Архів
Червень 2024 (30)
Травень 2024 (64)
Квітень 2024 (56)
Березень 2024 (47)
Лютий 2024 (40)
Січень 2024 (36)
ЛАН » Головні події дня » У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

  Будівля амбулаторії в Першотравневому вже давно потребує ремонту, оскільки медичний заклад обслуговує пацієнтів вже близько сорока років.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  В середині 80-х років минулого століття в селі Першотравневе планувалося відкрити грязелікарню для оздоровлення працівників місцевої птахофабрики. Ініціював зведення профілакторію директор сільгосппідприємства Олександр Янчев.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Будівля була зведена на березі місцевого ставка, а грязь для оздоровчо-лікувальних процедур передбачалося завозити з Куяльницького лиману. Однак в 1975 році Олександр Вікторович за власним бажанням звільняється з посади директора прославленої птахофабрики. Нове керівництво по-іншому розпорядилося з новобудовою й сюди перенесли сільську амбулаторію.Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

Я працюю з 1977 року, з дня відкриття цієї амбулаторії. На той час приміщення було дуже великим, просторим. Тут містилося багато народу, пацієнтів. Ми обслуговували всі 7 сіл нашої сільради. Медпрацівників було чоловік 10, в тому числі один лікар, - Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

  Відтоді в амбулаторії села Першотравневе змін відбулося не багато. Наразі населення семи сіл, а це - понад 5,5 тисяч осіб, обслуговує лише 15 працівників амбулаторії. Це лікарі, медсестри, санітарка, сторожа та прибиральник території. Сам будинок медичного закладу давно потребує капітального ремонту.Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

Були періодичні ремонти. Останній стався у 2012 році. Тут поміняли вікна, постелили плитку, облаштували територію, - Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Нині навіть неозброєним оком видно, що будівля Першотравневої амбулаторії потребує ремонту. Тріщини на стінах, тече дах, від чого на стелі потріскалася штукатурка. Був випадок, коли на немовля під час огляду впав фрагмент стелі, але дитина не постраждала.
  У 2016 році депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе ініціював купівлю УЗД апарату для амбулаторії Першотравневого. Тепер жителі довколишніх сіл можуть пройти це обстеження в рідному медзакладі, правда є нюанси з електропроводкою.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.

У нас з’явилося нове обладнання, комп’ютери, але споживання таке, що якщо стоматологічний кабінет працює, я не можу включити апарат УЗД. Прошу всіх все вимикати, інакше вибиває електроавтомат- Вадим Чекан, завідувач амбулаторії в селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  У 2020 році Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району, в підпорядкуванні якого знаходяться всі амбулаторії Визирської сільради, в тому числі й Першотравнева, планує провести капітальний ремонт цього медичного закладу.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Перше, що потрібно зробити, перестелити дах, а потім внутрішні приміщення відремонтувати. Все потрібно відремонтувати так само добре, як зроблено у Лиманській лікарні. У нас село велике, приїжджають жителі з сусідніх сіл, у нас працює УЗД-апарат та потрібно, щоб вони заходили в нормальне приміщення, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Керівництво Визирської сільради вже обговорювало необхідність проведення капітального ремонту з керівництвом Центра первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району. На початку 2020 року, для прискорення цього процесу, Визирська сільрада надасть по амбулаторії села Першотравневе дефектну відомість та кошторис.

Друк
У Визирській громаді застосовуються графіки відключення електроенергії (фото)10:04
19 чер
У Визирській громаді провели Свято дитинства (фото)13:00
18 чер
У дитсадку «Сонечко» в Першотравневому підвищують рівень безпеки дітей (фото)12:00
18 чер
В закладах освіти Визирської СТГ пройшли випускні вечори (фото)10:47
18 чер
У Визирській СТГ скоротили споживання електроенергії (відео)08:46
18 чер
21 червня у Калинівці заплановано відключення електропостачання13:13
17 чер
У Першотравневому дитсадку «Сонечко» проклали доріжку до укриття (відео)10:37
17 чер
У Визирській громаді заощаджують електроенергію (фото)08:52
17 чер
У селах Визирської СТГ 17 червня заплановано відключення електропостачання16:22
14 чер
Валентина Харламбова: про реформу закладів освіти у Визирській громаді (відео)12:20
14 чер
У Визирському ЗДО «Пролісок» підбили підсумки двадцятирічної роботи (відео)09:48
14 чер
Визирський дитсадок «Пролісок» відзначив 20-річчя (фото)10:10
13 чер
Мешканці Визирської громади передають комунальникам саджанці рослин для благоустрою (фото)10:52
11 чер
Для комунальників Визирської СТГ закупили літній спецодяг (відео)09:25
11 чер
На 13 та 14 червня у двох селах Визирської СТГ заплановані відключення електропостачання15:34
10 чер
У Визирському ЦНАПі відбудеться прийом громадян з пенсійних питань15:15
10 чер
Мешканець Кінного передає саджанці рослин комунальникам Визирської СТГ (відео)12:00
10 чер
Комунальники Визирської громади отримали нову літню форму (фото)10:00
10 чер
У Визирці відбулося засідання позачергової сесії (фото)16:58
07 чер
У Першотравневому ліцеї прозвітували про реалізацію Стратегії розвитку закладу за 2023/2024 навчальний рік (фото)08:18
07 чер
У Визирській громаді провели акцію «Голоси дітей» (фото)18:11
05 чер
На базі Першотравневого ліцею почав роботу літній табір «Веселка»17:29
05 чер
Визирська громада презентувала своє бачення територіального розвитку (фото)16:50
05 чер
Учні Визирського та Першотравневого ліцеїв відвідали засідання виконкому Визирської сільради (відео)08:23
05 чер
Захищаючи Батьківщину загинув мешканець Визирки Іван Лущик17:44
04 чер
TOP