» » На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

  Автомобільна дорога від Доброслава на Степанівку має статус районного значення. Майже 40 років вона чекала на свій ремонт. Цей напрямок, через його стан, місцеві жителі майже не використовували. А це - найближчий шлях до районного центру. Та відтепер автомобілісти після капітального ремонту знову відкрили для себе найкоротший напрям.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Дорога змінилася у кращу сторону, бо раніше вона була, як на Берлін у 1945 році, - Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Ми навіть не знаємо, хто нам таку дорогу зробив. Хай ця людина живе до 100 років, - Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

Спасибі всім, хто її зробив. Ми часто їздимо у Першотравневе і в Доброслав. Раніше були такі ями, а зараз вона рівна. Добра дорога - європейський стандарт, - Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

  Як розповіли в "Юг Строй Компані", обсяг робіт здійснений на замовлення Служби автомобільних доріг. Деформації дорожнього покриття та глибина пошкоджень виявилися такими великими, що було прийнято рішення не ремонтувати, а відбудувати дорогу заново. Перші 3 км. було зроблено ще у минулому році.Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Почали ми її робити ще в минулому році. Асфальт покладено капітально. Тут брали участь фінансами Служба місцевих доріг спільно з районним бюджетом, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.  Степанівка - це один з віддалених населених пунктів території Визирської ОТГ. А в контексті відбудови дороги на Доброслав - тепер це проїзний пункт, через який знову мають змогу їздити всі автомобілісти Визирської об’єднаної територіальної громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Питання щодо ремонту дороги стояло давно та в інших масштабах. Необхідно було привести до ладу дороги, що з'єднують Першотравневе, Степанівку, Кремидівку й Доброслав. У минулому році було відремонтовано ділянку від Першотравневого через Степанівку на Кремидівку. І вже понад 20 років підіймається питання зробити нормальним напрям з Кремидівки на Доброслав. Тому що люди їздять в центральну лікарню, в пенсійний фонд. Цей напрямок - життєво важливий, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  До початку робіт було проведено масштабну аналітику та отримано рекомендації спеціальної лабораторії Служби автомобільних доріг щодо необхідних складових частин і спеціальних присадок для асфальтового полотна майбутньої дороги. Мета - максимально тривалий термін експлуатації. Водовідведення задля цього - дуже важливий фактор.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Тут дуже добрий природний рельєф - вода буде йти в сторони. Де такого рельєфу немає, ми робимо спеціальні траншеї й відводимо воду, тому що вона руйнує дороги, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

  Співфінансування дозволяє розв’язувати багато проблемних питань. Тому на ремонт дороги було витрачено кошти з районного та обласного бюджетів. Головне, що транспортна інфраструктура системно налагоджується.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Ми дуже вдячні, Лиманському району та Одеській обласній адміністрації, що нас почули, що зуміли знайти ці кошти. Ця дорога була вкрай важлива для населення. Тепер можна просто й швидко добиратися з Першотравневого у Доброслав, навіть комфортніше ніж по центральній дорозі. І нова дорога зроблена за європейськими стандартами та служити людям вона може дуже довго, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  В усьому світі дороги вважаються транспортними артеріями, які з’єднують різноманітні об’єкти соціальної та економічної інфраструктури. Крім цього вони поєднують і важливі транспортні вузли. В цьому сенсі для Лиманщини ділянка від Доброслава до Степанівки відіграє важливу стратегічну роль. Окрім того, вона є ще й складовою напрямку на залізничну станцію Кремидівки.

Друк
У Визирській об’єднаній громаді відсвяткували День місцевого самоврядування (фото)11:00
11 гру
Визирська громада готується до новорічних свят (фото)10:00
11 гру
Завтра пройде день жіночого здоров’я у Лиманській центральній районній лікарні15:00
10 гру
У Южному почали монтувати новорічну ялинку (фото)14:46
10 гру
"Команда розвитку" та "ТІС-ТВ" подарували бібліотеці Першотравневого НВК нові книги (фото)14:00
10 гру
В селі Любопіль виділили земельні ділянки учасникам АТО (фото)13:00
10 гру
Южненських військовослужбовців привітали з Днем Збройних сил України (фото)12:00
10 гру
У Кошарах проводять уроки у недільній школі "Радонеж" (фото)11:00
10 гру
НВК ім. Чорновола та авторська школа Гузика збирають подарунки до інтернату у Балтському районі (фото)10:00
10 гру
Лиманська центральна районна лікарня готова до підписання договорів з Національною службою здоров’я15:00
09 гру
У Южному відтепер можна дізнатися точні дані якості повітря: встановлена ​​станція моніторингу13:00
09 гру
У селі Сичавка відкрилася підстанція швидкої медичної допомоги (фото)12:00
09 гру
У Першотравневому заасфальтували провулки та проїзди між багатоквартирними будинками (фото)11:00
09 гру
У Южному відкриють оселю Святого Миколая (фото)10:00
09 гру
Відбулася VIII позачергова сесія Визирської сільради: ОТГ поповнює свої ряди (фото)12:19
07 гру
У Южненській авторській школі імені М.П. Гузика відбулася посвята у студенти (фото)12:00
07 гру
У Визирці провели пізнавальну лекцію для школярів на тему ВІЛ-СНІД (фото)11:00
07 гру
Лиманський РЕМ повідомляє про можливе відключення електроенергії в Крижанівці10:00
07 гру
Охоронне підприємство оголошує набір на вакантні посади охоронців в Южному15:00
06 гру
Відділ статистики Лиманського району до кінця року повинні розформувати14:00
06 гру
Галина Лесько: "Як із зерна виростає колос, так і наша любов до своєї родини та Батьківщини проростає любов'ю до історії"13:00
06 гру
"Професії моєї громади": учні Визирської школи презентували свої роботи (фото)12:00
06 гру
Лиманська районна лікарня пропонує експрес-діагностику жіночого здоров'я (фото)11:00
06 гру
У Южненському центрі зайнятості провели черговий семінар для тих, хто шукає роботу (фото)10:00
06 гру
У Лиманському районі привітали з професійним святом працівників органів місцевого самоврядування (фото)15:00
05 гру
TOP