» » У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

  Депутати Визирської сільради зібралися вчетверте на позачергову сесію. Всього на порядку денному 29 питань. В ході засідання було затверджено положення про радників Визирського сільського голови на громадських засадах. Проголосували також за повернення бюджетних коштів Визирської сільради, які на початку року були передані в бюджет Лиманського району у вигляді субвенції на будівництво амбулаторії в селі Визирка. Окрім того, встановили ліміт бюджетних коштів на придбання необхідного обладнання, транспортних засобів виконкому Визирської сільради.
У Визирській громаді відбулася позачергова сесіяю.  В рамках сесії депутати Визирської сільради передали визирській дитячий сад "Пролісок" на баланс Визирського відділу освіти молоді та спорту, а також підвищили оплату праці працівникам-педагогам в дошкільних установах "Пролісок" та Першотравневому дитсадку "Сонечко".
Ярослава Житник, завідувачка дитсадком "Сонечко" у Першотравневому.

У липні 2019 року Кабмін прийняв постанову про підвищення зарплати педагогічним працівникам на 10%. Трохи погіршилася ситуація у Першотравневому, зменшилася кількість дітей і нам для комплектації 9 груп не вистачає дітей, тому ми укомплектовуємо тільки 8 груп. З них 1 група раннього віку та 7 груп дошкільнят, з яких 1 група логопедична, - Ярослава Житник, завідувачка дитсадком "Сонечко" у Першотравневому.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Обговорили депутати й утеплення північної частини фасаду будівлі, в якому знаходиться дитсадок "Сонечко".

Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Нам не вистачало коштів. Було 290 тисяч і ми виділили ще 50 тисяч на завершення всіх робіт, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  При розгляді програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Визирської сільради, яка стосувалася тільки села Визирка, депутати підняли важливе для всіх сіл питання спалювання опалого листя та бур'янів.
Андрій Доброжан, депутат Визирської сільради.

Сьогодні стоїть гостро питання з приводу екології в нашому селі. Люди починають палити сухостій на вулицях, що забруднює навколишнє середовище і шкодить здоров'ю жителів. Я вважаю, що треба виділити гроші нашому комунальному підприємству, профінансувати роботи з вивезення цього сміття. Це, в першу чергу для людей, бо їм нікуди вивозити його, - Андрій Доброжан, депутат Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  За останні дві сесії депутати виділили чотирьом жителям Першотравневого допомогу на загальну суму 53 тисячі гривень. Це більш ніж половина всіх коштів, передбачених програмою "Милосердя в дії", яка розрахована на підтримку всіх жителів сіл колишньої Першотравневої сільради.
Іван Ососкало, секретар Визирської сільради

Є програма "Милосердя в дії". Ми на 2020 рік при затвердженні нашого бюджету розробимо одну для всіх сільрад. Ми розуміємо сьогодні потреби людей, не дай Боже кому захворіти, однак ми повинні бачити, в яку суму коштів нам обійдеться ця програма. Ми проаналізуємо, якщо сьогодні для Сичавки ліміт 4 тисячі гривень, для Лиманської райради це 3 тисячі гривень, я думаю, що ми разом з депутатським корпусом приймемо якусь фіксовану суму цієї матеріальної допомоги, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Більшість депутатів згодні з тим, що всі жителі Визирської громади повинні мати рівні умови доступу в отриманні матеріальної допомоги. І навіть пропонують фіксовану суму допомоги.
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Світлана Дідоводюк має багаторічний досвід ведення прийомів громадян в благодійному фонді імені Олексія Ставніцера і добре знає, що потрібно керуватися не емоціями, а надавати конструктивну допомогу, яка не завжди виражається в наданні грошових коштів.
Світлана Дідоводюк, депутатка Визирської сільради.

Я, як депутат, вважаю, що в даний час нам дійсно необхідно розробити лімітування коштів, які ми надаємо на заяви громадян. Заяви різні й захворювання різні, якщо ми віддамо всі гроші на одну заяву, то яким чином ми зможемо допомогти тому, хто прийшов пізніше. Це буде неправильно, бо не зможемо надати допомогу людині у критичній ситуації, - Світлана Дідоводюк, депутат Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  На прохання депутатів, секретар Визирської сільради Іван Ососкало надав розрахунок ще одного підрядника, який готовий побудувати пішохідний спуск від вулиці Ставніцера до міні футбольного поля. Кошторис має практично аналогічний бюджет з розрахунком, якій було надано на минулій сесії. Нагадаємо, на третій сесії депутати порахували кошторис будівництва спуску завищеним і просили залучити ще одного підрядника для порівняння.
Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

На минулій сесії депутатам не пояснили складність роботи. Це узвіз, там складний рельєф, буде виїмка ґрунту і підсипка іншими матеріалами. Для посилення конструкції будуть використовуються не поребрики, а бордюри. А це - суттєве здорожчання. Тому депутатам все нормально пояснили і питання зникло, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

  По закінченню розгляду порядку денного 4 позачергової четвертої сесії Визирської сільради присутні заслухали депутатський запит від Олександра Коритова з питань етики. Запит мав інформаційний характер і був прийнятий до уваги.

Друк
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
TOP