» » Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

  На початку листопада, коли відбулася зустріч народного обранця з мешканцями цього села, представниками Визирської ОТГ та Южного, було прийнято низку доленосних рішень, котрі повинні назавжди припинити суперечки стосовно майбутнього Сичавки. Питання стосовно її об'єднання з кимось у громаду не може вирішитися вже близько чотирьох років. Час минув, і аби пройти цю процедуру добровільно, залишилися лічені дні. Як відомо, деякі мешканці села висловили бажання приєднатися до Южного, а не до сусідів - потужної та перспективної Визирської громади. Через це процес й затягнувся на роки.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

Звичайно, я приїхав і почав розбиратися у питанні, бо Сичавка розділилася на два табори. Є люди, котрі хочуть приєднатися до Визирки, і є ті, хто хоче до Южного. Ми прийняли спільне рішення з депутатами: я настояв на тому, аби провести круглий стіл, куди запросили й мера Южного, і депутатів Сичавки, і депутатів Визирської громади, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Розмова за круглим столом була не з легких. Але Степан Чернявський мав на меті згуртувати людей. Головне - знайти спільне рішення, котре б влаштувало обидві сторони.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

На сьогодні головна мета - зробити таке об'єднання, щоб люди перестали сваритися один з одним. І ми почали налагоджувати конструктивний діалог. Я не приймав нічию сторону, я вислухав думки людей. І коли перейшли до цифр і до того, де буде краще людям, і чого прагнуть ті, хто хоче до Южного, я зрозумів, що їм хочеться користуватися благами, котрі там є, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Але всі ці блага є й у Визирській громаді. Є амбулаторії, чудові школи та комфортні дитячі садки, місця для сімейного дозвілля, безліч облаштованих зелених зон, спортивні та дитячі майданчики. У випадку приєднання Сичавки до Визирської ОТГ, остання обов'язково допоможе у розв'язанні найгостріших проблем, які є нині.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Представники Визирської громади пообіцяли, що допоможуть провести воду у Сичавці, придбати автобус, щоб дітей підвозити до школи. Ще одна вимога від мешканців - прозорий розподіл бюджетних коштів. З боку Визирської громади були зроблені всі кроки, аби задовольнити потреби тієї частини населення, яке хоче приєднатися до Южного, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Селу, мабуть, краще буде з селом. Визирська громада має все для того, аби розвиватися. Яскравий приклад - бюджет розвитку ОТГ. Вже зрозуміло, що кошторис колишніх сільрад - Першотравневої та Любопільської - зросте у рази. Те ж саме може чекати й на Сичавку у випадку об'єднання з цією потужною громадою.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Для мешканців Сичавки це буде один з найкращих варіантів. І коли ми знайшли цей компроміс, всі погодилися. Я взяв слово з представників Визирської громади, що всі обіцянки будуть виконані. Ми потиснули один одному руки. Мені така ситуація приємна, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Нагадаємо, що окрім обговорення варіантів об’єднання з Визирською ОТГ під час круглого столу в Сичавці, мешканці Южного також висловили свою думку - чи варто селу приєднуватися до міста.

Друк
Схожі новини:
В Красносільській ОТГ дільниці закінчили приймати виборців: явка 38% (фото)21:11
25 жов
Ділянки закриті, явка понад 50%. У Визирській ОТГ розпочався підрахунок голосів (фото)20:50
25 жов
В Красносільській ОТГ завершуються місцеві вибори19:25
25 жов
У Визирській громаді вибори добігають кінця: явка близько 45% (фото)19:15
25 жов
У Крижанівці тривають місцеві вибори (фото)17:48
25 жов
У Визирській громаді місцеві вибори у розпалі (фото)14:55
25 жов
Їдальня ТІС для кухаря — робота, хобі та задоволення14:00
25 жов
В Красносільській ОТГ продовжується виборчий процес (фоторепортаж)13:54
25 жов
У Крижанівці на виборчій дільниці черга (фотофакт)11:35
25 жов
В Красносільській ОТГ стартували місцеві вибори (фото)11:04
25 жов
У Визирській ОТГ почалися місцеві вибори (фоторепортаж)09:43
25 жов
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
Київську у Першотравневому заасфальтують найближчим часом (фото)12:00
23 жов
Вулиці Мічуріна та Київська у селі Першотравневе будуть з асфальтованою дорогою (відео)11:00
23 жов
У Першотравневому скоро заасфальтують ще дві вулиці (фото)10:30
23 жов
Олег Кутателадзе: «На місцях кандидата обирають громади, люди, які його знають і довіряють» (відео)10:00
23 жов
Визирська сільрада та Доброславська селищна рада вирішили об'єднатися задля розвитку своїх громад (відео)09:27
23 жов
РЛП «Тилігульський» в очікуванні наступного сезону (фоторепортаж)09:00
23 жов
Олег Кутателадзе: надалі Сичавка зможе активно розвиватися (відео)18:25
22 жов
TOP