» » Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

  На початку листопада, коли відбулася зустріч народного обранця з мешканцями цього села, представниками Визирської ОТГ та Южного, було прийнято низку доленосних рішень, котрі повинні назавжди припинити суперечки стосовно майбутнього Сичавки. Питання стосовно її об'єднання з кимось у громаду не може вирішитися вже близько чотирьох років. Час минув, і аби пройти цю процедуру добровільно, залишилися лічені дні. Як відомо, деякі мешканці села висловили бажання приєднатися до Южного, а не до сусідів - потужної та перспективної Визирської громади. Через це процес й затягнувся на роки.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

Звичайно, я приїхав і почав розбиратися у питанні, бо Сичавка розділилася на два табори. Є люди, котрі хочуть приєднатися до Визирки, і є ті, хто хоче до Южного. Ми прийняли спільне рішення з депутатами: я настояв на тому, аби провести круглий стіл, куди запросили й мера Южного, і депутатів Сичавки, і депутатів Визирської громади, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Розмова за круглим столом була не з легких. Але Степан Чернявський мав на меті згуртувати людей. Головне - знайти спільне рішення, котре б влаштувало обидві сторони.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

На сьогодні головна мета - зробити таке об'єднання, щоб люди перестали сваритися один з одним. І ми почали налагоджувати конструктивний діалог. Я не приймав нічию сторону, я вислухав думки людей. І коли перейшли до цифр і до того, де буде краще людям, і чого прагнуть ті, хто хоче до Южного, я зрозумів, що їм хочеться користуватися благами, котрі там є, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Але всі ці блага є й у Визирській громаді. Є амбулаторії, чудові школи та комфортні дитячі садки, місця для сімейного дозвілля, безліч облаштованих зелених зон, спортивні та дитячі майданчики. У випадку приєднання Сичавки до Визирської ОТГ, остання обов'язково допоможе у розв'язанні найгостріших проблем, які є нині.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Представники Визирської громади пообіцяли, що допоможуть провести воду у Сичавці, придбати автобус, щоб дітей підвозити до школи. Ще одна вимога від мешканців - прозорий розподіл бюджетних коштів. З боку Визирської громади були зроблені всі кроки, аби задовольнити потреби тієї частини населення, яке хоче приєднатися до Южного, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Селу, мабуть, краще буде з селом. Визирська громада має все для того, аби розвиватися. Яскравий приклад - бюджет розвитку ОТГ. Вже зрозуміло, що кошторис колишніх сільрад - Першотравневої та Любопільської - зросте у рази. Те ж саме може чекати й на Сичавку у випадку об'єднання з цією потужною громадою.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Для мешканців Сичавки це буде один з найкращих варіантів. І коли ми знайшли цей компроміс, всі погодилися. Я взяв слово з представників Визирської громади, що всі обіцянки будуть виконані. Ми потиснули один одному руки. Мені така ситуація приємна, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Нагадаємо, що окрім обговорення варіантів об’єднання з Визирською ОТГ під час круглого столу в Сичавці, мешканці Южного також висловили свою думку - чи варто селу приєднуватися до міста.

Друк
Схожі новини:
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
Таланти Визирської ОТГ повернулися з конкурсу "Віват, Витоки!" переможцями (фото)14:00
05 гру
TOP