднання повинне щось змінити. У нас є потенціал. наприклад - Тилігульський лиман. Це екотуризм. 

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".

Можливо, я забігаю наперед і для цього ще треба купу роботи зробити, але міряти ніхто не забороняє. Ми в процесі передвиборчої підготовки зустрічалися зі своїми виборцями. Ми були на одному окрузі й люди казали, що прагнуть до того, аби Любопіль виглядав так, як центр ОТГ. 

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".

І у нас є місце для того, аби це все реалізувати. На рівні Визирки та Першотравневого ми також хочемо достойно виглядати.

  - Які ще справи будуть вирішуватися?

Декілька днів тому у нашому ФАПі відкрився аптечний пункт. Я вдячна "Команді розвитку" і тим, хто допомагав у розв'язанні цього питання. 

Тамара Ковтун: "Любопіль прагне виглядати не гірше, ніж центр ОТГ".

Багато наших людей зможуть ним користуватися бувши тут, у селі. Все відразу не зробиш, але крок за кроком і "Команда розвитку" буде розв'язувати проблеми. І лише в команді, бо одному їх не вирішити. Я задоволена тим, що Визирська ОТГ утворена, тепер всі справи ми будемо робити на благо наших мешканців.
Друк
Схожі новини:
На базі районної бібліотеки з'явиться медіапростір (фото)12:00
16 лип
Свята закінчилися, робота триває. У Доброславі продовжують облагороджувати вулиці (фото)11:00
16 лип
У Южному будують стадіон. Вже видно перші результати (фото)10:00
16 лип
102 райони замість 490. У Мінрегіоні показали нову модель адмінтерустрою (фото)15:00
15 лип
У Южному відремонтують фасад лікарні за 8 мільйонів (фото)14:00
15 лип
Сумний розрив. В Одесі жінка намагалася накласти на себе руки (фото)13:00
15 лип
У Лиманському районі триває будівництво доріг (фото)12:00
15 лип
У Доброславі "підсвітили" переходи (фото)11:00
15 лип
Учні молодших класів будуть носити спеціальні світловідбиваючі жилети (фото)10:00
15 лип
Є чому повчитись. У Южному пес рятує котів з-під коліс (фото) 12:00
13 лип
В Одеському ЦРМС вивчали питання реформи освітянської галузі (фото)11:00
13 лип
Яськівська громада розповіла про свою роботу після об'єднання (фото)15:01
12 лип
Ще один крок до європейського села. У Першотравневому триває облагородження (фото)14:00
12 лип
В Южному встановили поклонного хреста (фото)13:00
12 лип
Доброслав готується до об'єднання. З ким буде створювати громаду? (фото)12:02
12 лип
Южненські баскетболісти в складі збірної України увійшли в фінал Всесвітньої Універсіади (фото)11:00
12 лип
Сичавські зміни: що нового у селі? (фото)10:00
12 лип
TOP