» » У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

  Будівля амбулаторії в Першотравневому вже давно потребує ремонту, оскільки медичний заклад обслуговує пацієнтів вже близько сорока років.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  В середині 80-х років минулого століття в селі Першотравневе планувалося відкрити грязелікарню для оздоровлення працівників місцевої птахофабрики. Ініціював зведення профілакторію директор сільгосппідприємства Олександр Янчев.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Будівля була зведена на березі місцевого ставка, а грязь для оздоровчо-лікувальних процедур передбачалося завозити з Куяльницького лиману. Однак в 1975 році Олександр Вікторович за власним бажанням звільняється з посади директора прославленої птахофабрики. Нове керівництво по-іншому розпорядилося з новобудовою й сюди перенесли сільську амбулаторію.Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

Я працюю з 1977 року, з дня відкриття цієї амбулаторії. На той час приміщення було дуже великим, просторим. Тут містилося багато народу, пацієнтів. Ми обслуговували всі 7 сіл нашої сільради. Медпрацівників було чоловік 10, в тому числі один лікар, - Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

  Відтоді в амбулаторії села Першотравневе змін відбулося не багато. Наразі населення семи сіл, а це - понад 5,5 тисяч осіб, обслуговує лише 15 працівників амбулаторії. Це лікарі, медсестри, санітарка, сторожа та прибиральник території. Сам будинок медичного закладу давно потребує капітального ремонту.Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

Були періодичні ремонти. Останній стався у 2012 році. Тут поміняли вікна, постелили плитку, облаштували територію, - Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Нині навіть неозброєним оком видно, що будівля Першотравневої амбулаторії потребує ремонту. Тріщини на стінах, тече дах, від чого на стелі потріскалася штукатурка. Був випадок, коли на немовля під час огляду впав фрагмент стелі, але дитина не постраждала.
  У 2016 році депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе ініціював купівлю УЗД апарату для амбулаторії Першотравневого. Тепер жителі довколишніх сіл можуть пройти це обстеження в рідному медзакладі, правда є нюанси з електропроводкою.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.

У нас з’явилося нове обладнання, комп’ютери, але споживання таке, що якщо стоматологічний кабінет працює, я не можу включити апарат УЗД. Прошу всіх все вимикати, інакше вибиває електроавтомат- Вадим Чекан, завідувач амбулаторії в селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  У 2020 році Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району, в підпорядкуванні якого знаходяться всі амбулаторії Визирської сільради, в тому числі й Першотравнева, планує провести капітальний ремонт цього медичного закладу.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Перше, що потрібно зробити, перестелити дах, а потім внутрішні приміщення відремонтувати. Все потрібно відремонтувати так само добре, як зроблено у Лиманській лікарні. У нас село велике, приїжджають жителі з сусідніх сіл, у нас працює УЗД-апарат та потрібно, щоб вони заходили в нормальне приміщення, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Керівництво Визирської сільради вже обговорювало необхідність проведення капітального ремонту з керівництвом Центра первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району. На початку 2020 року, для прискорення цього процесу, Визирська сільрада надасть по амбулаторії села Першотравневе дефектну відомість та кошторис.

Друк
Схожі новини:
У Першотравневому створюється велика ігрова та спортивна зони (фото)14:49
25 вер
У с. Кінне за участі «Команди розвитку» відбулася толока (відео)14:30
25 вер
ЦВК затвердила форми та колір виборчих бюлетенів з місцевих виборів14:00
25 вер
Зовсім скоро нова Визирська амбулаторія відкриє свої двері (відео)13:30
25 вер
ТІС створили альпініст і юрист13:15
25 вер
В селах Визирської ОТГ пошкоджене дорожнє покриття стане кращим (відео)12:13
25 вер
У Кінному про «Команду розвитку» знають не з чуток, а за реальними справами (фото)12:05
25 вер
Нова визирська амбулаторія чекає на відкриття (фото)11:13
25 вер
КМУ затвердив нові бланки документів для керування автотранспортом10:00
25 вер
У Доброславі відбулася районна спартакіада школярів 2020-2021 (фото)14:00
24 вер
ТІСбургер — нова пропозіція у «БуфеТІС» (відео)13:30
24 вер
В Курісово школа та коледж приєдналися до акції «Чисті береги-2020» (фотофакт)13:01
24 вер
ТІС про найбільший контейнеровоз у світі «MSC Gulsun»12:33
24 вер
Калинівська сільрада у вирішенні проблеми доріг сподівається на допомогу Визирської ОТГ (відео)12:30
24 вер
Богомоли на Тилігульському лимані — важлива ланка в ланцюзі біорізноманіття11:15
24 вер
Кордон, Калинівка та Дмитрівка приєдналися до обговорення Стратегії розвитку Визирської ОТГ (відео)10:27
24 вер
САД в Одеській області презентувала 2 варіанти транспортної розв’язки «Два стовпи» (фото)10:22
24 вер
Олег Кутателадзе: «Місто тоді забрало собі всю промислову зону, а села залишилися ні з чим»16:23
23 вер
Мешканка Першотравневого стала героїнею соціального ролика (фото)15:33
23 вер
У «БуфеТІСі» пропонують ТІСбургер (фото)15:19
23 вер
Стратегія розвитку Визирської ОТГ враховує потреби сіл, що приєднаються14:30
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів та скоригували бюджет  (фото)14:01
23 вер
Ремонт даху у Дмитрівській школі досі не розпочато (відео)13:30
23 вер
Колектив Першотравневого НВК долучився до Всесвітнього дня прибирання (фото)13:16
23 вер
Депутати Лиманщини на сесії обговорили підготовку до виборів (відео)12:30
23 вер
TOP