» » У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

  Будівля амбулаторії в Першотравневому вже давно потребує ремонту, оскільки медичний заклад обслуговує пацієнтів вже близько сорока років.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  В середині 80-х років минулого століття в селі Першотравневе планувалося відкрити грязелікарню для оздоровлення працівників місцевої птахофабрики. Ініціював зведення профілакторію директор сільгосппідприємства Олександр Янчев.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Будівля була зведена на березі місцевого ставка, а грязь для оздоровчо-лікувальних процедур передбачалося завозити з Куяльницького лиману. Однак в 1975 році Олександр Вікторович за власним бажанням звільняється з посади директора прославленої птахофабрики. Нове керівництво по-іншому розпорядилося з новобудовою й сюди перенесли сільську амбулаторію.Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

Я працюю з 1977 року, з дня відкриття цієї амбулаторії. На той час приміщення було дуже великим, просторим. Тут містилося багато народу, пацієнтів. Ми обслуговували всі 7 сіл нашої сільради. Медпрацівників було чоловік 10, в тому числі один лікар, - Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

  Відтоді в амбулаторії села Першотравневе змін відбулося не багато. Наразі населення семи сіл, а це - понад 5,5 тисяч осіб, обслуговує лише 15 працівників амбулаторії. Це лікарі, медсестри, санітарка, сторожа та прибиральник території. Сам будинок медичного закладу давно потребує капітального ремонту.Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

Були періодичні ремонти. Останній стався у 2012 році. Тут поміняли вікна, постелили плитку, облаштували територію, - Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Нині навіть неозброєним оком видно, що будівля Першотравневої амбулаторії потребує ремонту. Тріщини на стінах, тече дах, від чого на стелі потріскалася штукатурка. Був випадок, коли на немовля під час огляду впав фрагмент стелі, але дитина не постраждала.
  У 2016 році депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе ініціював купівлю УЗД апарату для амбулаторії Першотравневого. Тепер жителі довколишніх сіл можуть пройти це обстеження в рідному медзакладі, правда є нюанси з електропроводкою.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.

У нас з’явилося нове обладнання, комп’ютери, але споживання таке, що якщо стоматологічний кабінет працює, я не можу включити апарат УЗД. Прошу всіх все вимикати, інакше вибиває електроавтомат- Вадим Чекан, завідувач амбулаторії в селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  У 2020 році Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району, в підпорядкуванні якого знаходяться всі амбулаторії Визирської сільради, в тому числі й Першотравнева, планує провести капітальний ремонт цього медичного закладу.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Перше, що потрібно зробити, перестелити дах, а потім внутрішні приміщення відремонтувати. Все потрібно відремонтувати так само добре, як зроблено у Лиманській лікарні. У нас село велике, приїжджають жителі з сусідніх сіл, у нас працює УЗД-апарат та потрібно, щоб вони заходили в нормальне приміщення, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Керівництво Визирської сільради вже обговорювало необхідність проведення капітального ремонту з керівництвом Центра первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району. На початку 2020 року, для прискорення цього процесу, Визирська сільрада надасть по амбулаторії села Першотравневе дефектну відомість та кошторис.

Друк
Схожі новини:
У Фонтанську школу завітала відома українська поетеса Надія Мовчан-Карпусь (фото)13:07
22 лют
У Визирці ведеться доброустрій території біля нової амбулаторії (фото)12:00
22 лют
В’ячеслав Негода: "Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще" (фото)10:00
22 лют
У Першотравневому НВК обговорювали профілактичні заходи для мінімізації захворюваності учнів у Визирській ОТГ на грип (фото)18:28
21 лют
Лиманська філія ОЦЗ закликає голосувати за учасників конкурсу "Професії моєї громади" (фото)15:00
21 лют
TIS Container Trains за рік наростив обсяги перевезень більше ніж удвічі (фото)14:30
21 лют
У Южному вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)14:02
21 лют
Мінрегіон запропонував обговорення Концепції щодо побутових відходів (фото)12:00
21 лют
Тилігульський ландшафтний парк приймає фототуристів (фото)11:00
21 лют
Коблівський сільський голова відзвітував про роботу 2019 року (фото)10:00
21 лют
Доброславські депутати на сесії розглянули 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
TOP