» » Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

  У Сичавці в школі навчається 170 учнів, ще 20 ходять у "вечірку". До навчального закладу шкільний автобус підвозить дітей з навколишніх сіл, наприклад - з Кошар. Тому у коридорах тут завжди гамірно.Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

У нас в цьому році приїжджає дуже багато дітей. З Кошарів у цьому році до нас приїжджає 27 дітей, один учень - з Любопіля, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

  Школа, хоч і не нова, але виглядає ошатно. Допомагають батьки, підприємці, сільрада. А ще відмінною рисою є велика кількість зелених рослин - тут вони на кожному кроці.Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.

Ми намагаємося наші недоліки прикрасити. У нас велике різноманіття зелені. Я за це вдячна нашому завгоспові та техпрацівникам. Складається враження, що вони з ними кожен день розмовляють. Якби ви бачили, як вони їх пересаджують, з якою любов'ю відносяться. Адже це важко - кожного дня їх поливати та розпушувати, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

  Сичавська школа, як і всі навчальні заклади Лиманського району, готується відзначити День вчителя. Традиційно тут це день, коли учні займають місце педагогів та самі проводять уроки. Напередодні продумують, який предмет обрати та розробляють план уроку. Наприклад, Олександр, буде викладати англійську мову.Олександр, учень 11-го класу Сичавської школи.

Буду вчителем англійської мови. У мене з англійською все добре, відмінно розумію цю мову, тому є бажання її викладати, - Олександр, учень 11-го класу Сичавської школи.

  У школі є власний парламент та президент. Всі вони беруть активну участь у житті навчального закладу: допомагають з проведенням свят, виставок, виконують організаційні роботи.Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської школи.

Допомагають нам організовувати виставки. Наразі у нас стоїть важливе завдання - проведення дня самоврядування. Ще буде святковий концерт для вчителів. Приготували їм на п'ятницю вихідний, - Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської школи.

  Варто зазначити, що президента у школі обирають щороку. І ось вже тричі учні підтримують Ірину Святецьку. Сама ж очільниця учнівства каже, що спочатку було цікаво спробувати себе у цій ролі, а зараз вже й життя свого не уявляє без президентства.Ірина Святецька, учениця 11-го класу, президент Сичавської школи.

Мені не важко бути президентом школи. Все дається легко і цікаво. Спілкуватися з однокласниками і школярами - легко. Три роки тому стало цікаво спробувати щось нове і розвиватися, - Ірина Святецька, учениця 11-го класу, президент Сичавської школи.

  Поки старші учні готувались до концерту, найменші - початкові класи - освоювалися у шкільній родині. Одна з перших вчителів, котра прийняла першачків за новою системою НУШ - Тетяна Качалова. Минулий рік для неї був випробуванням, бо довелося випробовувати нові знання, викладати по-новому. А у 2019 - легше.Тетяна Качалова, вчитель початкових класів Сичавської школи.

Діточкам було цікаво. І зараз їм цікаво. Вони приходять із задоволенням. Навіть вчора говорили, що не хочуть на канікули. Їм цікаво спілкуватися, уроки в ігровій формі, їм це дуже подобається, - Тетяна Качалова, вчитель початкових класів Сичавської школи.

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.  З нагоди Дня вчителя педагоги та учні з задоволенням вітають колег чи наставників.Ілона Коломієць, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Сичавської школи.

Щоб ваша творчість ніколи не закінчувалася, щоб діти нас надихали на нові вчинки, на самоосвіту. Я вважаю, що це свято стосується не лише вчителів, але й наших учнів, адже якби не вони, то не було б і нас. Тому я хочу від щирого серця подякувати нашим учням за те, що вони нас надихають на нашу працю, - Ілона Коломієць, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Сичавської школи.

Євгенія, учениця 9-го класу Сичавської школи.

Я хочу побажати нашим любим вчителям здоров'я, наснаги, терпіння. Тому що кожного дня вони приходять до нас зі знаннями, з любов'ю та теплом. Хочу, щоб у них все було добре у житті, - Євгенія, учениця 9-го класу Сичавської школи.

  Школі, хоч і допомагають, але розв'язати всі проблеми неможливо. На жаль, у сільради не такий великий бюджет, аби глобально допомогти, тому зараз для мешканців села вирішальний момент.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Зараз Сичавка повинна зробити вибір, з ким об'єднатися. Якщо мешканці села оберуть для цього Визирську громаду, то у них будуть перспективи для розвитку. В тому числі - і для навчального закладу. Сичавська школа зможе реалізувати свій потенціал. А він є, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
Голова Одеської ОДА перевірив завершення будівництва амбулаторії у Красносільці (фото)15:00
07 сер
Підписано закон щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи ФОП14:18
07 сер
Валерій Стоілакі: «Через п’ять років життя в усіх селах Визирської ОТГ суттєво зміниться на краще»13:00
07 сер
Тилігульський лиман оживає на очах (фото)12:00
07 сер
Петрівський аграрний коледж чекає на абітурієнтів (фото)11:00
07 сер
Стивідори ТІСа — сполучна ланка між морем і портом10:00
07 сер
У Лиманському районі аварійне відключення води19:07
06 сер
На узбережжі Куяльницького лиману народилося теля (фото)15:31
06 сер
Майбутнє райдержадміністрацій – Уряд та ОДА узгоджують позиції14:49
06 сер
Лиманські рятувальники нагадали відпочивальникам про правила безпеки на воді (фото)13:00
06 сер
Про родину Семко та оркестр «Визирські сурми» (фото)12:16
06 сер
Facebook поповнився тегом: #ТИСэтокрасиво11:00
06 сер
У Калинівці розробляють план благоустрою території біля лиману (фото)10:20
06 сер
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
TOP