» » Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

  У Сичавці в школі навчається 170 учнів, ще 20 ходять у "вечірку". До навчального закладу шкільний автобус підвозить дітей з навколишніх сіл, наприклад - з Кошар. Тому у коридорах тут завжди гамірно.Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

У нас в цьому році приїжджає дуже багато дітей. З Кошарів у цьому році до нас приїжджає 27 дітей, один учень - з Любопіля, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

  Школа, хоч і не нова, але виглядає ошатно. Допомагають батьки, підприємці, сільрада. А ще відмінною рисою є велика кількість зелених рослин - тут вони на кожному кроці.Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.

Ми намагаємося наші недоліки прикрасити. У нас велике різноманіття зелені. Я за це вдячна нашому завгоспові та техпрацівникам. Складається враження, що вони з ними кожен день розмовляють. Якби ви бачили, як вони їх пересаджують, з якою любов'ю відносяться. Адже це важко - кожного дня їх поливати та розпушувати, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

  Сичавська школа, як і всі навчальні заклади Лиманського району, готується відзначити День вчителя. Традиційно тут це день, коли учні займають місце педагогів та самі проводять уроки. Напередодні продумують, який предмет обрати та розробляють план уроку. Наприклад, Олександр, буде викладати англійську мову.Олександр, учень 11-го класу Сичавської школи.

Буду вчителем англійської мови. У мене з англійською все добре, відмінно розумію цю мову, тому є бажання її викладати, - Олександр, учень 11-го класу Сичавської школи.

  У школі є власний парламент та президент. Всі вони беруть активну участь у житті навчального закладу: допомагають з проведенням свят, виставок, виконують організаційні роботи.Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської школи.

Допомагають нам організовувати виставки. Наразі у нас стоїть важливе завдання - проведення дня самоврядування. Ще буде святковий концерт для вчителів. Приготували їм на п'ятницю вихідний, - Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської школи.

  Варто зазначити, що президента у школі обирають щороку. І ось вже тричі учні підтримують Ірину Святецьку. Сама ж очільниця учнівства каже, що спочатку було цікаво спробувати себе у цій ролі, а зараз вже й життя свого не уявляє без президентства.Ірина Святецька, учениця 11-го класу, президент Сичавської школи.

Мені не важко бути президентом школи. Все дається легко і цікаво. Спілкуватися з однокласниками і школярами - легко. Три роки тому стало цікаво спробувати щось нове і розвиватися, - Ірина Святецька, учениця 11-го класу, президент Сичавської школи.

  Поки старші учні готувались до концерту, найменші - початкові класи - освоювалися у шкільній родині. Одна з перших вчителів, котра прийняла першачків за новою системою НУШ - Тетяна Качалова. Минулий рік для неї був випробуванням, бо довелося випробовувати нові знання, викладати по-новому. А у 2019 - легше.Тетяна Качалова, вчитель початкових класів Сичавської школи.

Діточкам було цікаво. І зараз їм цікаво. Вони приходять із задоволенням. Навіть вчора говорили, що не хочуть на канікули. Їм цікаво спілкуватися, уроки в ігровій формі, їм це дуже подобається, - Тетяна Качалова, вчитель початкових класів Сичавської школи.

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.  З нагоди Дня вчителя педагоги та учні з задоволенням вітають колег чи наставників.Ілона Коломієць, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Сичавської школи.

Щоб ваша творчість ніколи не закінчувалася, щоб діти нас надихали на нові вчинки, на самоосвіту. Я вважаю, що це свято стосується не лише вчителів, але й наших учнів, адже якби не вони, то не було б і нас. Тому я хочу від щирого серця подякувати нашим учням за те, що вони нас надихають на нашу працю, - Ілона Коломієць, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Сичавської школи.

Євгенія, учениця 9-го класу Сичавської школи.

Я хочу побажати нашим любим вчителям здоров'я, наснаги, терпіння. Тому що кожного дня вони приходять до нас зі знаннями, з любов'ю та теплом. Хочу, щоб у них все було добре у житті, - Євгенія, учениця 9-го класу Сичавської школи.

  Школі, хоч і допомагають, але розв'язати всі проблеми неможливо. На жаль, у сільради не такий великий бюджет, аби глобально допомогти, тому зараз для мешканців села вирішальний момент.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Зараз Сичавка повинна зробити вибір, з ким об'єднатися. Якщо мешканці села оберуть для цього Визирську громаду, то у них будуть перспективи для розвитку. В тому числі - і для навчального закладу. Сичавська школа зможе реалізувати свій потенціал. А він є, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
Віталій Кутателадзе: «Окремий проєкт майбутнього розвитку Визирки — мальовнича балка»15:44
21 жов
Кордон напередодні входження до Визирської ОТГ (фото)15:23
21 жов
Навіть у маленькому селі можна дбати про дитяче дозвілля (відео)14:00
21 жов
Добрий інвестиційний клімат для ТІС — найперший пріорітет13:29
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково» (відео)12:30
21 жов
Перекриття дороги на під’їзді до Визирки12:24
21 жов
Олег Кутателадзе: стратегія розвитку туризму в Коблевому (фото)12:00
21 жов
На вулицях двох сіл Визирської ОТГ стає світліше (відео)11:30
21 жов
Тетяна Казак: «Не тільки моє село, тому що я там живу, а всі села повинні розвиватися однаково»11:06
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясовувало першочергові проблеми (відео)11:03
21 жов
Юрій Кугут: об’єднання Калинівської сільради з Визирською ОТГ додасть селам перспектив (фото)10:58
21 жов
У Кордоні керівництво Визирської ОТГ з’ясувало першочерговість проблем (фото)17:41
20 жов
Валентина Каленюк: «Кожна людина, навіть мала, — це особистість, яка потребує уваги» (відео)17:22
20 жов
У Доброславі відкрили відремонтований спортивний зал (фото)17:00
20 жов
У Зорі Труда дбають про дитяче дозвілля (фото)16:09
20 жов
У Першотравневому на вулиці Шкільна з’явився розважально-спортивний майданчик (відео)15:10
20 жов
Набувають чинності оновлені умови дистанційного навчання у школах15:00
20 жов
Олег Кутателадзе підтримав южненський гандбольний клуб «Портовик» (фото)14:17
20 жов
Толока у селі Порт зібрала небайдужих до дитячого розвитку і дозвілля (відео)14:00
20 жов
Інна Ілюсь: «Я людина активної життєвої позиції, дуже люблю своє село та мені не байдуже його майбутнє»13:24
20 жов
В День захисника України у Доброславі було відкрито пам’ятник загиблим героям 28-ої бригади (відео)13:00
20 жов
Гандбольний клуб «Портовик» може змінити генерального спонсора (відео)12:15
20 жов
Олег Кутателадзе: «Важливо обрати такий депутатський корпус, який буде працювати командно»11:07
20 жов
Олександр Семенов: «Треба залучати молодь, щоб вона не думала, що Польща — розв’язання всіх проблем»09:51
20 жов
Олег Кутателадзе: «У жителів кожного села є свої інтереси, які можна дотримати, вирішуючи проблеми разом»17:00
19 жов
TOP