Архів
Липень 2024 (26)
Червень 2024 (38)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
ЛАН » Головні події дня » На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт (фото)

  Автомобільна дорога від Доброслава на Степанівку має статус районного значення. Майже 40 років вона чекала на свій ремонт. Цей напрямок, через його стан, місцеві жителі майже не використовували. А це - найближчий шлях до районного центру. Та відтепер автомобілісти після капітального ремонту знову відкрили для себе найкоротший напрям.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Дорога змінилася у кращу сторону, бо раніше вона була, як на Берлін у 1945 році, - Олександр Матвійчук, місцевий житель.

Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Ми навіть не знаємо, хто нам таку дорогу зробив. Хай ця людина живе до 100 років, - Олексій Іменицький, житель Доброслава.

Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

Спасибі всім, хто її зробив. Ми часто їздимо у Першотравневе і в Доброслав. Раніше були такі ями, а зараз вона рівна. Добра дорога - європейський стандарт, - Раїса Іменицька, жителька Доброслава.

  Як розповіли в "Юг Строй Компані", обсяг робіт здійснений на замовлення Служби автомобільних доріг. Деформації дорожнього покриття та глибина пошкоджень виявилися такими великими, що було прийнято рішення не ремонтувати, а відбудувати дорогу заново. Перші 3 км. було зроблено ще у минулому році.Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

Почали ми її робити ще в минулому році. Асфальт покладено капітально. Тут брали участь фінансами Служба місцевих доріг спільно з районним бюджетом, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.  Степанівка - це один з віддалених населених пунктів території Визирської ОТГ. А в контексті відбудови дороги на Доброслав - тепер це проїзний пункт, через який знову мають змогу їздити всі автомобілісти Визирської об’єднаної територіальної громади.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Питання щодо ремонту дороги стояло давно та в інших масштабах. Необхідно було привести до ладу дороги, що з'єднують Першотравневе, Степанівку, Кремидівку й Доброслав. У минулому році було відремонтовано ділянку від Першотравневого через Степанівку на Кремидівку. І вже понад 20 років підіймається питання зробити нормальним напрям з Кремидівки на Доброслав. Тому що люди їздять в центральну лікарню, в пенсійний фонд. Цей напрямок - життєво важливий, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  До початку робіт було проведено масштабну аналітику та отримано рекомендації спеціальної лабораторії Служби автомобільних доріг щодо необхідних складових частин і спеціальних присадок для асфальтового полотна майбутньої дороги. Мета - максимально тривалий термін експлуатації. Водовідведення задля цього - дуже важливий фактор.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Тут дуже добрий природний рельєф - вода буде йти в сторони. Де такого рельєфу немає, ми робимо спеціальні траншеї й відводимо воду, тому що вона руйнує дороги, - Олег Пшеничний, директор ТОВ "Юг Строй Компані".

  Співфінансування дозволяє розв’язувати багато проблемних питань. Тому на ремонт дороги було витрачено кошти з районного та обласного бюджетів. Головне, що транспортна інфраструктура системно налагоджується.На дорозі від Доброслава до Степанівки завершено капітальний ремонт.

Ми дуже вдячні, Лиманському району та Одеській обласній адміністрації, що нас почули, що зуміли знайти ці кошти. Ця дорога була вкрай важлива для населення. Тепер можна просто й швидко добиратися з Першотравневого у Доброслав, навіть комфортніше ніж по центральній дорозі. І нова дорога зроблена за європейськими стандартами та служити людям вона може дуже довго, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

  В усьому світі дороги вважаються транспортними артеріями, які з’єднують різноманітні об’єкти соціальної та економічної інфраструктури. Крім цього вони поєднують і важливі транспортні вузли. В цьому сенсі для Лиманщини ділянка від Доброслава до Степанівки відіграє важливу стратегічну роль. Окрім того, вона є ще й складовою напрямку на залізничну станцію Кремидівки.

Друк
Мешканцям Визирської громади нагадали про правила пожежної безпеки15:40
15 лип
На ТІС з’явилися нові відкриті вакансії (фото)11:39
15 лип
Як у Визирській громаді забезпечують водопостачання під час відключень електроенергії (відео)11:11
15 лип
У Визирці відбулося засідання виконкому та сесія сільради (фото)10:00
15 лип
У Визирській громаді провели засідання сесії сільради (фото)15:15
12 лип
У Визирській СТГ школярі склали національний мультипредметний тест (відео)07:51
12 лип
На базі Першотравневого ліцею провели національний мультипредметний тест (фото)11:50
11 лип
Як у Визирській громаді реалізується молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (відео)10:00
11 лип
Мешканцям Визирської громади дали поради, як справлятися з літньою спекою16:59
10 лип
У Визирській СТГ реалізують молодіжний освітній проєкт «Імпульс» (фото)09:32
10 лип
У селі Любопіль встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)14:00
09 лип
У Першотравневому встановлять меморіал захисникам (фото)08:52
09 лип
Вихованці будинків культури Визирської СТГ стали лауреатами конкурсу «Танець у моря» (відео)08:10
09 лип
Комунальники Визирської СТГ отримали нову допомогу від проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (фото)15:17
08 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Дмитрівки Костянтина Андрієвського (фото)14:16
08 лип
У Любополі встановлять меморіальну експозицію на честь загиблих воїнів (фото)12:43
08 лип
У селі Першотравневе встановлять меморіал загиблим захисникам (відео)10:49
08 лип
Танцювальні колективи з Визирської громади отримали нагороди на конкурсі «Танець у моря» (фото)09:20
08 лип
ТІС запрошує на роботу нових співробітників18:17
04 лип
У Визирській громаді вшанували пам’ять військового з Бутівки Миколи Зайцева (фото)16:28
03 лип
Олександр Рембач: про життя Любопільського старостату під час війни (відео)10:25
03 лип
У Визирській громаді відбулося нагородження до Дня Конституції (фото)15:50
02 лип
Як у Визирській громаді реалізується проєкт DECIDE (відео)08:17
02 лип
У Визирській СТГ реалізують освітній проєкт DECIDE (фото)12:00
01 лип
Визирська громада відзначила перший ювілей11:16
01 лип
TOP