» » На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

  Автомобільна дорога від Доброслава на Степанівку має статус районного значення. Майже 40 років вона чекала на свій ремонт. Цей напрямок, через його стан, місцеві жителі майже не використовували. А це - найближчий шлях до районного центру. Та відтепер автомобілісти після капітального ремонту знову відкрили для себе найкоротший напрям.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Дорога змінилася у кращу сторону, бо раніше вона була, як на Берлін у 1945 році, - Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Ми навіть не знаємо, хто нам таку дорогу зробив. Хай ця людина живе до 100 років, - Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

Спасибі всім, хто її зробив. Ми часто їздимо у Першотравневе і в Доброслав. Раніше були такі ями, а зараз вона рівна. Добра дорога - європейський стандарт, - Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

  Як розповіли в "Юг Строй Компані", обсяг робіт здійснений на замовлення Служби автомобільних доріг. Деформації дорожнього покриття та глибина пошкоджень виявилися такими великими, що було прийнято рішення не ремонтувати, а відбудувати дорогу заново. Перші 3 км. було зроблено ще у минулому році.Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Почали ми її робити ще в минулому році. Асфальт покладено капітально. Тут брали участь фінансами Служба місцевих доріг спільно з районним бюджетом, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.  Степанівка - це один з віддалених населених пунктів території Визирської ОТГ. А в контексті відбудови дороги на Доброслав - тепер це проїзний пункт, через який знову мають змогу їздити всі автомобілісти Визирської об’єднаної територіальної громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Питання щодо ремонту дороги стояло давно та в інших масштабах. Необхідно було привести до ладу дороги, що з'єднують Першотравневе, Степанівку, Кремидівку й Доброслав. У минулому році було відремонтовано ділянку від Першотравневого через Степанівку на Кремидівку. І вже понад 20 років підіймається питання зробити нормальним напрям з Кремидівки на Доброслав. Тому що люди їздять в центральну лікарню, в пенсійний фонд. Цей напрямок - життєво важливий, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  До початку робіт було проведено масштабну аналітику та отримано рекомендації спеціальної лабораторії Служби автомобільних доріг щодо необхідних складових частин і спеціальних присадок для асфальтового полотна майбутньої дороги. Мета - максимально тривалий термін експлуатації. Водовідведення задля цього - дуже важливий фактор.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Тут дуже добрий природний рельєф - вода буде йти в сторони. Де такого рельєфу немає, ми робимо спеціальні траншеї й відводимо воду, тому що вона руйнує дороги, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

  Співфінансування дозволяє розв’язувати багато проблемних питань. Тому на ремонт дороги було витрачено кошти з районного та обласного бюджетів. Головне, що транспортна інфраструктура системно налагоджується.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Ми дуже вдячні, Лиманському району та Одеській обласній адміністрації, що нас почули, що зуміли знайти ці кошти. Ця дорога була вкрай важлива для населення. Тепер можна просто й швидко добиратися з Першотравневого у Доброслав, навіть комфортніше ніж по центральній дорозі. І нова дорога зроблена за європейськими стандартами та служити людям вона може дуже довго, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  В усьому світі дороги вважаються транспортними артеріями, які з’єднують різноманітні об’єкти соціальної та економічної інфраструктури. Крім цього вони поєднують і важливі транспортні вузли. В цьому сенсі для Лиманщини ділянка від Доброслава до Степанівки відіграє важливу стратегічну роль. Окрім того, вона є ще й складовою напрямку на залізничну станцію Кремидівки.

Друк
Вибори у Красносільській ОТГ пройшли із дотриманням карантинних вимог та Закону (фото)20:42
26 жов
У найкрупнішої за численністю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (фото)17:47
26 жов
Соціологи оцінили електоральну поведінку виборців 25 жовтня (фото)16:49
26 жов
У Визирській громаді обрали сільського голову (інфографіка)16:26
26 жов
Відбулась 46-а позачергова сесія Лиманської районної ради (фото)12:00
26 жов
Ветерани згадують, як будувався ТІС10:30
26 жов
Голова Лиманської РДА відзвітував про роботу за чотири роки (відео)09:00
26 жов
В Красносільській ОТГ дільниці закінчили приймати виборців: явка 38% (фото)21:11
25 жов
Ділянки закриті, явка понад 50%. У Визирській ОТГ розпочався підрахунок голосів (фото)20:50
25 жов
В Красносільській ОТГ завершуються місцеві вибори19:25
25 жов
У Визирській громаді вибори добігають кінця: явка близько 45% (фото)19:15
25 жов
У Крижанівці тривають місцеві вибори (фото)17:48
25 жов
У Визирській громаді місцеві вибори у розпалі (фото)14:55
25 жов
Їдальня ТІС для кухаря — робота, хобі та задоволення14:00
25 жов
В Красносільській ОТГ продовжується виборчий процес (фоторепортаж)13:54
25 жов
У Крижанівці на виборчій дільниці черга (фотофакт)11:35
25 жов
В Красносільській ОТГ стартували місцеві вибори (фото)11:04
25 жов
У Визирській ОТГ почалися місцеві вибори (фоторепортаж)09:43
25 жов
На ТІСі зустрічали голову Укрзалізниці (фото)17:00
23 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (фото)16:00
23 жов
Олег Кутателадзе: «5 років тривала боротьба за створення Визирської громади»15:04
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (відео)14:00
23 жов
Визирська ОТГ: в Ранжевому вирішили проблему з водою (фото)13:54
23 жов
Олег Кутателадзе: «Ми довго судилися, але виграли цю справу»13:00
23 жов
У селі Першотравневе по вул. Центральній, побудували сучасний дитячий майданчик (відео)12:30
23 жов
TOP