Архів
Липень 2024 (26)
Червень 2024 (38)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
ЛАН » Головні події дня » У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

  Монумент на честь української пісні в селищі Доброслав відкрили з величезною любов'ю до цього виду національної творчості. Розпочалося дійство з виступу обласного духового оркестру Національної гвардії.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Потім пройшла мінівистава учасників доброславського театру "Табула Раса". Милі слуху багатьох жителів країни українські мотиви розливалися уздовж проспекту 40-річчя Визволення, де й облаштовано цей тематичний сквер, поряд з будівлею Лиманської райадміністрації.
  Створити монумент, присвячений українській пісні було давньою мрією Людмили Прокопечко, селищного голови Доброслава. На цей проєкт її надихнув народний артист України, співак, великий популяризатор українського співу Василь Зінкевич. Багато років тому, в особистій бесіді з Людмилою Ярославівною він зізнався, що мріє побачити в Україні монумент на честь національної пісні. Це зерно впало на благодатний ґрунт, і Людмила Прокопечко загорілася ідеєю.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Це наш генетичний код, наша основа, основа нашої духовності. Поряд з нашої вишиванкою, з нашим синьо-жовтим прапором, без пісні ми ніхто. Йшли роки, але та давня розмова не виходила у мене з голови, і я розуміла, що ця ідея повинна бути втілена у життя, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  За роки роботи Людмили Прокопечко селищним головою тут було створено чимало тематичних скверів, встановлено понад дюжину яскравих арт-об'єктів, але пам'ятник пісні відкладався на кращі часи. Попередні ескізи, які висилав скульптор Віктор Тиблевич, не відгукувалися у серці теплою хвилею, поки не з'явилася Вона, що співає колискову в ореолі бандури.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.

Все було не те. Ідея прийшла до Віктора раптово. Він подзвонив увечері та сказав, що надішле малюнок. І коли я його побачила, а перед тим з десяток інших, я відразу сказала, це те, що потрібно. Скульптура викликала ті переживання, емоції, що відчуває кожен українець, згадуючи про українську пісню, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Рішення відкрити монумент на свята Покрова Пресвятої Богородиці та День захисника України Людмила Ярославівна прийняла швидко та з великим ентузіазмом. Архітектурну композицію з ротондою у вигляді великої антени, що передає у небо український спів, розробила архітектор Тетяна Габерстро. Всередині ротонди встановили композицію, яку Віктор Тиблевич виготовив разом зі скульптором Климом Степановим.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.

Я вдячна всім людям, з якими мене звела доля, дякую моїй команді, яка працює як єдиний механізм, підрядникам, які вже стали добрими друзями, бо вони роблять набагато більше, ніж записано в їх договорах. Вони роблять все з душею. Дуже дякую, - селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Барвисте і натхненне відкриття тематичного парку нагадало присутнім, що в їх житті значить українська пісня.Анатолій, був на відкритті Скверу української пісні.

Що для мене українська пісня? Історія, культура, менталітет - Україна, - Анатолій, був на відкритті скверу Української пісні.

Наталія, була на відкритті Скверу української пісні.

Це - наше життя. Я - українка, з самого дитинства я чую наші пісні й сама співаю, - Наталія, була на відкритті скверу Української пісні.

Наталія, була на відкритті Скверу української пісні.

Я вважаю, що найкращі пісні - українські, - Наталія, була на відкритті скверу Української пісні.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  В недалекому майбутньому всередині ротонди біля монумента на честь української пісні будуть звучати наші різноманітні національні співи. Під час урочистого відкриття тематичного парку звучали чарівні пісні у виконанні Оксани Мухи, переможниці 9 сезону пісенного конкурсу "Голос Країни - 2019".У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Мистецтву, при впорядкуванні селища, приділяють особливу увагу: сквер Української пісні став значущим додатком до списку вже відкритих артоб'єктів. Читайте також, як у Доброславі з'явився "Танець".

Друк
Мешканцям Визирської громади нагадали про правила пожежної безпеки15:40
15 лип
На ТІС з’явилися нові відкриті вакансії (фото)11:39
15 лип
Як у Визирській громаді забезпечують водопостачання під час відключень електроенергії (відео)11:11
15 лип
У Визирці відбулося засідання виконкому та сесія сільради (фото)10:00
15 лип
У Визирській громаді провели засідання сесії сільради (фото)15:15
12 лип
У Визирській СТГ школярі склали національний мультипредметний тест (відео)07:51
12 лип
На базі Першотравневого ліцею провели національний мультипредметний тест (фото)11:50
11 лип
Як у Визирській громаді реалізується молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (відео)10:00
11 лип
Мешканцям Визирської громади дали поради, як справлятися з літньою спекою16:59
10 лип
У Визирській СТГ реалізують молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (фото)09:32
10 лип
У селі Любопіль встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)14:00
09 лип
У Першотравневому встановлять меморіал захисникам (фото)08:52
09 лип
Вихованці будинків культури Визирської СТГ стали лауреатами конкурсу «Танець у моря» (відео)08:10
09 лип
Комунальники Визирської СТГ отримали нову допомогу від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (фото)15:17
08 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Дмитрівки Костянтина Андрієвського (фото)14:16
08 лип
У Любополі встановлять меморіальну експозицію на честь загиблих воїнів (фото)12:43
08 лип
У селі Першотравневе встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)10:49
08 лип
Танцювальні колективи з Визирської громади отримали нагороди на конкурсі «Танець у моря» (фото)09:20
08 лип
ТІС запрошує на роботу нових співробітників18:17
04 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Бутівки Миколи Зайцева (фото)16:28
03 лип
Олександр Рембач: про життя Любопільського старостату під час війни (відео)10:25
03 лип
У Визирській громаді відбулося нагородження до Дня Конституції (фото)15:50
02 лип
Як у Визирській громаді реалізується проєкт DECIDE (відео)08:17
02 лип
У Визирській СТГ реалізують освітній проєкт DECIDE (фото)12:00
01 лип
Визирська громада відзначила перший ювілей11:16
01 лип
TOP