» » На Тилігулі пройшов екологічний фестиваль (фото)

На Тилігулі пройшов екологічний фестиваль (фото)

На Тилігулі пройшов екологічний фестиваль (фото)

  21 вересня у всьому світі відзначають День чистоти. Саме у цей день люди масово виходять на прибирання навколишнього середовища.На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.  Глобальну толоку провели й на берегах Тилігульського лиману у Миколаївській області. Але організували її як екологічний фестиваль та долучили до нього молодь.На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.  Глобальне прибирання для мешканців Миколаївщини вже стало традицією. Щороку, навесні та восени, тут прибирають береги. Продовжили традицію і в цьому році. Після того, як на Тилігульському лимані закінчився туристичний сезон, активна молодь та небайдужа громадськість взялися до роботи. Навіть вітер та дощ не стали перешкодою. Головна мета фестивалю - прищепити дітям любов до природи свого краю.Тетяна Чичкалюк, голова ГО "Лідери туристичного бізнесу Миколаївської області".

Ми знаходимося у Коблівській громаді. Колись Томас Кобле надав їй дуже потужне ім'я. А ми наповнюємо його енергією. Ми сьогодні виходимо на лиман, щоб почути цей вітер. Завдяки йому підіймаються у повітря наші кайтери. А дуже скоро будуть наші вітряки, які забезпечать не лише культурну спадщину, а й економічну безпеку. Найголовніше, що ми ставимо за мету, як організатори, щоб діти разом із нами усвідомили цінність цієї території, - Тетяна Чичкалюк, голова ГО "Лідери туристичного бізнесу Миколаївської області".

На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.  Фестиваль "Тилігул екофест" стартував на території села Українка, що входить до Коблівської громади. Тут зібралися учні та студенти зі всієї Миколаївської області. Гуртом приступили до прибирання, розподіливши зони роботи. Після цього підбили підсумки своєї праці.Олена Марушевська, експерт зі зв'язків із громадськістю "Проєкту ЄС з моніторингу Чорного моря".

Діти були здивовані тим, що сміття дійсно так багато. Дивишся, і ніби його немає, все чисто і гарно. Але коли починаєш прибирати, а ми його ще зважували й заповнювали протоколи, то на 100 метрах квадратних можна знайти близько 5 кілограмів пластику. А він легкий і це достатньо великий об'єм. Всього, близько 250 кілограмів, це те, що я побачила, - Олена Марушевська, експерт зі зв'язків із громадськістю "Проєкту ЄС з моніторингу Чорного моря".

На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.  Який фестиваль без активних розваг: руханки, караоке, козацькі забави й багато іншого чекало на учасників фестивалю. А також смачний обід із морепродуктами від устричної ферми. Після такого корисного відпочинку враження залишилися у всіх.На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.Владислав, голова органу студентського самоврядування НУК ім. адмірала Макарова м. Миколаїв.

Ми щороку беремо участь у цьому фестивалі. Раніше він мав іншу назву і прибирали на інших локаціях. Але беремо участь у толоках ми регулярно. Це відповідальність кожної людини. Люди звикли смітити, але не можуть за собою прибрати. З цим потрібно боротися, розпочинаючи з себе, - Владислав, голова органу студентського самоврядування НУК ім. адмірала Макарова м. Миколаїв.

Марія, учениця ЗОШ №6 м. Миколаїв.

Таке прибирання важливе для навколишнього середовища, бо через сміття гинуть тварини, через пластик засмічується лиман, - Марія, учениця ЗОШ №6 м. Миколаїв.

Юлія, учениця ЗОШ с. Українка.

Хочу, аби наш лиман став чистішим. Бо берег дуже брудний, якщо чесно, - Юлія, учениця ЗОШ с. Українка.

На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.  Учасники прибирання отримали сертифікати. Було зроблено багато користі для перлини Миколаївської та Одеської областей - Тилігульського лиману.На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.Олег Деркач, директор регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" Миколаївської області.

Ми робимо все задля того, щоб наші береги були привабливими для тих, хто приїде до нас на Миколаївщину. Вже кінець курортного сезону. Тепер, коли літо завершилося, ми хочемо залишити береги чистими. Символічно те, що наша подія відбувається одночасно зі Всесвітньою акцією чистих берегів. Ми хочемо зменшити кількість сміття, яке особливо небезпечне на узбережжі, тому що воно потрапляє у Чорне море, - Олег Деркач, директор регіонального ландшафтного парку "Тилігульський" Миколаївської області.

  Учні та студенти, котрі взяли участь у "Тилігул екофесті", розповіли про те, що зараз модно турбуватися про екологію. Таке прагнення молоді розділяють і їхні наставники - педагоги.На Тилігулі пройшов молодіжний екологічний фестиваль.Зоя Курліна, завуч ЗОШ с. Українки.

Ми ніколи не відмовляємося від таких акцій. Наші учні завжди першими беруть в них участь. На цей раз було вже більше шкіл Коблівської ОТГ. Ми привчаємо діточок до того, щоб все навколо було чисто і прибрано. Я думаю, екологічна освіта в нас поставлена добре, - Зоя Курліна, завуч ЗОШ с. Українка.

  Подібні фестивалі та генеральні прибирання у Коблівській громаді - поширені. Їх проводять часто, аби привертати увагу громадськості до екологічних проблем. Тим паче, коли в ОТГ є така чудова перлина, як Тилігульський лиман. А чисті узбережжя - це туристична привабливість.

Друк
Депутати Визирської сільради вирішили направити до Дмитрівської школи понад 1 млн грн (фото)15:14
10 лип
Володимир Татаревський: «Порти витягнуть економіку України»14:30
10 лип
Усі перевірені об’єкти Визирської ОТГ відповідають нормам (фото)14:00
10 лип
Земля – народу?13:11
10 лип
Якщо руки звикли до праці, вона буде до старості в радість11:00
10 лип
Єдина проблема проведення ЗНО в Першотравневому - спека (фото)10:13
10 лип
Визирська ОТГ: у Любополі визначили переможців конкурсу до свята Івана Купала (фото)14:47
09 лип
У Визирці ліквідували наслідки негоди (фото)14:00
09 лип
Співзасновник ТІС має намір переформатувати Impact Hub Odessa13:03
09 лип
Предмети інтер'єру вже чекають свого місця в садибі Курісів (фото)12:41
09 лип
САД виступає замовником будівництва траси з ОМТП до М-2811:00
09 лип
У Визирській ОТГ створюють Мистецьку школу (фото)10:00
09 лип
Доброславців в четвер забезпечуватимуть водою з цистерн09:16
09 лип
Пішоходам Вапнярки стало безпечніше перетинати проїжджу частину15:00
08 лип
Лиманська райрада провела термінову позачергову сесію (фото)14:06
08 лип
Рятувальники провели рейд берегом Тилігулу (фото)13:35
08 лип
У Визирському дитсадку до адаптивного карантину знайшли креативний підхід (фото)12:00
08 лип
На ТІСі планується використання альтернативної енергії11:00
08 лип
Маєток Курісів відобразить історію нашого краю з античних часів10:00
08 лип
У Першотравневому ліцеї проводиться ЗНО з англійської14:55
07 лип
У Визирській ОТГ на боротьбу з амброзією виділено 50 тис. грн (фото)14:00
07 лип
Зеленський ознайомився з роботою найбільшого транспортного вузла країни ТІС (фото)13:00
07 лип
У Сичавці на президента чекав пікет. Але він його не побачив (фото)12:00
07 лип
Президент порадів разом з Южним відкриттю стадіону (фото)11:00
07 лип
Завершується зведення нової огорожі Любопільскої школи (фото)10:00
07 лип
TOP