» » У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт (фото)

  Монумент на честь української пісні в селищі Доброслав відкрили з величезною любов'ю до цього виду національної творчості. Розпочалося дійство з виступу обласного духового оркестру Національної гвардії.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Потім пройшла мінівистава учасників доброславського театру "Табула Раса". Милі слуху багатьох жителів країни українські мотиви розливалися уздовж проспекту 40-річчя Визволення, де й облаштовано цей тематичний сквер, поряд з будівлею Лиманської райадміністрації.
  Створити монумент, присвячений українській пісні було давньою мрією Людмили Прокопечко, селищного голови Доброслава. На цей проєкт її надихнув народний артист України, співак, великий популяризатор українського співу Василь Зінкевич. Багато років тому, в особистій бесіді з Людмилою Ярославівною він зізнався, що мріє побачити в Україні монумент на честь національної пісні. Це зерно впало на благодатний ґрунт, і Людмила Прокопечко загорілася ідеєю.Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

Це наш генетичний код, наша основа, основа нашої духовності. Поряд з нашої вишиванкою, з нашим синьо-жовтим прапором, без пісні ми ніхто. Йшли роки, але та давня розмова не виходила у мене з голови, і я розуміла, що ця ідея повинна бути втілена у життя, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  За роки роботи Людмили Прокопечко селищним головою тут було створено чимало тематичних скверів, встановлено понад дюжину яскравих арт-об'єктів, але пам'ятник пісні відкладався на кращі часи. Попередні ескізи, які висилав скульптор Віктор Тиблевич, не відгукувалися у серці теплою хвилею, поки не з'явилася Вона, що співає колискову в ореолі бандури.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.

Все було не те. Ідея прийшла до Віктора раптово. Він подзвонив увечері та сказав, що надішле малюнок. І коли я його побачила, а перед тим з десяток інших, я відразу сказала, це те, що потрібно. Скульптура викликала ті переживання, емоції, що відчуває кожен українець, згадуючи про українську пісню, - Людмила Прокопечко, селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Рішення відкрити монумент на свята Покрова Пресвятої Богородиці та День захисника України Людмила Ярославівна прийняла швидко та з великим ентузіазмом. Архітектурну композицію з ротондою у вигляді великої антени, що передає у небо український спів, розробила архітектор Тетяна Габерстро. Всередині ротонди встановили композицію, яку Віктор Тиблевич виготовив разом зі скульптором Климом Степановим.У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.

Я вдячна всім людям, з якими мене звела доля, дякую моїй команді, яка працює як єдиний механізм, підрядникам, які вже стали добрими друзями, бо вони роблять набагато більше, ніж записано в їх договорах. Вони роблять все з душею. Дуже дякую, - селищний голова Доброслава.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Барвисте і натхненне відкриття тематичного парку нагадало присутнім, що в їх житті значить українська пісня.Анатолій, був на відкритті Скверу української пісні.

Що для мене українська пісня? Історія, культура, менталітет - Україна, - Анатолій, був на відкритті скверу Української пісні.

Наталія, була на відкритті Скверу української пісні.

Це - наше життя. Я - українка, з самого дитинства я чую наші пісні й сама співаю, - Наталія, була на відкритті скверу Української пісні.

Наталія, була на відкритті Скверу української пісні.

Я вважаю, що найкращі пісні - українські, - Наталія, була на відкритті скверу Української пісні.

У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  В недалекому майбутньому всередині ротонди біля монумента на честь української пісні будуть звучати наші різноманітні національні співи. Під час урочистого відкриття тематичного парку звучали чарівні пісні у виконанні Оксани Мухи, переможниці 9 сезону пісенного конкурсу "Голос Країни - 2019".У селищі Доброслав з’явився новий арт-об'єкт.  Мистецтву, при впорядкуванні селища, приділяють особливу увагу: сквер Української пісні став значущим додатком до списку вже відкритих артоб'єктів. Читайте також, як у Доброславі з'явився "Танець".

Друк
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
TOP