» » У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)

  Депутати Визирської сільради зібралися вчетверте на позачергову сесію. Всього на порядку денному 29 питань. В ході засідання було затверджено положення про радників Визирського сільського голови на громадських засадах. Проголосували також за повернення бюджетних коштів Визирської сільради, які на початку року були передані в бюджет Лиманського району у вигляді субвенції на будівництво амбулаторії в селі Визирка. Окрім того, встановили ліміт бюджетних коштів на придбання необхідного обладнання, транспортних засобів виконкому Визирської сільради.
У Визирській громаді відбулася позачергова сесіяю.  В рамках сесії депутати Визирської сільради передали визирській дитячий сад "Пролісок" на баланс Визирського відділу освіти молоді та спорту, а також підвищили оплату праці працівникам-педагогам в дошкільних установах "Пролісок" та Першотравневому дитсадку "Сонечко".
Ярослава Житник, завідувачка дитсадком "Сонечко" у Першотравневому.

У липні 2019 року Кабмін прийняв постанову про підвищення зарплати педагогічним працівникам на 10%. Трохи погіршилася ситуація у Першотравневому, зменшилася кількість дітей і нам для комплектації 9 груп не вистачає дітей, тому ми укомплектовуємо тільки 8 груп. З них 1 група раннього віку та 7 груп дошкільнят, з яких 1 група логопедична, - Ярослава Житник, завідувачка дитсадком "Сонечко" у Першотравневому.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Обговорили депутати й утеплення північної частини фасаду будівлі, в якому знаходиться дитсадок "Сонечко".

Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

Нам не вистачало коштів. Було 290 тисяч і ми виділили ще 50 тисяч на завершення всіх робіт, - Валерій Стоілакі, очільник Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  При розгляді програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Визирської сільради, яка стосувалася тільки села Визирка, депутати підняли важливе для всіх сіл питання спалювання опалого листя та бур'янів.
Андрій Доброжан, депутат Визирської сільради.

Сьогодні стоїть гостро питання з приводу екології в нашому селі. Люди починають палити сухостій на вулицях, що забруднює навколишнє середовище і шкодить здоров'ю жителів. Я вважаю, що треба виділити гроші нашому комунальному підприємству, профінансувати роботи з вивезення цього сміття. Це, в першу чергу для людей, бо їм нікуди вивозити його, - Андрій Доброжан, депутат Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  За останні дві сесії депутати виділили чотирьом жителям Першотравневого допомогу на загальну суму 53 тисячі гривень. Це більш ніж половина всіх коштів, передбачених програмою "Милосердя в дії", яка розрахована на підтримку всіх жителів сіл колишньої Першотравневої сільради.
Іван Ососкало, секретар Визирської сільради

Є програма "Милосердя в дії". Ми на 2020 рік при затвердженні нашого бюджету розробимо одну для всіх сільрад. Ми розуміємо сьогодні потреби людей, не дай Боже кому захворіти, однак ми повинні бачити, в яку суму коштів нам обійдеться ця програма. Ми проаналізуємо, якщо сьогодні для Сичавки ліміт 4 тисячі гривень, для Лиманської райради це 3 тисячі гривень, я думаю, що ми разом з депутатським корпусом приймемо якусь фіксовану суму цієї матеріальної допомоги, - Іван Ососкало, секретар Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Більшість депутатів згодні з тим, що всі жителі Визирської громади повинні мати рівні умови доступу в отриманні матеріальної допомоги. І навіть пропонують фіксовану суму допомоги.
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  Світлана Дідоводюк має багаторічний досвід ведення прийомів громадян в благодійному фонді імені Олексія Ставніцера і добре знає, що потрібно керуватися не емоціями, а надавати конструктивну допомогу, яка не завжди виражається в наданні грошових коштів.
Світлана Дідоводюк, депутатка Визирської сільради.

Я, як депутат, вважаю, що в даний час нам дійсно необхідно розробити лімітування коштів, які ми надаємо на заяви громадян. Заяви різні й захворювання різні, якщо ми віддамо всі гроші на одну заяву, то яким чином ми зможемо допомогти тому, хто прийшов пізніше. Це буде неправильно, бо не зможемо надати допомогу людині у критичній ситуації, - Світлана Дідоводюк, депутат Визирської сільради.

У Визирській громаді відбулася позачергова сесія.  На прохання депутатів, секретар Визирської сільради Іван Ососкало надав розрахунок ще одного підрядника, який готовий побудувати пішохідний спуск від вулиці Ставніцера до міні футбольного поля. Кошторис має практично аналогічний бюджет з розрахунком, якій було надано на минулій сесії. Нагадаємо, на третій сесії депутати порахували кошторис будівництва спуску завищеним і просили залучити ще одного підрядника для порівняння.
Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

На минулій сесії депутатам не пояснили складність роботи. Це узвіз, там складний рельєф, буде виїмка ґрунту і підсипка іншими матеріалами. Для посилення конструкції будуть використовуються не поребрики, а бордюри. А це - суттєве здорожчання. Тому депутатам все нормально пояснили і питання зникло, - Олександр Токменінов, перший заступник голови Визирської сільради.

  По закінченню розгляду порядку денного 4 позачергової четвертої сесії Визирської сільради присутні заслухали депутатський запит від Олександра Коритова з питань етики. Запит мав інформаційний характер і був прийнятий до уваги.

Друк
Тетяна Таран: "У населення з'явиться можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу в повному обсязі на безоплатній основі"15:00
21 лис
Тетяна Козик працює на посаді вчителя математики вже понад 40 років (фото)14:06
21 лис
День гідності та свободи: в Южному вшанували пам'ять захисників України (фото)13:30
21 лис
Акцизний податок на пальне надходитиме до бюджетів міст і ОТГ13:00
21 лис
Нового губернатора Одеської області можуть дискредитувати12:30
21 лис
У місті Южне будуватимуть велодоріжку та пішохідний тротуар12:00
21 лис
Контейнерний термінал транспортного вузла "ТІС" обробив рекордний обсяг вантажів (фото)11:00
21 лис
У Визирці біля ротонди встановили ліхтарі (фото)10:00
21 лис
Роботи з реконструкції стадіону в Южному виконані на 50%15:00
20 лис
Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)14:30
20 лис
Губернатор Одещини готовий об’єднувати громади примусово14:00
20 лис
Газета "Голос України" вперше підписала меморандум з громадою - потужною Визирською ОТГ (фото)13:00
20 лис
У селах Крижанівка та Ліски можливі відключення електроенергії12:30
20 лис
Першотравневий НВК шукає фахівців на вакантні місця (фото)12:00
20 лис
У Першотравневому організували вивіз опалого листя (фото)11:00
20 лис
На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)10:00
20 лис
В Одеській облраді депутати обговорили гострі проблеми регіону (фото)15:48
19 лис
Будівництво нового баскетбольного майданчика в місті Южне на фінальній стадії (фото)15:30
19 лис
Сичавка зробила свій вибір: село увійде у склад Визирської ОТГ (фото)15:02
19 лис
"ТІС" досяг рекорду вантажообігу за весь час роботи14:00
19 лис
Визирська громада відвідала Львів на вікенд (фото)13:00
19 лис
У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)12:00
19 лис
Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)11:00
19 лис
Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК (фото)10:00
19 лис
На посаду в.о. директора порту "Південний" призначено досвідченого директора15:00
18 лис
TOP