» » У селі Першотравневе боротимуться з вандалізмом (фото)

У селі Першотравневе боротимуться з вандалізмом (фото)

У селі Першотравневе боротимуться з вандалізмом (фото)

  Як грім серед ясного неба: благоустрій Першотравневого триває, але й вандали не сидять без діла.У селі Першотравневе боротимуться з вандалізмом.  Фото "Першотравнева сільська рада".

Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Коли встановили на площі у центрі біля Будинку культури нові лавки, їх почали ламати, викручувати болти та знімати дошки - мене цей факт дуже вразив. Ми це питання так не залишимо: будемо спілкуватися з людьми, з батьками, з дітьми, будемо проводити профілактичні бесіди з молоддю. Ще ми плануємо ставити тут охорону, яка буде доглядати за порядком, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Наталія Кириченко, депутат, член постійної комісії з питань освіти Визирської сільської ради.

Ми дуже добре знаємо, що багато людей докладало зусиль, щоб зробити наш парк, і ми всі разом дуже довго чекали на нашу площу біля Будинку культури. А на ній вже ліхтарі розбиті та лави. На жаль, хтось хоче таким чином самовиразитись. Ми не впевнені, що псування майна - це діло рук підлітків. Адже у нас у Першотравневому є і дорослі люди, які не знайшли застосування своїм силам, - Наталія Кириченко, депутат, член постійної комісії з питань освіти Визирської сільської ради.

  Школа, як другий за своїм впливом після сімейного виховання фактор, прикладає зараз максимум зусиль, щоб діти були залучені в освітньому процесі. Та не лише у шкільний, а й позашкільний час.Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК ЗОШ I-III.

Школа робить все, щоб діти були зайняті. У нас працює освітній простір "ПростоСвіт", працює багато різних гуртків. Наше завдання - зацікавити, щоб юні першотравневці були надалі корисними для нашого села, - Тетяна Казак, депутат Визирської сільради, директор Першотравневого НВК.

  Першим кроком для виявлення вандалів стане встановлення відеоспостереження та впровадження громадських дружин.Володимир Пігнастий, громадський діяч, тренер СК "Бушинкан".

Ми хочемо виявити та покарати правопорушників. Задля цього разом з "Командою розвитку" ми зараз ведемо перемовини з поліцією, як це зробити законно та організувати дружини. Так, під час нічних рейдів, ми зможемо виявляти правопорушників, - Володимир Пігнастий, громадський діяч, тренер СК "Бушинкан".
Покарати дітей, яким по 13-14 років, які ще неповнолітні - це дуже складно. Тому, коли будуть встановлені камери відеоспостереження, та якщо порушниками виявляться дорослі особи, цим будуть займатися компетентні органи. Вандалізм - це страшний прояв, з яким ми будемо всіляко боротися у громаді, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.


У селі Першотравневе боротимуться з вандалізмом.

Громадські роботи - це дуже хороший вихід із ситуації. Ми дамо можливість порушникам виправити те, що вони накоїли. Так вони зрозуміють, що несуть відповідальність за те, що роблять, - Володимир Пігнастий, громадський діяч, тренер СК "Бушинкан".

  Варто зазначити, що шкідництво громадського та приватного майна можуть класифікувати за різними статтями адміністративного та Кримінального кодексів України. В них є як "загальні", так і ті статті, що описують конкретні види "шкідницьких" правопорушень. Правда, якщо правопорушнику ще не виповнилося 16 років, а в деяких випадках - 14, відповідати будуть батьки.У селі Першотравневе боротимуться з вандалізмом.

Звичайно, ця проблематика не лише школи або сільської ради. Це проблема всієї громади. З підлітками треба працювати та пояснювати їм наслідки. Це наш добробут, тому ніхто не має стояти осторонь цієї проблеми, - Наталія Кириченко, депутат, член постійної комісії з питань освіти Визирської сільської ради.

  Для того щоб зламати, не потрібно вміння і знань. А ось збудувати набагато важче. Тому найближчим часом в ОТГ приділятимуть багато уваги дбайливому ставленню та збереженню суспільних благ. А благоустрій буде тривати та поширюватись на інші території громади.

Друк
Схожі новини:
У Визирській ОТГ офіційно оголошено результати виборів (фото)19:23
30 жов
ТІС ділиться противоковідним досвідом15:30
30 жов
Лиманський район в «червоній зоні»15:04
30 жов
В Кордоні планують виділити житло працівнику ФАП (відео)14:34
30 жов
Асфальтування вул. Мічуріна та Київської в Першотравневому вже розпочато (відео)12:55
30 жов
У селі Зоря Труда відбувся день подарунків (фото)12:00
30 жов
На виборчій дільниці № 510495 в Першотравневому вибори пройшли в дружній обстановці (відео)11:40
30 жов
Між селами Кордонської сільради ремонтують дороги (фото)10:30
30 жов
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
TOP