» » "СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)

"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)

"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя (фото)

  Золота осінь з одного боку - це мальовничий період року, з іншого - це час, коли деякі люди безвідповідально ставляться до навколишнього середовища. Законодавство України забороняє палити листя. Лікарі говорять про певні ризики для здоров'я, а екологи б'ють на сполох: це призводить до забруднення повітря, води та ґрунту, а також зникнення певних видів тварин. Саме тому у Першотравневому НВК стартував екологічний проєкт "СТОП-дим"."СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя.Наталія Кириченко, ідейний натхненник проєкту "СТОП-дим", заступник директора Першотравневого НВК з навчально-виховної роботи.

Оскільки школа існує для того, щоб виховувати, а ми повинні випустити свідому людину та свідомого громадянина, ми вирішили залучити до цієї справи дітей. Ми вважаємо, що дієвіше, коли дитина звертається до дорослих людей з проханням про допомогу, - Наталія Кириченко, ідейний натхненник проєкту "СТОП-дим", заступник директора Першотравневого НВК з навчально-виховної роботи.

"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя.  Дим від багаття має в 350 разів більше шкідливих речовин, ніж дим від куріння. Тому старшокласники почали інформаційну кампанію, щоб звернути увагу на негативне і шкідливе явище.Оксана Кравченко, соціальний педагог Першотравневого НВК.

З великим захопленням діти беруть участь у проєкті "СТОП-дим". Самі розробили інформаційний банер і пам’ятки про відповідальність. Активну участь беруть учні 7 та 8 класу, вони дуже вдало спілкуються із населенням, тому що ми всі - жителі Першотравневого, і нам не байдуже забруднення довкілля. За допомогою у розробці всіх матеріалів ми звернулися до фахівця - нашого вчителя біології, - Оксана Кравченко, соціальний педагог Першотравневого НВК.

Вікторія Кулиніч, вчитель біології Першотравневого НВК.

У наш час багато людей хворіють і помирають від раку. Ми хочемо розповісти людям, що при спаленні опалого листя виділяється багато канцерогенних сполук, які викликають такі тяжкі захворювання, - Вікторія Кулиніч, вчитель біології Першотравневого НВК.

"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя,"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя.  Спілкуючись з односельцями, діти інформують про те, що отруйні гази під час горіння можуть стати джерелом алергії та впливають на імунну систему.Злата Фьодорова, учениця 7-Б класу Першотравневого НВК.

Вивільняється пил, чадний газ, важкі метали, бензопірен, що може викликати у людини тяжкі онкологічні захворювання, - Злата Фьодорова, учениця 7-Б класу Першотравневого НВК.

Вікторія Кобріна, учениця 7-Б класу Першотравневого НВК.

Окрім безпосередньої загрози здоров’ю, спалювання листя нищить природу: у сухому листі гинуть комахи, що веде до згубних наслідків у природному середовищі, - Вікторія Кобріна, учениця 7-Б класу Першотравневого НВК.

 Валентина Лозова, учениця 7-Б класу Першотравневого НВК.

При спалюванні трави на присадибних ділянках вогонь може перекинутись на природні ділянки. Це призведе до порушення законодавства та загибелі рослин і тварин, - Валентина Лозова, учениця 7-Б класу Першотравневого НВК.

"СТОП-дим": у Першотравневому НВК впроваджують екологічний проєкт з припинення спалювання листя.  Виховання відповідальної молоді є запорукою розв'язання багатьох екологічних питань у майбутньому.Наталія Кириченко, ідейний натхненник проєкту "СТОП-дим", заступник директора Першотравневого НВК з навчально-виховної роботи.

Оскільки в нас працює об’єднання волонтерів декілька років, у минулому році вони вже торкалися цього питання та самостійно випустили ролик-звернення, щоб люди не палили листя. У цьому році ми пішли далі. Важливо, щоб люди не спалювали сміття, пластик та траву з городу, - Наталія Кириченко, ідейний натхненник проєкту "СТОП-дим", заступник директора Першотравневого НВК з навчально-виховної роботи.

  Екологічний патруль Першотравневого рекомендує компостувати листя. Задля цього не потрібно особливих знань або зусиль. Більш того, такий компост - найкраща сполука для подальшого удобрення ґрунту.

  Фото коптер Віктор Брик. 

Друк
Схожі новини:
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про крижанівського Стіві Уандера презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
Вибори у Красносільській ОТГ пройшли із дотриманням карантинних вимог та Закону (фото)20:42
26 жов
У найкрупнішої за численністю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (фото)17:47
26 жов
Соціологи оцінили електоральну поведінку виборців 25 жовтня (фото)16:49
26 жов
У Визирській громаді обрали сільського голову (інфографіка)16:26
26 жов
Відбулась 46-а позачергова сесія Лиманської районної ради (фото)12:00
26 жов
Ветерани згадують, як будувався ТІС10:30
26 жов
Голова Лиманської РДА відзвітував про роботу за чотири роки (відео)09:00
26 жов
В Красносільській ОТГ дільниці закінчили приймати виборців: явка 38% (фото)21:11
25 жов
Ділянки закриті, явка понад 50%. У Визирській ОТГ розпочався підрахунок голосів (фото)20:50
25 жов
В Красносільській ОТГ завершуються місцеві вибори19:25
25 жов
У Визирській громаді вибори добігають кінця: явка близько 45% (фото)19:15
25 жов
У Крижанівці тривають місцеві вибори (фото)17:48
25 жов
У Визирській громаді місцеві вибори у розпалі (фото)14:55
25 жов
Їдальня ТІС для кухаря — робота, хобі та задоволення14:00
25 жов
В Красносільській ОТГ продовжується виборчий процес (фоторепортаж)13:54
25 жов
У Крижанівці на виборчій дільниці черга (фотофакт)11:35
25 жов
TOP