» » У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

У амбулаторії Першотравневого планують провести капітальний ремонт (фото)

  Будівля амбулаторії в Першотравневому вже давно потребує ремонту, оскільки медичний заклад обслуговує пацієнтів вже близько сорока років.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  В середині 80-х років минулого століття в селі Першотравневе планувалося відкрити грязелікарню для оздоровлення працівників місцевої птахофабрики. Ініціював зведення профілакторію директор сільгосппідприємства Олександр Янчев.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Будівля була зведена на березі місцевого ставка, а грязь для оздоровчо-лікувальних процедур передбачалося завозити з Куяльницького лиману. Однак в 1975 році Олександр Вікторович за власним бажанням звільняється з посади директора прославленої птахофабрики. Нове керівництво по-іншому розпорядилося з новобудовою й сюди перенесли сільську амбулаторію.Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

Я працюю з 1977 року, з дня відкриття цієї амбулаторії. На той час приміщення було дуже великим, просторим. Тут містилося багато народу, пацієнтів. Ми обслуговували всі 7 сіл нашої сільради. Медпрацівників було чоловік 10, в тому числі один лікар, - Любов Браславська, медсестра амбулаторії в селі Першотравневе.

  Відтоді в амбулаторії села Першотравневе змін відбулося не багато. Наразі населення семи сіл, а це - понад 5,5 тисяч осіб, обслуговує лише 15 працівників амбулаторії. Це лікарі, медсестри, санітарка, сторожа та прибиральник території. Сам будинок медичного закладу давно потребує капітального ремонту.Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

Були періодичні ремонти. Останній стався у 2012 році. Тут поміняли вікна, постелили плитку, облаштували територію, - Вадим Чекан, завідувач амбулаторії у селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Нині навіть неозброєним оком видно, що будівля Першотравневої амбулаторії потребує ремонту. Тріщини на стінах, тече дах, від чого на стелі потріскалася штукатурка. Був випадок, коли на немовля під час огляду впав фрагмент стелі, але дитина не постраждала.
  У 2016 році депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе ініціював купівлю УЗД апарату для амбулаторії Першотравневого. Тепер жителі довколишніх сіл можуть пройти це обстеження в рідному медзакладі, правда є нюанси з електропроводкою.У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.

У нас з’явилося нове обладнання, комп’ютери, але споживання таке, що якщо стоматологічний кабінет працює, я не можу включити апарат УЗД. Прошу всіх все вимикати, інакше вибиває електроавтомат- Вадим Чекан, завідувач амбулаторії в селі Першотравневе.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  У 2020 році Центр первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району, в підпорядкуванні якого знаходяться всі амбулаторії Визирської сільради, в тому числі й Першотравнева, планує провести капітальний ремонт цього медичного закладу.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Перше, що потрібно зробити, перестелити дах, а потім внутрішні приміщення відремонтувати. Все потрібно відремонтувати так само добре, як зроблено у Лиманській лікарні. У нас село велике, приїжджають жителі з сусідніх сіл, у нас працює УЗД-апарат та потрібно, щоб вони заходили в нормальне приміщення, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

У Першотравневої амбулаторії планують провести капітальний ремонт.  Керівництво Визирської сільради вже обговорювало необхідність проведення капітального ремонту з керівництвом Центра первинної медико-санітарної допомоги Лиманського району. На початку 2020 року, для прискорення цього процесу, Визирська сільрада надасть по амбулаторії села Першотравневе дефектну відомість та кошторис.

Друк
Схожі новини:
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з дотриманням усіх карантинних заходів (відео)17:00
24 лис
З початку жовтня в малі села Визирської ОТГ приїжджає трактор з причепом для збору ТПВ (відео)16:46
24 лис
МОЗ розпочало співпрацю з COVAX щодо подолання пандемії COVID-19 за допомогою вакцин16:30
24 лис
Любопільська гімназія, попри карантин, бере участь у творчих конкурсах та акціях (відео)16:24
24 лис
У Визирській ОТГ створено фінансове управління (фото)15:08
24 лис
У Лиманському районі вирішували, як передати майно новоствореним громадам (фото)13:08
24 лис
У Визирці та Першотравневому магазини «ТІС» працюють з урахуванням вимог карантину (фото)12:00
24 лис
Створення КНП «ЦПМСД» Визирської сільради — усвідомлена необхідність (фото)10:22
24 лис
Визирська ОТГ серед лідерів у топ-10 успішних громад країни09:33
24 лис
Соцпрацівники та представники БФ ім. Ставніцера відвідали любопільську багатодітну сім’ю (відео)19:30
23 лис
Члени Визирського виконкому розглядали питання щодо ЦПМСД та ЦНАП (відео)19:19
23 лис
У Першотравневому ліцеї пройшов третій етап конкурсу «Учитель року» (відео)19:00
23 лис
У частині Лиманського району 24 листопада не буде води18:58
23 лис
Визирська ОТГ відзначила День гідності та свободи (фото)15:39
23 лис
Визирська сільрада: завершальна сесія депутатів VII скликання видалася плідною (фото)14:00
23 лис
ТІС створює зручні сервіси для працівників (фото)13:30
23 лис
Децентралізація в Україні офіційно завершена12:00
23 лис
У Любопільській гімназії одночасно проводять ремонт та позашкільну діяльність (фото)10:30
23 лис
У Першотравневому НВК сподіваються на перемогу своєї колеги (фото)09:00
23 лис
Археологи виявили на дні Чорного моря затоплене місто13:30
21 лис
За перебування у громадських місцях без засобів захисту передбачено штраф12:00
21 лис
За такими, як Володимир Перегіняк — спортивна слава України10:30
21 лис
Півтора місяця знадобилося на розбирання аварійної споруди в центрі Визирки (фоторепортаж)16:32
20 лис
Безкоштовний вивіз ТПВ дає позитивний результат по всіх селах Визирської громади (фото)15:12
20 лис
Валерій Стоілакі: дякую усім мешканцям громади, що підтримали мене та вибрали потужну команду депутатів (відео)15:10
20 лис
TOP