» » "ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)

"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)

"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті (фото, відео)

  Робота нового фідерного сервісу "Поті-"ТІС"-Поті" розпочалася 15 жовтня, коли судно "Lucien G.A" пришвартувалося до причалу "ТІС", а вже наступного ранку судно відправилось назад до Грузії."ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті.

TIS-POTI-TIS new Feeder service

Через Украину начал ходить регулярный фидерный сервис по маршруту ТИС-Поти. 🇺🇦 🇬🇪 Вчера, 15 октября, первый фидер «LUCIEN G.A» пришвартовался к причалу ТИС, и уже сегодня утром в 06:20 он отправился обратно в грузинский порт Поти. Почему этот сервис так важен не только для ТИС, но и для портовой отрасли и Украины в целом? ⚓ Во-первых, сервис прокладывает новый морской торговый маршрут, который быстрее, удобнее и выгоднее для грузовладельцев Европы и Украины, а также стран Кавказа и Средней Азии: Грузии, Армении, Азербайджана, Казахстана, Туркменистана, Узбекистана. ⚓ Во-вторых, он «приводит» в Украину грузы, которые ранее в нашу страну не заходили, а новый грузопоток – это всегда новые рабочие места, дополнительные портовые сборы и налоговые поступления. ⚓ В-третьих, этот сервис означает, что с октября украинский порт ТИС вторым на Черном море после румынской Констанцы реализует морской трансшипмент на постоянной основе, а это существенно усиляет позиции нашей страны на логистической карте мира. Напомним, трансшипмент – это такой режим обработки грузов, при котором магистральные суда больших контейнерных сервисов оставляют транзитные грузы в промежуточных глубоководных портах, таких, как ТИС. А небольшие суда – так называемые «фидеры» – позже эти грузы забирают и доставляют по небольшим портам региона. Таким образом, грузовладельцы, которые работают через порты, куда не заходят крупные магистральные суда, получают доступ к глобальной сети контейнерных маршрутов, а значит - новые возможности. 🎉 Гордимся и поздравляем наших партнеров компанию Maersk Ukraine! Благодарим Митна служба и Max Nefyodov за упрощение таможенных процедур, благодаря чему этот проект стал возможным. Браво каждому из команды ТИС за фантастический результат! #GoTISGo. Подробности по ссылке https://bitly.su/3htWWO

Posted by TIS on Kolmapäev, 16. Oktoober 2019


  Україна як держава, що має вигідне географічне розташування, багато років використовує свої можливості ключового транзитера. Перш за все це стосується перевезення вантажів. Один з найпотужніших транспортних вузлів, що постійно розширює свої можливості, розташований саме в Одеській області на території Визирської ОТГ. Мова йде про компанію "Трансінвестсервіс", якій нещодавно виповнилося 25 років."ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті.  Під час прес-туру, організованого керівництвом терміналу, журналісти багатьох видань та телекомпаній на власні очі побачили масштаби роботи цього сучасного підприємства. Судно зустрічали на причалі з приємним хвилюванням представники компаній "ТІС", "MAERSK Ukraine", "Укрзалізниці" та Державної фіскальної служби - митниці. Так було розпочато новий щотижневий фідерний сервіс сполученням "ТІС"-Поті-"ТІС".Роман Колоянов, генеральний директор "MAERSK Ukraine".

Для нас це своєрідний експеримент, тому що ніхто раніше такого в Україні не робив. Ми завжди намагаємось щось робити першими. Колись робили вперше контейнерні поїзди, інші різні рішення. Якщо ми говоримо про прямі вантажі між Україною та Грузією, то такого сервісу поки не існувало. Судно буде за півтора дня доходити з України до Грузії та навпаки. Такої швидкості на сьогодні в Україні ще не має, - Роман Колоянов, генеральний директор "MAERSK Ukraine".

  Крім вигідної пропозиції щодо швидкості та зручності з точки зору логістики, розширення транзитного потенціалу, проєкт дуже корисний для місцевого бюджету, а також для ринку праці, адже будуть створені нові робочі місця.Єгор Гребенніков, співвласник Контейнерного термінала "ТІС".

Це означає нові надходження податків від "ТІС". А також певну кількість додаткових робочих місць, щоб переробити ці вантажі, - Єгор Гребенніков, співвласник "ТІС-КТ".

  З роботою нового сервісу пов’язані найближчі та більш глобальні очікування.Ольга Федор, директор з маркетингу "ТІС".

"ТІС" розраховує на те, що може стати частиною мідл-коридору, що поєднує Схід та Захід. Це в подальшій перспективі. А в найближчій - ми отримуємо додатковий дохід, можливість сплачувати податки державі, створювати робочі місця, а ще відкривати нові транспортні коридори, - Ольга Федор, директор з маркетингу "ТІС".

ван Ємець, заступник директора регіональної філії "Одеська залізниця".

Даний сервіс надасть можливість нашому транзитному потоку з Європи швидко переміститися до Грузії, Азербайджану і далі до Китаю. Ми кажемо про Південний потік, Новий шовковий шлях. Сподіваємось, що новий проєкт надасть можливість запрацювати цьому шовковому шляху, - Іван Ємець, заступник директора регіональної філії "Одеська залізниця".

  Швидке отримання та відправлення вантажів також тісно пов’язане з добре злагодженою роботою державної митної служби, яка вже повністю готова до цієї роботи.Володимир Передерій, заступник начальника Одеської митниці ДФС.

Ми знали про цей проєкт заздалегідь, все відпрацьовано, все підготовлено, буде оформлення. Контейнери будуть прибувати з Америки, будуть розвантажуватися, це - точковий транзит. Будуть оформлюватися транзитні декларації та потім контейнери будуть прямувати до Грузії, - Володимир Передерій, заступник начальника Одеської митниці ДФС.

"ТІС" відкрив новий фідерний сервіс по маршруту "ТІС"-Поті.  На думку експертів відкриття трансшипменту через Україну суттєво посилить позиції нашої країни на логістичній мапі світу та у першу чергу буде популярним серед вантажовласників з країн Європи, Балтії, Кавказу та Середньої Азії.

  Олег Кутателадзе переконаний, що запуск даного сервісу відкриє нові перспективи й можливості для підприємства.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради, голова товариства "ТІС".

Я дуже радий, що такий сервіс запустився. Сподіваюся, що це дасть можливість поліпшити наші взаємини та збільшити товарообіг з Грузією та іншими країнами, які знаходяться в межах Чорного моря. Там не просто Грузія, а можливо буде й Китай, й інші напрямки. Це початок для великого шляху співпраці бізнесу та збільшення вантажообігу безпосередньо на нашому підприємстві, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради, голова товариства "ТІС".
Друк
Роботи з реконструкції стадіону в Южному виконані на 50%15:00
20 лис
Сичавська сільрада прийняла рішення про приєднання сіл Сичавка та Кошари до Визирської громади (фото)14:30
20 лис
Губернатор Одещини готовий об’єднувати громади примусово14:00
20 лис
Газета "Голос України" вперше підписала меморандум з громадою - потужною Визирською ОТГ (фото)13:00
20 лис
У селах Крижанівка та Ліски можливі відключення електроенергії12:30
20 лис
Першотравневий НВК шукає фахівців на вакантні місця (фото)12:00
20 лис
У Першотравневому організували вивіз опалого листя (фото)11:00
20 лис
На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)10:00
20 лис
В Одеській облраді депутати обговорили гострі проблеми регіону (фото)15:48
19 лис
Будівництво нового баскетбольного майданчика в місті Южне на фінальній стадії (фото)15:30
19 лис
Сичавка зробила свій вибір: село увійде у склад Визирської ОТГ (фото)15:02
19 лис
"ТІС" досяг рекорду вантажообігу за весь час роботи14:00
19 лис
Визирська громада відвідала Львів на вікенд (фото)13:00
19 лис
У Визирській громаді уточнені координати помешкань жителів допоможуть в роботі екстрених служб (фото)12:00
19 лис
Борці з Першотравневого прийняли вітання з перемогою (фото)11:00
19 лис
Надія Мовчан-Карпусь провела зустріч з учнями й вчителями Першотравневого НВК (фото)10:00
19 лис
На посаду в.о. директора порту "Південний" призначено досвідченого директора15:00
18 лис
Жителі села Дмитрівка розповіли, з ким хотіли б об’єднатися (фото)14:00
18 лис
Рішенням Верховної Ради громадам повернули державні землі13:00
18 лис
"Поверніть гроші громадам!" - чотири населених пункти Одеської області долучилися до всеукраїнської акції12:00
18 лис
У Визирці та Першотравневому висадили понад 1000 кущів та хвойних дерев (фото)11:00
18 лис
Діяльність керівника порту "Південний" розслідуватимуть правоохоронці10:00
18 лис
Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)13:48
17 лис
Мешканці Южного розповіли про своє бачення об’єднання з Сичавкою (фото)13:33
17 лис
Стратегія регіонального розвитку Одеської області на 2021-2027 роки: в Одеській ОДА розпочали розробку проєкту12:00
16 лис
TOP