» » Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

  На початку листопада, коли відбулася зустріч народного обранця з мешканцями цього села, представниками Визирської ОТГ та Южного, було прийнято низку доленосних рішень, котрі повинні назавжди припинити суперечки стосовно майбутнього Сичавки. Питання стосовно її об'єднання з кимось у громаду не може вирішитися вже близько чотирьох років. Час минув, і аби пройти цю процедуру добровільно, залишилися лічені дні. Як відомо, деякі мешканці села висловили бажання приєднатися до Южного, а не до сусідів - потужної та перспективної Визирської громади. Через це процес й затягнувся на роки.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

Звичайно, я приїхав і почав розбиратися у питанні, бо Сичавка розділилася на два табори. Є люди, котрі хочуть приєднатися до Визирки, і є ті, хто хоче до Южного. Ми прийняли спільне рішення з депутатами: я настояв на тому, аби провести круглий стіл, куди запросили й мера Южного, і депутатів Сичавки, і депутатів Визирської громади, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Розмова за круглим столом була не з легких. Але Степан Чернявський мав на меті згуртувати людей. Головне - знайти спільне рішення, котре б влаштувало обидві сторони.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

На сьогодні головна мета - зробити таке об'єднання, щоб люди перестали сваритися один з одним. І ми почали налагоджувати конструктивний діалог. Я не приймав нічию сторону, я вислухав думки людей. І коли перейшли до цифр і до того, де буде краще людям, і чого прагнуть ті, хто хоче до Южного, я зрозумів, що їм хочеться користуватися благами, котрі там є, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Але всі ці блага є й у Визирській громаді. Є амбулаторії, чудові школи та комфортні дитячі садки, місця для сімейного дозвілля, безліч облаштованих зелених зон, спортивні та дитячі майданчики. У випадку приєднання Сичавки до Визирської ОТГ, остання обов'язково допоможе у розв'язанні найгостріших проблем, які є нині.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Представники Визирської громади пообіцяли, що допоможуть провести воду у Сичавці, придбати автобус, щоб дітей підвозити до школи. Ще одна вимога від мешканців - прозорий розподіл бюджетних коштів. З боку Визирської громади були зроблені всі кроки, аби задовольнити потреби тієї частини населення, яке хоче приєднатися до Южного, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Селу, мабуть, краще буде з селом. Визирська громада має все для того, аби розвиватися. Яскравий приклад - бюджет розвитку ОТГ. Вже зрозуміло, що кошторис колишніх сільрад - Першотравневої та Любопільської - зросте у рази. Те ж саме може чекати й на Сичавку у випадку об'єднання з цією потужною громадою.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Для мешканців Сичавки це буде один з найкращих варіантів. І коли ми знайшли цей компроміс, всі погодилися. Я взяв слово з представників Визирської громади, що всі обіцянки будуть виконані. Ми потиснули один одному руки. Мені така ситуація приємна, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Нагадаємо, що окрім обговорення варіантів об’єднання з Визирською ОТГ під час круглого столу в Сичавці, мешканці Южного також висловили свою думку - чи варто селу приєднуватися до міста.

Друк
Схожі новини:
"Єдина країна - наша Україна": діти й дорослі Визирської громади відзначили День соборності (фото)10:00
24 січ
До Дня соборності України нагородили видатних професіоналів Одещини (фото)14:24
23 січ
Доброслав відзначив День соборності України, віддавши данину пам'яті героям13:33
23 січ
"Соціальна громада": пілотний проєкт буде поширений в ОТГ всієї країни12:00
23 січ
Крижанівський ЦНАП налагоджує взаємодію з законодавчими органами влади (фото)11:05
23 січ
Профілактика пожежної безпеки: до Першотравневого дитячого садка завітали пожежні (фото)10:00
23 січ
Взявшись за руки у "Ланцюжку єдності", Визирська громада відзначила День соборності України (фото)15:16
22 січ
На апаратній нараді Лиманської райдержадміністрації обговорили роботу у сфері освіти14:00
22 січ
Виробництво аміаку на "Одеському припортовому заводі" скоротилося в п'ять разів13:00
22 січ
"Муніципальна варта" Южного бореться з порушниками чистоти: складено 37 приписів (фото)12:00
22 січ
Ігор Ландер: "Я прагну створювати роботи, які змушують трохи подумати, де сенс не лежить на поверхні"11:00
22 січ
У Южному незвичайно відзначили Хрещення Господнє (фото)10:00
22 січ
У селищі Доброслав підбили підсумки 2019 року (фото)15:00
21 січ
Досвід Визирської громади - на перших шпальтах газети Верховної Ради (фото)14:19
21 січ
Жителі Визирки знову подорожують: цього разу відвідали Музкомедію (фото)13:00
21 січ
В Южному визначили, хто буде отримувати стипендію від мера міста12:00
21 січ
Пожежну частину "ТІС" поповнили новою сучасною машиною (відео)11:00
21 січ
У НВК імені В’ячеслава Чорновола в Южному розпочався фестиваль вертепів (фото)10:00
21 січ
Міністерство розвитку громад і територій розглянуло перспективний план Одеської області (фото)16:49
20 січ
У селі Визирка нагородили переможців конкурсу "Найкраще святкове оформлення садиби" (фото, відео)15:30
20 січ
Регіональний центр економічних досліджень склав рейтинг кращих громад15:00
20 січ
Капітальне розширення: Визирська сільрада планує збільшити територію дитячого садочка "Пролісок" (фото)14:16
20 січ
Віталій Кутателадзе: "У Визирській громаді є потенціал, який потрібно використовувати"12:00
20 січ
Порт "Південний": катеру "Арктур" виповнилося 30 рокі11:00
20 січ
Лиманський РЕМ: Крижанівка, Ліски, Красносілка та Кордон залишаться без електрики09:30
20 січ
TOP