» » "З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність (фото)

  Вісім педагогів із закладів освіти Визирської громади напередодні Нового року ділилися не лише своєю педагогічною майстерністю, а й життєвою мудрістю, досвідом та любов’ю до дітей й своєї рідної землі. Можливо, вперше в історії, не лише Визирської об’єднаної громади, а й усієї України, переможця конкурсу очікувала значна грошова винагорода у розмірі 50 тисяч гривень."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Сьогодні педагоги повинні відчувати підтримку своєї роботи з гідного виховання дітей як майбутнього держави.Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

Загальний призовий фонд становить 150 тисяч гривень. 50 тисяч гривень призначається власнику першого місця. В майбутньому, я впевнений, що призовий фонд буде збільшуватися. Все тому, що велике значення має педагог та його треба підтримувати, - Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Найпочесніше місце серед поважних членів журі зайняв Микола Миколайович Палтишев. Легендарний педагог впевнений, що у справжнього вчителя очі повинні горіти улюбленою справою."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Микола Палтишев, Народний вчитель СРСР, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України.

Тут вчителі зачаровують своїми талантами: танцюють та співають, демонструють свою педагогічну майстерність. Керівник громади Валерій Стоілакі та депутат Одеської обласної ради Олег Кутателадзе вклали багато сил та коштів, щоб фестиваль в такому форматі відбувся тут, у Визирці, а це дуже важливо для сфери освіти, - Микола Палтишев, Народний вчитель СРСР, почесний доктор Національної академії педагогічних наук України.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  На сцені Визирського будинку культури всіх глядачів чекало тригодинне яскраве шоу. "Педагогічний портрет - візитка", виконання ситуаційних завдань, а також творчий конкурс - такими стали етапи фестивалю "З любов'ю до дітей". Яскраве дійство та колоритні виступи виконавців поставило журі конкурсу в дуже складну ситуацію."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Іван Ососкало, член журі фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей", секретар Визирської сільської ради.

Цей конкурс показав нам та відкрив таланти наших педагогічних працівників громади. Вони віддають дітям все, що вони знають. Ми побачили потужний педагогічний колектив. За ними - майбутнє нашої нації, - Іван Ососкало, член журі фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей", секретар Визирської сільської ради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Конкурсантки дивували численних глядачів своїми оригінальними методиками виховання та викладання предметів. Після довгого обговорення поважне журі фестивалю визначилося з переможцями. Перше місце завоювала Олеся Калюжна, викладач англійської мови Першотравневого НВК. Друге місце отримала Олена Стрельченко - директор ДНЗ "Пролісок" села Визирки, а третє поділили між собою Наталія Власюк - вихователь Першотравневого дитячого садка "Сонечко" та Ірина Мусієнко - викладач української мови Дмитрівського НВК. Усі вони є авангардом освіти громади."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

Наші учасниці - просто диво! Я думаю, що такі фестивалі-конкурси стануть доброю традицією в нашій об'єднаній Визирській громаді. Завдяки фонду імені Олексія Ставніцера, громадської організації "Команда розвитку" призовий фонд наразі становить 150 тисяч гривень. І все тому, що діти - це наше майбутнє, - Валерій Стоілакі, голова Визирської сільради.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Загальна сума коштів, які були виділені на призи вчителям-переможцям конкурсу та підтримку сільських освітніх закладів, склала 190 тисяч гривень, з яких 100 тисяч - розподілили між призерами конкурсу, з власних коштів голови правління товариства "ТІС" Олега Кутателадзе. Також отримали по 10 тисяч гривень школи й дитячі садки сіл Першотравневе, Визирка і Любопіль, що входять до складу Визирської громади, - коштом компанії "Ukraine Power Resources", а директорам шкіл чотирьох сіл, які нещодавно прийняли рішення увійти до складу Визирської ОТГ, представниками благодійного фонду ім. Олексія Ставніцера були вручені сертифікати по 10 тисяч гривень."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Учасниці фестивалю педагогічної майстерності "З любов’ю до дітей" переконані, що у реалізованих та креативних педагогів учні беруть приклад і швидше досягають високих результатів у навчанні.Олеся Калюжна, переможниця фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей".

Ця винагорода зобов’язує мене підтримувати взятий темп, мою роботу, мої мрії та бажання працювати з дітьми, - Олеся Калюжна, переможниця фестивалю педагогічної майстерності "З любов'ю до дітей".

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.Олена Стрельченко, директор ДНЗ "Пролісок", с. Визирка.

У Визирської громади є всі можливості для того, щоб розвивати освіту на вищому рівні. А зародок освіти - це дошкільні навчальні заклади. Тепер зобов’язання збільшаться та ми повинні працювати так, щоб у нас було все найкраще для дітей, - Олена Стрельченко, директор ДНЗ "Пролісок", с. Визирка.

Ірина Мусієнко, викладач української мови Дмитрівського НВК.

Третє місце - це непогано для початку та старту. Головне вести за собою молодих колег, щоб теж перемагали, - Ірина Мусієнко, викладач української мови Дмитрівського НВК.

"З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність."З любов’ю до дітей": авангард освіти Визирської ОТГ продемонстрував майстерність.  Меж досконалості в професії та творчості немає - впевнені конкурсантки. Тому фестиваль педагогічної майстерності став гідним акцентом 2019 року. Але попереду в освітян Визирської об’єднаної територіальної громади чимало роботи, бо територія ОТГ розширюється й закладів освіти побільшає. Саме від цих педагогів залежатиме виховання майбутнього покоління, а значить - і майбутнього громади.

Друк
Схожі новини:
У Визирській ОТГ 13 дітей з інвалідністю отримали додаткові кошти на оздоровлення та подарунки (фото)16:33
04 гру
ТІС впровадив безпрецедентні заходи безпеки (фото)15:54
04 гру
Новий депкорпус Визирської ОТГ налаштований на ефективний робочий процес (відео)13:39
04 гру
У Визирської влади є плани щодо покращення життя в приєднаних селах (фото)13:30
04 гру
Вадим Сінкевич: війскова служба — це покликання12:00
04 гру
Учнів Визирської ОТГ нагородили за успіхи у навчанні (фото)10:30
04 гру
У Першотравневому на вул. Центральній засяють ліхтарі (фото)09:00
04 гру
У Першотравневому ліцеї проведені виховні лекції щодо запобігання поширенню ВІЛ-інфекції (фото)16:30
03 гру
З наступного року мова обслуговування споживачів — українська15:15
03 гру
Оркестр «Визирські сурми» візьме участь у міжнародному конкурсі (відео)14:00
03 гру
Випускниця Першотравневої школи стала доценткою економіки13:58
03 гру
Дмитрівський старостат очолив спеціаліст з багаторічним досвідом (відео)13:00
03 гру
Доброслав отримав кришталевий куб переможця (фото)12:00
03 гру
Під час толоки в Любополі жителі облаштували зупинку при в’їзді у село (відео)11:12
03 гру
Володимир Жердецький: знайомство з Дмитрівським старостою10:30
03 гру
Ремонт харчоблоку в Першотравневому ліцеї — зміни на краще продовжуються (фото)09:00
03 гру
Фотомисливці окуповують Тилігульський парк (фото)17:10
02 гру
«Укрзалізниця» збільшила пропускну здатність в порту «Південний»16:49
02 гру
Мешканці Любополя упорядковують територію свого села (фото)16:10
02 гру
Визирська сільрада готує проєктну документацію щодо встановлення додаткового відеоспостереження по селах (відео)15:07
02 гру
Мрії першотравневців з вул. Центральної здійснилися (відео)14:40
02 гру
Любопольці впевнені: де дороги, там життя (відео)13:55
02 гру
У Першотравневому старостинському окрузі призначили старосту — Василя Хміленка (фото) 12:00
02 гру
Благодійний фонд Олексія Ставніцера регулярно надає допомогу медзакладам (фото) 10:30
02 гру
У Доброславській громаді відбулася установча сесія (фото)09:00
02 гру
TOP