Монумент на честь української пісні в селищі Доброслав відкрили з величезною любов'ю до цього виду національної творчості. Розпочалося дійство з виступу обласного духового оркестру Національної гвардії. Потім пройшла мінівистава учасників доброславського театру "Табула Раса". Милі слуху багатьох жителів країни українські мотиви розливалися уздовж проспекту 40-річчя Визволення, де й облаштовано цей тематичний сквер, поряд з будівлею Лиманської райадміністрації.
Створити монумент, присвячений українській пісні було давньою мрією Людмили Прокопечко, селищного голови Доброслава. На цей проєкт її надихнув народний артист України, співак, великий популяризатор українського співу Василь Зінкевич. Багато років тому, в особистій бесіді з Людмилою Ярославівною він зізнався, що мріє побачити в Україні монумент на честь національної пісні. Це зерно впало на благодатний ґрунт, і Людмила Прокопечко загорілася ідеєю.
За роки роботи Людмили Прокопечко селищним головою тут було створено чимало тематичних скверів, встановлено понад дюжину яскравих арт-об'єктів, але пам'ятник пісні відкладався на кращі часи. Попередні ескізи, які висилав скульптор Віктор Тиблевич, не відгукувалися у серці теплою хвилею, поки не з'явилася Вона, що співає колискову в ореолі бандури.
Рішення відкрити монумент на свята Покрова Пресвятої Богородиці та День захисника України Людмила Ярославівна прийняла швидко та з великим ентузіазмом. Архітектурну композицію з ротондою у вигляді великої антени, що передає у небо український спів, розробила архітектор Тетяна Габерстро. Всередині ротонди встановили композицію, яку Віктор Тиблевич виготовив разом зі скульптором Климом Степановим.
Барвисте і натхненне відкриття тематичного парку нагадало присутнім, що в їх житті значить українська пісня.
В недалекому майбутньому всередині ротонди біля монумента на честь української пісні будуть звучати наші різноманітні національні співи. Під час урочистого відкриття тематичного парку звучали чарівні пісні у виконанні Оксани Мухи, переможниці 9 сезону пісенного конкурсу "Голос Країни - 2019". Мистецтву, при впорядкуванні селища, приділяють особливу увагу: сквер Української пісні став значущим додатком до списку вже відкритих артоб'єктів. Читайте також, як у Доброславі з'явився "Танець".