» » "З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

  Вісім педагогів із закладів освіти Визирської громади напередодні Нового року ділилися не лише своєю педагогічною майстерністю, а й життєвою мудрістю, досвідом та любов’ю до дітей й своєї рідної землі. Можливо, вперше в історії, не лише Визирської об’єднаної громади, а й усієї України, переможця конкурсу очікувала значна грошова винагорода у розмірі 50 тисяч гривень."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Сьогодні педагоги повинні відчувати підтримку своєї роботи з гідного виховання дітей як майбутнього держави.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Загальний призовий фонд становить 150 тисяч гривень. 50 тисяч гривень призначається власнику першого місця. В майбутньому, я впевнений, що призовий фонд буде збільшуватися. Все тому, що велике значення має педагог та його треба підтримувати, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Найпочесніше місце серед поважних членів журі зайняв Микола Миколайович Палтишев. Легендарний педагог впевнений, що у справжнього вчителя очі повинні горіти улюбленою справою."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Микола Палтишев, Народний вчитель СРСР, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України.

Тут вчителі зачаровують своїми талантами: танцюють та співають, демонструють свою педагогічну майстерність. Керівник громади Валерій Стоілакі та депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе вклали багато сил та коштів, щоб фестиваль в такому форматі відбувся тут, у Визирці, а це дуже важливо для сфери освіти, - Микола Палтишев, Народний вчитель СРСР, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  На сцені Визирського будинку культури всіх глядачів чекало тригодинне яскраве шоу. "Педагогічний портрет - візитка", виконання ситуаційних завдань, а також творчий конкурс - такими стали етапи фестивалю "З любов'ю до дітей". Яскраве дійство та колоритні виступи виконавців поставило журі конкурсу в дуже складну ситуацію."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Іван Ососкало, член журі фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей", секретар Визирської сільської ради.

Цей конкурс показав нам та відкрив таланти наших педагогічних працівників громади. Вони віддають дітям все, що вони знають. Ми побачили потужний педагогічний колектив. За ними - майбутнє нашої нації, - Іван Ососкало, член журі фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей", секретар Визирської сільської ради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Конкурсантки дивували численних глядачів своїми оригінальними методиками виховання та викладання предметів. Після довгого обговорення поважне журі фестивалю визначилося з переможцями. Перше місце завоювала Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК. Друге місце отримала Олена Стрельченко - директор ДНЗ "Пролісок" села Визирки, а третє поділили між собою Наталія Власюк - вихователь Першотравневого дитячого садка "Сонечко" та Ірина Мусієнко - викладач української мови Дмитрівського НВК. Усі вони є авангардом освіти громади."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Наші учасниці - просто диво! Я думаю, що такі фестивалі-конкурси стануть доброю традицією в нашій об'єднаній Визирській громаді. Завдяки фонду імені Олексія Ставніцера, громадської організації "Команда розвитку" призовий фонд наразі становить 150 тисяч гривень. І все тому, що діти - це наше майбутнє, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Загальна сума коштів, які були виділені на призи вчителям-переможцям конкурсу та підтримку сільських освітніх закладів, склала 190 тисяч гривень, з яких 100 тисяч - розподілили між призерами конкурсу, з власних коштів голови правління товариства "ТІС" Олега Кутателадзе. Також отримали по 10 тисяч гривень школи й дитячі садки сіл Першотравневе, Визирка і Любопіль, що входять до складу Визирської громади, - коштом компанії "Ukraine Power Resources", а директорам шкіл чотирьох сіл, які нещодавно прийняли рішення увійти до складу Визирської ОТГ, представниками благодійного фонду ім. Олексія Ставніцера були вручені сертифікати по 10 тисяч гривень."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Учасниці фестивалю педагогічної майстерності "З любов’ю до дітей" переконані, що у реалізованих та креативних педагогів учні беруть приклад і швидше досягають високих результатів у навчанні.Олеся Калюжна, переможниця фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей".

Ця винагорода зобов’язує мене підтримувати взятий темп, мою роботу, мої мрії та бажання працювати з дітьми, - Олеся Калюжна, переможниця фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей".

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Олена Стрельченко, директор ДНЗ "Пролісок", с. Визирка.

У Визирської громади є всі можливості для того, щоб розвивати освіту на вищому рівні. А зародок освіти - це дошкільні навчальні заклади. Тепер зобов’язання збільшаться та ми повинні працювати так, щоб у нас було все найкраще для дітей, - Олена Стрельченко, директор ДНЗ "Пролісок", с. Визирка.

Ірина Мусієнко, викладач української мови Дмитрівського НВК.

Третє місце - це непогано для початку та старту. Головне вести за собою молодих колег, щоб теж перемагали, - Ірина Мусієнко, викладач української мови Дмитрівського НВК.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Меж досконалості в професії та творчості немає - впевнені конкурсантки. Тому фестиваль педагогічної майстерності став гідним акцентом 2019 року. Але попереду в освітян Визирської об’єднаної територіальної громади чимало роботи, бо територія ОТГ розширюється й закладів освіти побільшає. Саме від цих педагогів залежатиме виховання майбутнього покоління, а значить - і майбутнього громади.

Друк
Схожі новини:
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
Укрпошта випустила поштову марку з гербом села Фонтанка17:02
15 вер
ТІС відзначив 26-річчя (відео)15:30
15 вер
Першотравневий НВК чекає на новий харчоблок (відео)14:30
15 вер
Олег Кутателадзе: «Якщо людина хоче брати участь в процесі розвитку, вона завжди знайде кошти»14:00
15 вер
TOP