» » У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

  Монумент на честь української пісні в селищі Доброслав відкрили з величезною любов'ю до цього виду національної творчості. Розпочалося дійство з виступу обласного духового оркестру Національної гвардії.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Потім пройшла мінівистава учасників доброславського театру "Табула Раса". Милі слуху багатьох жителів країни українські мотиви розливалися уздовж проспекту 40-річчя Визволення, де й облаштовано цей тематичний сквер, поряд з будівлею Лиманської райадміністрації.
  Створити монумент, присвячений українській пісні було давньою мрією Людмили Прокопечко, селищного голови Доброслава. На цей проєкт її надихнув народний артист України, співак, великий популяризатор українського співу Василь Зінкевич. Багато років тому, в особистій бесіді з Людмилою Ярославівною він зізнався, що мріє побачити в Україні монумент на честь національної пісні. Це зерно впало на благодатний ґрунт, і Людмила Прокопечко загорілася ідеєю.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Це наш генетичний код, наша основа, основа нашої духовності. Поряд з нашої вишиванкою, з нашим синьо-жовтим прапором, без пісні ми ніхто. Йшли роки, але та давня розмова не виходила у мене з голови, і я розуміла, що ця ідея повинна бути втілена у життя, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  За роки роботи Людмили Прокопечко селищним головою тут було створено чимало тематичних скверів, встановлено понад дюжину яскравих арт-об'єктів, але пам'ятник пісні відкладався на кращі часи. Попередні ескізи, які висилав скульптор Віктор Тиблевич, не відгукувалися у серці теплою хвилею, поки не з'явилася Вона, що співає колискову в ореолі бандури.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.

Все було не те. Ідея прийшла до Віктора раптово. Він подзвонив увечері та сказав, що надішле малюнок. І коли я його побачила, а перед тим з десяток інших, я відразу сказала, це те, що потрібно. Скульптура викликала ті переживання, емоції, що відчуває кожен українець, згадуючи про українську пісню, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Рішення відкрити монумент на свята Покрова Пресвятої Богородиці та День захисника України Людмила Ярославівна прийняла швидко та з великим ентузіазмом. Архітектурну композицію з ротондою у вигляді великої антени, що передає у небо український спів, розробила архітектор Тетяна Габерстро. Всередині ротонди встановили композицію, яку Віктор Тиблевич виготовив разом зі скульптором Климом Степановим.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.

Я вдячна всім людям, з якими мене звела доля, дякую моїй команді, яка працює як єдиний механізм, підрядникам, які вже стали добрими друзями, бо вони роблять набагато більше, ніж записано в їх договорах. Вони роблять все з душею. Дуже дякую, - селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Барвисте і натхненне відкриття тематичного парку нагадало присутнім, що в їх житті значить українська пісня.Анатолій, був на відкритті Скверу української пісні.

Що для мене українська пісня? Історія, культура, менталітет - Україна, - Анатолій, був на відкритті скверу Української пісні.

Наталія, була на відкритті Скверу української пісні.

Це - наше життя. Я - українка, з самого дитинства я чую наші пісні й сама співаю, - Наталія, була на відкритті скверу Української пісні.

Наталія, була на відкритті Скверу української пісні.

Я вважаю, що найкращі пісні - українські, - Наталія, була на відкритті скверу Української пісні.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  В недалекому майбутньому всередині ротонди біля монумента на честь української пісні будуть звучати наші різноманітні національні співи. Під час урочистого відкриття тематичного парку звучали чарівні пісні у виконанні Оксани Мухи, переможниці 9 сезону пісенного конкурсу "Голос Країни - 2019".У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Мистецтву, при впорядкуванні селища, приділяють особливу увагу: сквер Української пісні став значущим додатком до списку вже відкритих артоб'єктів. Читайте також, як у Доброславі з'явився "Танець".

Друк
Одеська обласна рада нагородила медаллю ветерана з Кінного (фото)13:57
15 лис
ЦВК здатна самостійно розв'язати проблему з виборами в ОТГ, що відбудуться у грудні13:00
15 лис
У Южному побудують гуртожиток: розпочато створення проєкту12:30
15 лис
На честь южненського "маленького принца" Жені Яценка поставлять мюзикл (фото)12:00
15 лис
Що буде з медициною, якщо Сичавка вирішить приєднатися до Визирської ОТГ (фото)11:00
15 лис
Голова міста Южне провів екскурсію в міській раді для школярів (фото)10:00
15 лис
Валентина Харламбова: "Попереду багато роботи, і успіх залежить від зусиль команди"15:00
14 лис
В Адміністрації морських портів України обговорили результати роботи за 10 місяців (фото)14:00
14 лис
Стало відомо, коли відбудеться перепис населення України13:30
14 лис
Влада Южного звернулась до уряду, щоб скасувати постанову, яка загрожує теплопостачанню міста13:10
14 лис
Роботи з реконструкції проспекту Миру виконані вже на 65% (фото)12:30
14 лис
У Визирській сільраді планують залучати гранти задля розвитку громади (фото)12:10
14 лис
Любопіль приєднався до озеленення (фото)11:44
14 лис
У Визирській громаді планують розвивати інклюзивну освіту (фото)11:00
14 лис
Ініціативні жителі Олександрівки привели до ладу територію біля школи (фото)10:00
14 лис
У місті Южне з'явиться торгово-розважальний центр у 2020 році (фото)15:00
13 лис
В селі Першотравневе провели озеленення (фото)14:30
13 лис
Любопільський будинок культури розвиває таланти у гуртках танцю й співу (фото)14:02
13 лис
Склад майбутньої Фонтанської ОТГ змінився13:30
13 лис
У Коблівській ОТГ розробили проєкт програми розвитку дорожньої інфраструктури громади13:00
13 лис
Список нових голів райдержадміністрацій Одеської області буде скоректований12:30
13 лис
У Сичавській школі старшокласники написали радіодиктант національної єдності (фото)12:00
13 лис
Надання адміністративних послуг на рівні громад в умовах децентралізації - необхідність11:00
13 лис
У Визирській ОТГ озеленюють територію (фото)10:00
13 лис
Чи задоволені пасажири роботою маршруту 58К "вулиця Паустовського-Доброслав" (фото)15:05
12 лис
TOP