» » "З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

  Вісім педагогів із закладів освіти Визирської громади напередодні Нового року ділилися не лише своєю педагогічною майстерністю, а й життєвою мудрістю, досвідом та любов’ю до дітей й своєї рідної землі. Можливо, вперше в історії, не лише Визирської об’єднаної громади, а й усієї України, переможця конкурсу очікувала значна грошова винагорода у розмірі 50 тисяч гривень."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Сьогодні педагоги повинні відчувати підтримку своєї роботи з гідного виховання дітей як майбутнього держави.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Загальний призовий фонд становить 150 тисяч гривень. 50 тисяч гривень призначається власнику першого місця. В майбутньому, я впевнений, що призовий фонд буде збільшуватися. Все тому, що велике значення має педагог та його треба підтримувати, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Найпочесніше місце серед поважних членів журі зайняв Микола Миколайович Палтишев. Легендарний педагог впевнений, що у справжнього вчителя очі повинні горіти улюбленою справою."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Микола Палтишев, Народний вчитель СРСР, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України.

Тут вчителі зачаровують своїми талантами: танцюють та співають, демонструють свою педагогічну майстерність. Керівник громади Валерій Стоілакі та депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе вклали багато сил та коштів, щоб фестиваль в такому форматі відбувся тут, у Визирці, а це дуже важливо для сфери освіти, - Микола Палтишев, Народний вчитель СРСР, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  На сцені Визирського будинку культури всіх глядачів чекало тригодинне яскраве шоу. "Педагогічний портрет - візитка", виконання ситуаційних завдань, а також творчий конкурс - такими стали етапи фестивалю "З любов'ю до дітей". Яскраве дійство та колоритні виступи виконавців поставило журі конкурсу в дуже складну ситуацію."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Іван Ососкало, член журі фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей", секретар Визирської сільської ради.

Цей конкурс показав нам та відкрив таланти наших педагогічних працівників громади. Вони віддають дітям все, що вони знають. Ми побачили потужний педагогічний колектив. За ними - майбутнє нашої нації, - Іван Ососкало, член журі фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей", секретар Визирської сільської ради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Конкурсантки дивували численних глядачів своїми оригінальними методиками виховання та викладання предметів. Після довгого обговорення поважне журі фестивалю визначилося з переможцями. Перше місце завоювала Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК. Друге місце отримала Олена Стрельченко - директор ДНЗ "Пролісок" села Визирки, а третє поділили між собою Наталія Власюк - вихователь Першотравневого дитячого садка "Сонечко" та Ірина Мусієнко - викладач української мови Дмитрівського НВК. Усі вони є авангардом освіти громади."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Наші учасниці - просто диво! Я думаю, що такі фестивалі-конкурси стануть доброю традицією в нашій об'єднаній Визирській громаді. Завдяки фонду імені Олексія Ставніцера, громадської організації "Команда розвитку" призовий фонд наразі становить 150 тисяч гривень. І все тому, що діти - це наше майбутнє, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Загальна сума коштів, які були виділені на призи вчителям-переможцям конкурсу та підтримку сільських освітніх закладів, склала 190 тисяч гривень, з яких 100 тисяч - розподілили між призерами конкурсу, з власних коштів голови правління товариства "ТІС" Олега Кутателадзе. Також отримали по 10 тисяч гривень школи й дитячі садки сіл Першотравневе, Визирка і Любопіль, що входять до складу Визирської громади, - коштом компанії "Ukraine Power Resources", а директорам шкіл чотирьох сіл, які нещодавно прийняли рішення увійти до складу Визирської ОТГ, представниками благодійного фонду ім. Олексія Ставніцера були вручені сертифікати по 10 тисяч гривень."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Учасниці фестивалю педагогічної майстерності "З любов’ю до дітей" переконані, що у реалізованих та креативних педагогів учні беруть приклад і швидше досягають високих результатів у навчанні.Олеся Калюжна, переможниця фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей".

Ця винагорода зобов’язує мене підтримувати взятий темп, мою роботу, мої мрії та бажання працювати з дітьми, - Олеся Калюжна, переможниця фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей".

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Олена Стрельченко, директор ДНЗ "Пролісок", с. Визирка.

У Визирської громади є всі можливості для того, щоб розвивати освіту на вищому рівні. А зародок освіти - це дошкільні навчальні заклади. Тепер зобов’язання збільшаться та ми повинні працювати так, щоб у нас було все найкраще для дітей, - Олена Стрельченко, директор ДНЗ "Пролісок", с. Визирка.

Ірина Мусієнко, викладач української мови Дмитрівського НВК.

Третє місце - це непогано для початку та старту. Головне вести за собою молодих колег, щоб теж перемагали, - Ірина Мусієнко, викладач української мови Дмитрівського НВК.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Меж досконалості в професії та творчості немає - впевнені конкурсантки. Тому фестиваль педагогічної майстерності став гідним акцентом 2019 року. Але попереду в освітян Визирської об’єднаної територіальної громади чимало роботи, бо територія ОТГ розширюється й закладів освіти побільшає. Саме від цих педагогів залежатиме виховання майбутнього покоління, а значить - і майбутнього громади.

Друк
Схожі новини:
Рання діагностика онкологічних захворювань стане безоплатною у 2020 році12:00
18 січ
Віталій Кутателадзе: "Я часто чую, що люди приїжджають до Визирки й залишаються тут жити - це найкраща похвала"11:00
18 січ
Доброслав привітали з Різдвом дзвінкими колядками (фото)10:00
18 січ
У Красносілці відбудеться тренінг для ОСББ15:00
17 січ
З нового року змінилася ставка збору пенсійного страхування за першу реєстрацію транспорту14:00
17 січ
Багато лебедів та перелітних птахів. На Тилігулі провели переоблік пернатих (фото)13:00
17 січ
У Визирці обиратимуть садибу з найкращою святковою ілюмінацією (відео)12:00
17 січ
Доброславські футболісти - у фіналі чемпіонату Одещини "Дитяча ліга"11:00
17 січ
"Доступні ліки" - у Першотравневому: відтепер у соціальній аптеці можна придбати необхідні медикаменти (фото)10:00
17 січ
У разі снігопаду - Южне готове до ліквідації (фото)15:00
16 січ
Він поруч: симптоми онкозахворювань, які не можна ігнорувати14:00
16 січ
У недільній школі "Радонеж" в Кошарах відсвяткували Різдво (фото)13:00
16 січ
Живіт "збунтувався". Як відновити нормальну роботу ШКТ після свят?12:00
16 січ
Освітяни Визирської громади обмінювалися досвідом (фото)11:00
16 січ
На Тилігулі проводять переоблік птахів09:00
16 січ
До поліціянтів Лиманщини завітали щедрівники15:00
15 січ
Олег Кутателадзе: "Сьогодні в руках у людей майбутнє їх громади"14:00
15 січ
Всією Визиркою - на млинці (фото)13:00
15 січ
При Одеській ОДА створять Дитячу раду (фото)12:06
15 січ
Ворожіння на святки: чи зберігся цей ритуал у міській культурі Южного? (фото)11:00
15 січ
У Визирській громаді вперше провели конкурс педагогічної майстерності “З любов'ю до дітей" (фото)10:00
15 січ
У Доброславі відзначили старий Новий рік з колядками та щедрівками (фото)15:28
14 січ
У Переможного з'явився шанс: Представлено проєкт будівництва дороги (фото) 14:00
14 січ
"Привіт, 1979!": В міському музеї Южного відкрили тематичну виставку (фото)13:00
14 січ
Потрібно наздоганяти втрачене: Які зміни чекають на села Визирської ОТГ? (фото)12:00
14 січ
TOP