» » На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

  Автомобільна дорога від Доброслава на Степанівку має статус районного значення. Майже 40 років вона чекала на свій ремонт. Цей напрямок, через його стан, місцеві жителі майже не використовували. А це - найближчий шлях до районного центру. Та відтепер автомобілісти після капітального ремонту знову відкрили для себе найкоротший напрям.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Дорога змінилася у кращу сторону, бо раніше вона була, як на Берлін у 1945 році, - Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Ми навіть не знаємо, хто нам таку дорогу зробив. Хай ця людина живе до 100 років, - Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

Спасибі всім, хто її зробив. Ми часто їздимо у Першотравневе і в Доброслав. Раніше були такі ями, а зараз вона рівна. Добра дорога - європейський стандарт, - Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

  Як розповіли в "Юг Строй Компані", обсяг робіт здійснений на замовлення Служби автомобільних доріг. Деформації дорожнього покриття та глибина пошкоджень виявилися такими великими, що було прийнято рішення не ремонтувати, а відбудувати дорогу заново. Перші 3 км. було зроблено ще у минулому році.Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Почали ми її робити ще в минулому році. Асфальт покладено капітально. Тут брали участь фінансами Служба місцевих доріг спільно з районним бюджетом, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.  Степанівка - це один з віддалених населених пунктів території Визирської ОТГ. А в контексті відбудови дороги на Доброслав - тепер це проїзний пункт, через який знову мають змогу їздити всі автомобілісти Визирської об’єднаної територіальної громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Питання щодо ремонту дороги стояло давно та в інших масштабах. Необхідно було привести до ладу дороги, що з'єднують Першотравневе, Степанівку, Кремидівку й Доброслав. У минулому році було відремонтовано ділянку від Першотравневого через Степанівку на Кремидівку. І вже понад 20 років підіймається питання зробити нормальним напрям з Кремидівки на Доброслав. Тому що люди їздять в центральну лікарню, в пенсійний фонд. Цей напрямок - життєво важливий, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  До початку робіт було проведено масштабну аналітику та отримано рекомендації спеціальної лабораторії Служби автомобільних доріг щодо необхідних складових частин і спеціальних присадок для асфальтового полотна майбутньої дороги. Мета - максимально тривалий термін експлуатації. Водовідведення задля цього - дуже важливий фактор.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Тут дуже добрий природний рельєф - вода буде йти в сторони. Де такого рельєфу немає, ми робимо спеціальні траншеї й відводимо воду, тому що вона руйнує дороги, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

  Співфінансування дозволяє розв’язувати багато проблемних питань. Тому на ремонт дороги було витрачено кошти з районного та обласного бюджетів. Головне, що транспортна інфраструктура системно налагоджується.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Ми дуже вдячні, Лиманському району та Одеській обласній адміністрації, що нас почули, що зуміли знайти ці кошти. Ця дорога була вкрай важлива для населення. Тепер можна просто й швидко добиратися з Першотравневого у Доброслав, навіть комфортніше ніж по центральній дорозі. І нова дорога зроблена за європейськими стандартами та служити людям вона може дуже довго, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  В усьому світі дороги вважаються транспортними артеріями, які з’єднують різноманітні об’єкти соціальної та економічної інфраструктури. Крім цього вони поєднують і важливі транспортні вузли. В цьому сенсі для Лиманщини ділянка від Доброслава до Степанівки відіграє важливу стратегічну роль. Окрім того, вона є ще й складовою напрямку на залізничну станцію Кремидівки.

Друк
Представники Березівської та Визирської громад обмінялися досвідом роботи ЖКГ18:17
05 сер
У частині Лиманського району — аварійне відключення води16:56
05 сер
Разом будь-яка справу по плечу: молодіжна рада Визирської сільради чекає жителів ОТГ на толоці (фотофакт)14:30
05 сер
Підтримуючи турнір з кікбоксингу, ТІС вшановує пам'ять Олексія Ставніцера13:28
05 сер
Програма «U-LEAD з Європою» продовжує допомагати українцям12:00
05 сер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» розмальовують фасад (фото)11:00
05 сер
На підприємствах ТІС суворо стежать за пилопригніченням (фото)10:00
05 сер
Визирська громада готується на Дня Незалежності України (фото)15:04
04 сер
Визирська ОТГ: Любопіль дочекався 770 м дороги, на черзі ще 1 400 м (фото)14:08
04 сер
Дорогу М-28 «Одеса-Южний» ремонтують з використанням полімерних домішок (фото)13:08
04 сер
Молодіжна рада Визирської ОТГ визначилася з планами (фото)12:00
04 сер
Денис Шмигаль: «Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році»11:00
04 сер
Фото співробітника ТІСу використовувала в рекламі компанія з виробництва олії10:00
04 сер
Мер Чорноморська задоволений тим, що місто залишилося без непотрібних «добавок»16:30
03 сер
Рятувальники Лиманського району вживають дії щодо недопущення пожеж в екосистемах (фото)14:51
03 сер
Едуард Хижняк: «Допомога кожному жителю Визирської громади, хто її потребує — наша головна мета»13:49
03 сер
У Крижанівці відбулося перше засідання робочої групи з розробки Стратегії Фонтанської ОТГ (фото)12:00
03 сер
У Олександрівці послаблено протиепідемічні заходи11:00
03 сер
Олег Кутателадзе: «У Южному жити набагато комфортніше, ніж у великому місті»10:00
03 сер
Біля залізничного переїзду в Ілічанці розпочався ремонт дороги (фотофакт)13:00
01 сер
Мешканці Визирки соцпрацівники допомогли здійснити мрію (фото)12:00
01 сер
У Івановому ведеться ремонт мережі водопроводу (фото)11:00
01 сер
Коронавірус та економіка. Лиманська РДА звітує про виконання бюджету за І півріччя 2020 року10:00
01 сер
Дорогу між Визиркою та Любополем ремонтують вже за обласні кошти (фото)16:09
31 лип
Молодіжна рада Визирської ОТГ пропонує небайдужим долучитися до активної роботи цієї суботи16:02
31 лип
TOP