» » Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя (фото)

  У Сичавці в школі навчається 170 учнів, ще 20 ходять у "вечірку". До навчального закладу шкільний автобус підвозить дітей з навколишніх сіл, наприклад - з Кошар. Тому у коридорах тут завжди гамірно.Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

У нас в цьому році приїжджає дуже багато дітей. З Кошарів у цьому році до нас приїжджає 27 дітей, один учень - з Любопіля, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

  Школа, хоч і не нова, але виглядає ошатно. Допомагають батьки, підприємці, сільрада. А ще відмінною рисою є велика кількість зелених рослин - тут вони на кожному кроці.Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.

Ми намагаємося наші недоліки прикрасити. У нас велике різноманіття зелені. Я за це вдячна нашому завгоспові та техпрацівникам. Складається враження, що вони з ними кожен день розмовляють. Якби ви бачили, як вони їх пересаджують, з якою любов'ю відносяться. Адже це важко - кожного дня їх поливати та розпушувати, - Олена Бубнова, директор Сичавської школи.

  Сичавська школа, як і всі навчальні заклади Лиманського району, готується відзначити День вчителя. Традиційно тут це день, коли учні займають місце педагогів та самі проводять уроки. Напередодні продумують, який предмет обрати та розробляють план уроку. Наприклад, Олександр, буде викладати англійську мову.Олександр, учень 11-го класу Сичавської школи.

Буду вчителем англійської мови. У мене з англійською все добре, відмінно розумію цю мову, тому є бажання її викладати, - Олександр, учень 11-го класу Сичавської школи.

  У школі є власний парламент та президент. Всі вони беруть активну участь у житті навчального закладу: допомагають з проведенням свят, виставок, виконують організаційні роботи.Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської школи.

Допомагають нам організовувати виставки. Наразі у нас стоїть важливе завдання - проведення дня самоврядування. Ще буде святковий концерт для вчителів. Приготували їм на п'ятницю вихідний, - Лариса Кириленко, педагог-організатор Сичавської школи.

  Варто зазначити, що президента у школі обирають щороку. І ось вже тричі учні підтримують Ірину Святецьку. Сама ж очільниця учнівства каже, що спочатку було цікаво спробувати себе у цій ролі, а зараз вже й життя свого не уявляє без президентства.Ірина Святецька, учениця 11-го класу, президент Сичавської школи.

Мені не важко бути президентом школи. Все дається легко і цікаво. Спілкуватися з однокласниками і школярами - легко. Три роки тому стало цікаво спробувати щось нове і розвиватися, - Ірина Святецька, учениця 11-го класу, президент Сичавської школи.

  Поки старші учні готувались до концерту, найменші - початкові класи - освоювалися у шкільній родині. Одна з перших вчителів, котра прийняла першачків за новою системою НУШ - Тетяна Качалова. Минулий рік для неї був випробуванням, бо довелося випробовувати нові знання, викладати по-новому. А у 2019 - легше.Тетяна Качалова, вчитель початкових класів Сичавської школи.

Діточкам було цікаво. І зараз їм цікаво. Вони приходять із задоволенням. Навіть вчора говорили, що не хочуть на канікули. Їм цікаво спілкуватися, уроки в ігровій формі, їм це дуже подобається, - Тетяна Качалова, вчитель початкових класів Сичавської школи.

Сичавський шкільний парламент підготувався до Дня вчителя.  З нагоди Дня вчителя педагоги та учні з задоволенням вітають колег чи наставників.Ілона Коломієць, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Сичавської школи.

Щоб ваша творчість ніколи не закінчувалася, щоб діти нас надихали на нові вчинки, на самоосвіту. Я вважаю, що це свято стосується не лише вчителів, але й наших учнів, адже якби не вони, то не було б і нас. Тому я хочу від щирого серця подякувати нашим учням за те, що вони нас надихають на нашу працю, - Ілона Коломієць, вчитель англійської мови та зарубіжної літератури Сичавської школи.

Євгенія, учениця 9-го класу Сичавської школи.

Я хочу побажати нашим любим вчителям здоров'я, наснаги, терпіння. Тому що кожного дня вони приходять до нас зі знаннями, з любов'ю та теплом. Хочу, щоб у них все було добре у житті, - Євгенія, учениця 9-го класу Сичавської школи.

  Школі, хоч і допомагають, але розв'язати всі проблеми неможливо. На жаль, у сільради не такий великий бюджет, аби глобально допомогти, тому зараз для мешканців села вирішальний момент.Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.

Зараз Сичавка повинна зробити вибір, з ким об'єднатися. Якщо мешканці села оберуть для цього Визирську громаду, то у них будуть перспективи для розвитку. В тому числі - і для навчального закладу. Сичавська школа зможе реалізувати свій потенціал. А він є, - Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Друк
У Крижанівці приступили до будівництва баскетбольного майданчика (фото)15:30
18 жов
Студенти Петрівського аграрного коледжу закріпили знання на практиці (фото)15:00
18 жов
У Доброславі школярів познайомили з важливістю математики у професіях (фото)14:00
18 жов
Діана Франжолі: Компанія "ТІС" піклується про екологію і здоров'я жителів навколишніх населених пунктів13:00
18 жов
Медицина у селі: будні Сербківської амбулаторії (фото)12:00
18 жов
Южненська міська рада провела аукціон на землі під будівництво заводу та автомийки11:00
18 жов
Подружжя з Кремидівки відзначило 60 років з дня весілля (фото)10:00
18 жов
У Доброславі відбудеться позачергова сесія райради17:00
17 жов
У Коблевому відсвяткували День захисника України (фото)16:19
17 жов
"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)15:32
17 жов
У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)13:00
17 жов
У Коблевому провели масштабну толоку (фото)12:00
17 жов
Робота Сербківського будинку культури (фото)11:00
17 жов
У місті Южне пройшов екологічний фестиваль (фото)10:00
17 жов
У Калинівці відсвяткували головне свято села (фото)15:26
16 жов
Новомиколаївка відсвяткувала День села (фото)14:14
16 жов
Сербківська сільрада впроваджує реформу децентралізації та поступово упорядковує територію села (фото)13:30
16 жов
"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)12:37
16 жов
У Южному приступили до монтажу колон на проспекті Миру (фото)12:17
16 жов
У селі Визирка замінять водопровідні труби й озеленять територію (фото)11:39
16 жов
У Курісовому відсвяткували День народження села (фото)10:00
16 жов
У Южному відзначили День захисника України (фото)16:11
15 жов
У Любопілі привітали захисників України та маленьких козачат (фото)14:00
15 жов
У Коблевому нагородили кращих мотогонщиків сезону "Hard enduro series of Ukraine" (фото)13:03
15 жов
Для школярів Лиманського району провели уроки мужності (фото)12:14
15 жов
TOP