» » Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ (фото)

  На початку листопада, коли відбулася зустріч народного обранця з мешканцями цього села, представниками Визирської ОТГ та Южного, було прийнято низку доленосних рішень, котрі повинні назавжди припинити суперечки стосовно майбутнього Сичавки. Питання стосовно її об'єднання з кимось у громаду не може вирішитися вже близько чотирьох років. Час минув, і аби пройти цю процедуру добровільно, залишилися лічені дні. Як відомо, деякі мешканці села висловили бажання приєднатися до Южного, а не до сусідів - потужної та перспективної Визирської громади. Через це процес й затягнувся на роки.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

Звичайно, я приїхав і почав розбиратися у питанні, бо Сичавка розділилася на два табори. Є люди, котрі хочуть приєднатися до Визирки, і є ті, хто хоче до Южного. Ми прийняли спільне рішення з депутатами: я настояв на тому, аби провести круглий стіл, куди запросили й мера Южного, і депутатів Сичавки, і депутатів Визирської громади, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Розмова за круглим столом була не з легких. Але Степан Чернявський мав на меті згуртувати людей. Головне - знайти спільне рішення, котре б влаштувало обидві сторони.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

На сьогодні головна мета - зробити таке об'єднання, щоб люди перестали сваритися один з одним. І ми почали налагоджувати конструктивний діалог. Я не приймав нічию сторону, я вислухав думки людей. І коли перейшли до цифр і до того, де буде краще людям, і чого прагнуть ті, хто хоче до Южного, я зрозумів, що їм хочеться користуватися благами, котрі там є, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Але всі ці блага є й у Визирській громаді. Є амбулаторії, чудові школи та комфортні дитячі садки, місця для сімейного дозвілля, безліч облаштованих зелених зон, спортивні та дитячі майданчики. У випадку приєднання Сичавки до Визирської ОТГ, остання обов'язково допоможе у розв'язанні найгостріших проблем, які є нині.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Представники Визирської громади пообіцяли, що допоможуть провести воду у Сичавці, придбати автобус, щоб дітей підвозити до школи. Ще одна вимога від мешканців - прозорий розподіл бюджетних коштів. З боку Визирської громади були зроблені всі кроки, аби задовольнити потреби тієї частини населення, яке хоче приєднатися до Южного, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Селу, мабуть, краще буде з селом. Визирська громада має все для того, аби розвиватися. Яскравий приклад - бюджет розвитку ОТГ. Вже зрозуміло, що кошторис колишніх сільрад - Першотравневої та Любопільської - зросте у рази. Те ж саме може чекати й на Сичавку у випадку об'єднання з цією потужною громадою.Село - з селом: думка депутата Верховної Ради України Степана Чернявського стосовно приєднання Сичавки до Визирської ОТГ.

Для мешканців Сичавки це буде один з найкращих варіантів. І коли ми знайшли цей компроміс, всі погодилися. Я взяв слово з представників Визирської громади, що всі обіцянки будуть виконані. Ми потиснули один одному руки. Мені така ситуація приємна, - Степан Чернявський, депутат Верховної Ради України.

  Нагадаємо, що окрім обговорення варіантів об’єднання з Визирською ОТГ під час круглого столу в Сичавці, мешканці Южного також висловили свою думку - чи варто селу приєднуватися до міста.

Друк
Схожі новини:
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
Першотравневе: спортивний клуб "Бушинкан" відновив свої заняття на місцевому стадіоні (фото)15:56
23 тра
Децентралізація: Визирська ОТГ збереже інфраструктуру Кордонської сільради (фото)15:26
23 тра
Соціальний проєкт на 30 тис. гривень. У Доброславі оголосили конкурс молодіжних соціальних проєктів11:00
23 тра
День вишиванки: роботи майстринь, які надихають зайнятися народним, але дуже сучасним видом творчості (фото)18:16
22 тра
Маршрутне сполучення Доброслав - Одеса відновлено18:10
22 тра
Загальна сума ймовірних втрат посівів від засухи складає понад 320 млн грн (фото)16:57
22 тра
Оксана Третьякова: "Канал лиман-море врятував Тилігул"15:26
22 тра
Пацієнт може сам обрати лікаря. Головна умова вибору - контракт лікарні з НСЗУ (фото)13:33
22 тра
Через необережну поведінку з вогнем ландшафтні пожежі влітку вимірюють гектарами (фото)12:57
22 тра
Розпочато ремонт спортивно-оздоровчого комплексу у Доброславі (фото)12:21
22 тра
У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)10:47
22 тра
У Визирській громаді є вишиванка, якій понад 300 років (фото)19:24
21 тра
У Сербківській та Новомиколаївській школах проводиться капремонт (фоторепортаж)17:47
21 тра
Рятувальники Лиманського району отримали засоби індивідуального захисту16:35
21 тра
Лиманський район відзначає День вишиванки (фоторепортаж, відео)15:50
21 тра
Визирська громада дивує: День вишиванки в ОТГ відзначили онлайн (відео)14:08
21 тра
Село Кордон може стати осередком розвитку зеленого туризму (фото)12:00
21 тра
На Тилігульському лимані триває період гніздування птахів (фото)11:00
21 тра
Відвідати Дубаї не покидаючи Україну. В Доброславі розпочали реалізацію проєкту благоустрою озера (фото)10:10
21 тра
"За" Визирську ОТГ: мешканці Лиманського району рекомендують об'єднання з Визирською громадою (фото)19:40
20 тра
Вирішено остаточно - транспорт поїде. Уряд ухвалив рішення про послаблення карантину з 22 травня18:00
20 тра
Одеські піротехніки знищили 18 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни15:59
20 тра
З 22 травня поїде транспорт, а з 25 числа запрацюють дитячі садочки (фото)13:59
20 тра
21 травня відбудеться засідання Визирської сільської ради13:50
20 тра
TOP