Надія Подолян, мешканка села Любопіль, працює у ветеринарній службі рідного села вже 45 років. Спочатку вона працювала у колгоспі імені Суворова і свого часу обіймала посаду головного ветеринара. Згадує - роботи було "по самі вуха".
У ветеринарній службі колгоспу імені Суворова була бригада фахівців фельдшерів і санітарів. Сьогодні Надія Подолян і лікар, і санітар в одній особі, хоча тварин на її ділянці чимало. Жителям Любополя й Ранжеве складно знайти роботу, тому населення активно займається тваринництвом і майже в кожному будинку є своя пасіка.
На допомогу приходять колеги з районної ветеринарної служби, тому якщо свій ветлікар захворів, село без опіки не залишиться, розповідає Надія Подолян. Останнім часом почалися перебої з медикаментами, які раніше район видавав щомісяця в повному обсязі. Крім щеплень, за підопічними тваринами необхідно постійно наглядати, щоб не допустити розповсюдження захворювань, коли такі з'являються.
Спокою у ветеринара немає ні вдень, ні вночі.
Олена проживає в Любополі, тримає корів і свиней. Вважає, що ветеринарну службу на рівні об'єднаної громади потрібно розвивати, для забезпечення здоров'я тварин, і для безпеки людей.
Ще одна проблема, яка заважає виробникам тваринницької продукції Любополя розвивати свою діяльність - відсутність у ветеринара комп'ютера та принтера. Як результат - за довідками про якість молока і м'яса жителям двох сіл потрібно їхати аж у Доброслав.
Розібратися з цією проблемою взялася депутат Визирської сільради від села Любопіль Тамара Ковтун. На її думку, крім наявності оргтехніки, Надії Подолян необхідно стати й більш впевненим користувачем ряду профільних комп'ютерних програм.