» » У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

  Депутати Визирської сільради зібралися вчетверте на позачергову сесію. Всього на порядку денному 29 питань. В ході засідання було затверджено положення про радників Визирського сільського голови на громадських засадах. Проголосували також за повернення бюджетних коштів Визирської сільради, які на початку року були передані в бюджет Лиманського району у вигляді субвенції на будівництво амбулаторії в селі Визирка. Окрім того, встановили ліміт бюджетних коштів на придбання необхідного обладнання, транспортних засобів виконкому Визирської сільради.
У Визирській громаді відбулася позачергова сесіяю.  В рамках сесії депутати Визирської сільради передали визирській дитячий сад "Пролісок" на баланс Визирського відділу освіти молоді та спорту, а також підвищили оплату праці працівникам-педагогам в дошкільних установах "Пролісок" та Першотравневому дитсадку "Сонечко".
Ярослава Житник, завідувачка дитсадком "Сонечко" у Першотравневому.

У липні 2019 року Кабмін прийняв постанову про підвищення зарплати педагогічним працівникам на 10%. Трохи погіршилася ситуація у Першотравневому, зменшилася кількість дітей і нам для комплектації 9 груп не вистачає дітей, тому ми укомплектовуємо тільки 8 груп. З них 1 група раннього віку та 7 груп дошкільнят, з яких 1 група логопедична, - Ярослава Житник, завідувачка дитсадком "Сонечко" у Першотравневому.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Обговорили депутати й утеплення північної частини фасаду будівлі, в якому знаходиться дитсадок "Сонечко".

Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Нам не вистачало коштів. Було 290 тисяч і ми виділили ще 50 тисяч на завершення всіх робіт, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  При розгляді програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Визирської сільради, яка стосувалася тільки села Визирка, депутати підняли важливе для всіх сіл питання спалювання опалого листя та бур'янів.
Андрій Доброжан, депутат Визирської сільради.

Сьогодні стоїть гостро питання з приводу екології в нашому селі. Люди починають палити сухостій на вулицях, що забруднює навколишнє середовище і шкодить здоров'ю жителів. Я вважаю, що треба виділити гроші нашому комунальному підприємству, профінансувати роботи з вивезення цього сміття. Це, в першу чергу для людей, бо їм нікуди вивозити його, - Андрій Доброжан, депутат Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  За останні дві сесії депутати виділили чотирьом жителям Першотравневого допомогу на загальну суму 53 тисячі гривень. Це більш ніж половина всіх коштів, передбачених програмою "Милосердя в дії", яка розрахована на підтримку всіх жителів сіл колишньої Першотравневої сільради.
Іван Ососкало, секретар Визирської сільради

Є програма "Милосердя в дії". Ми на 2020 рік при затвердженні нашого бюджету розробимо одну для всіх сільрад. Ми розуміємо сьогодні потреби людей, не дай Боже кому захворіти, однак ми повинні бачити, в яку суму коштів нам обійдеться ця програма. Ми проаналізуємо, якщо сьогодні для Сичавки ліміт 4 тисячі гривень, для Лиманської райради це 3 тисячі гривень, я думаю, що ми разом з депутатським корпусом приймемо якусь фіксовану суму цієї матеріальної допомоги, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Більшість депутатів згодні з тим, що всі жителі Визирської громади повинні мати рівні умови доступу в отриманні матеріальної допомоги. І навіть пропонують фіксовану суму допомоги.
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Світлана Дідоводюк має багаторічний досвід ведення прийомів громадян в благодійному фонді імені Олексія Ставніцера і добре знає, що потрібно керуватися не емоціями, а надавати конструктивну допомогу, яка не завжди виражається в наданні грошових коштів.
Світлана Дідоводюк, депутатка Визирської сільради.

Я, як депутат, вважаю, що в даний час нам дійсно необхідно розробити лімітування коштів, які ми надаємо на заяви громадян. Заяви різні й захворювання різні, якщо ми віддамо всі гроші на одну заяву, то яким чином ми зможемо допомогти тому, хто прийшов пізніше. Це буде неправильно, бо не зможемо надати допомогу людині у критичній ситуації, - Світлана Дідоводюк, депутат Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  На прохання депутатів, секретар Визирської сільради Іван Ососкало надав розрахунок ще одного підрядника, який готовий побудувати пішохідний спуск від вулиці Ставніцера до міні футбольного поля. Кошторис має практично аналогічний бюджет з розрахунком, якій було надано на минулій сесії. Нагадаємо, на третій сесії депутати порахували кошторис будівництва спуску завищеним і просили залучити ще одного підрядника для порівняння.
Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

На минулій сесії депутатам не пояснили складність роботи. Це узвіз, там складний рельєф, буде виїмка ґрунту і підсипка іншими матеріалами. Для посилення конструкції будуть використовуються не поребрики, а бордюри. А це - суттєве здорожчання. Тому депутатам все нормально пояснили і питання зникло, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

  По закінченню розгляду порядку денного 4 позачергової четвертої сесії Визирської сільради присутні заслухали депутатський запит від Олександра Коритова з питань етики. Запит мав інформаційний характер і був прийнятий до уваги.

Друк
Мер Чорноморська задоволений тим, що місто залишилося без непотрібних «добавок»16:30
03 сер
Рятувальники Лиманського району вживають дії щодо недопущення пожеж в екосистемах (фото)14:51
03 сер
Едуард Хижняк: «Допомога кожному жителю Визирської громади, хто її потребує — наша головна мета»13:49
03 сер
У Крижанівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії Фонтанської ОТГ (фото)12:00
03 сер
У Олександрівці послаблено протиепідемічні заходи11:00
03 сер
Олег Кутателадзе: «У Южному жити набагато комфортніше, ніж у великому місті»10:00
03 сер
Біля залізничного переїзду в Ілічанці розпочався ремонт дороги (фотофакт)13:00
01 сер
Мешканці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію (фото)12:00
01 сер
У Івановому ведеться ремонт мережі водопроводу (фото)11:00
01 сер
Коронавірус та економіка. Лиманська РДА звітує про виконання бюджету за І півріччя 2020 року10:00
01 сер
Дорогу між Визиркою та Любополем ремонтують вже за обласні кошти (фото)16:09
31 лип
Молодіжна рада Визирської ОТГ пропонує небайдужим долучитися до активної роботи цієї суботи16:02
31 лип
Сичавці мають намір знов звернутися до суду (фото)13:24
31 лип
Визирська сільрада допомагає багатодітним сім’ям13:11
31 лип
Співробітники ТІСа приєдналися до велопробігу по Южному12:08
31 лип
Успішний розвиток нових ОТГ вимагає підтримки науковців11:29
31 лип
Організація дозвілля у невеликих селах Визирської ОТГ має добрі перспективи10:00
31 лип
Визирську громаду відвідала Народна артистка України (фото)15:55
30 лип
У РЛП “Тилігульський” ведуть спостереження за червонокнижними ящірками (фото)14:00
30 лип
Мер Чорноморська: близько 40% населення будь-якої країни — жителі малих міст13:00
30 лип
В екстреній медичній допомозі виклики поділять на чотири категорії12:00
30 лип
Держстат повідомив про зміни цін на харчові продукти в Одеській області11:00
30 лип
У Визирській громаді посилюють карантинні обмеження10:53
30 лип
У Красносільській ОТГ найбільший попит мають 4 види адмінпослуг (фото)10:00
30 лип
У Першотравневому оновлена велика зала Будинку культури (фото)15:00
29 лип
TOP