Архів
Липень 2024 (26)
Червень 2024 (38)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
ЛАН » Головні події дня » "ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)

"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)

"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)

  Робота нового фідерного сервісу "Поті-"ТІС"-Поті" розпочалася 15 жовтня, коли судно "Lucien G.A" пришвартувалося до причалу "ТІС", а вже наступного ранку судно відправилось назад до Грузії."ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті.

[media=https://www.facebook.com/tis.terminals/videos/252599469014488/]


  Україна як держава, що має вигідне географічне розташування, багато років використовує свої можливості ключового транзитера. Перш за все це стосується перевезення вантажів. Один з найпотужніших транспортних вузлів, що постійно розширює свої можливості, розташований саме в Одеській області на території Визирської ОТГ. Мова йде про компанію "Трансінвестсервіс", якій нещодавно виповнилося 25 років."ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті.  Під час прес-туру, організованого керівництвом терміналу, журналісти багатьох видань та телекомпаній на власні очі побачили масштаби роботи цього сучасного підприємства. Судно зустрічали на причалі з приємним хвилюванням представники компаній "ТІС", "MAERSK Ukraine", "Укрзалізниці" та Державної фіскальної служби - митниці. Так було розпочато новий щотижневий фідерний сервіс сполученням "ТІС"-Поті-"ТІС".Роман Колоянов, генеральний директор "MAERSK Ukraine".

Для нас це своєрідний експеримент, тому що ніхто раніше такого в Україні не робив. Ми завжди намагаємось щось робити першими. Колись робили вперше контейнерні поїзди, інші різні рішення. Якщо ми говоримо про прямі вантажі між Україною та Грузією, то такого сервісу поки не існувало. Судно буде за півтора дня доходити з України до Грузії та навпаки. Такої швидкості на сьогодні в Україні ще не має, - Роман Колоянов, генеральний директор "MAERSK Ukraine".

  Крім вигідної пропозиції щодо швидкості та зручності з точки зору логістики, розширення транзитного потенціалу, проєкт дуже корисний для місцевого бюджету, а також для ринку праці, адже будуть створені нові робочі місця.Єгор Гребенніков, співвласник Контейнерного термінала "ТІС".

Це означає нові надходження податків від "ТІС". А також певну кількість додаткових робочих місць, щоб переробити ці вантажі, - Єгор Гребенніков, співвласник "ТІС-КТ".

  З роботою нового сервісу пов’язані найближчі та більш глобальні очікування.Ольга Федор, директор з маркетингу "ТІС".

"ТІС" розраховує на те, що може стати частиною мідл-коридору, що поєднує Схід та Захід. Це в подальшій перспективі. А в найближчій - ми отримуємо додатковий дохід, можливість сплачувати податки державі, створювати робочі місця, а ще відкривати нові транспортні коридори, - Ольга Федор, директор з маркетингу "ТІС".

ван Ємець, заступник директора регіональної філії "Одеська залізниця".

Даний сервіс надасть можливість нашому транзитному потоку з Європи швидко переміститися до Грузії, Азербайджану і далі до Китаю. Ми кажемо про Південний потік, Новий шовковий шлях. Сподіваємось, що новий проєкт надасть можливість запрацювати цьому шовковому шляху, - Іван Ємець, заступник директора регіональної філії "Одеська залізниця".

  Швидке отримання та відправлення вантажів також тісно пов’язане з добре злагодженою роботою державної митної служби, яка вже повністю готова до цієї роботи.Володимир Передерій, заступник начальника Одеської митниці ДФС.

Ми знали про цей проєкт заздалегідь, все відпрацьовано, все підготовлено, буде оформлення. Контейнери будуть прибувати з Америки, будуть розвантажуватися, це - точковий транзит. Будуть оформлюватися транзитні декларації та потім контейнери будуть прямувати до Грузії, - Володимир Передерій, заступник начальника Одеської митниці ДФС.

"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті.  На думку експертів відкриття трансшипменту через Україну суттєво посилить позиції нашої країни на логістичній мапі світу та у першу чергу буде популярним серед вантажовласників з країн Європи, Балтії, Кавказу та Середньої Азії.

  Олег Кутателадзе переконаний, що запуск даного сервісу відкриє нові перспективи й можливості для підприємства.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради, голова товариства "ТІС".

Я дуже радий, що такий сервіс запустився. Сподіваюся, що це дасть можливість поліпшити наші взаємини та збільшити товарообіг з Грузією та іншими країнами, які знаходяться в межах Чорного моря. Там не просто Грузія, а можливо буде й Китай, й інші напрямки. Це початок для великого шляху співпраці бізнесу та збільшення вантажообігу безпосередньо на нашому підприємстві, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради, голова товариства "ТІС".
Друк
Мешканцям Визирської громади нагадали про правила пожежної безпеки15:40
15 лип
На ТІС з’явилися нові відкриті вакансії (фото)11:39
15 лип
Як у Визирській громаді забезпечують водопостачання під час відключень електроенергії (відео)11:11
15 лип
У Визирці відбулося засідання виконкому та сесія сільради (фото)10:00
15 лип
У Визирській громаді провели засідання сесії сільради (фото)15:15
12 лип
У Визирській СТГ школярі склали національний мультипредметний тест (відео)07:51
12 лип
На базі Першотравневого ліцею провели національний мультипредметний тест (фото)11:50
11 лип
Як у Визирській громаді реалізується молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (відео)10:00
11 лип
Мешканцям Визирської громади дали поради, як справлятися з літньою спекою16:59
10 лип
У Визирській СТГ реалізують молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (фото)09:32
10 лип
У селі Любопіль встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)14:00
09 лип
У Першотравневому встановлять меморіал захисникам (фото)08:52
09 лип
Вихованці будинків культури Визирської СТГ стали лауреатами конкурсу «Танець у моря» (відео)08:10
09 лип
Комунальники Визирської СТГ отримали нову допомогу від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (фото)15:17
08 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Дмитрівки Костянтина Андрієвського (фото)14:16
08 лип
У Любополі встановлять меморіальну експозицію на честь загиблих воїнів (фото)12:43
08 лип
У селі Першотравневе встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)10:49
08 лип
Танцювальні колективи з Визирської громади отримали нагороди на конкурсі «Танець у моря» (фото)09:20
08 лип
ТІС запрошує на роботу нових співробітників18:17
04 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Бутівки Миколи Зайцева (фото)16:28
03 лип
Олександр Рембач: про життя Любопільського старостату під час війни (відео)10:25
03 лип
У Визирській громаді відбулося нагородження до Дня Конституції (фото)15:50
02 лип
Як у Визирській громаді реалізується проєкт DECIDE (відео)08:17
02 лип
У Визирській СТГ реалізують освітній проєкт DECIDE (фото)12:00
01 лип
Визирська громада відзначила перший ювілей11:16
01 лип
TOP