» » На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками (фото)

На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками (фото)

На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками (фото)

  Макарони, ґудзики, цукерки, обгортковий папір, в'язальні нитки та багато іншого. Схоже, діти працівників підприємств транспортного вузла "ТІС" вважають, що у світі є чимало предметів, з яких можна виготовити прикраси до ялинки. Конкурс на кращу саморобку у 2019 році побив всі очікувані прогнози щодо кількості учасників.На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками.Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу "ТІС".

В середині грудня, напередодні новорічних свят ми запланували провести дитячий конкурс. В цьому році вирішили, що буде конкурс виробів, обов'язкова умова, що вони повинні бути зроблені власноруч. Участь взяло 50 дітей, це набагато більше, ніж у минулому році, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу "ТІС".

На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками.  Організації дитячого конкурсу посприяли соціальні мережі. Внутрішня група працівників "ТІС" в "Facebook" допомагає вирішувати не тільки робочі питання, але й організовувати заходи, які відмінно згуртовують колектив. Наприклад, в конкурсі виробів за бажанням брали участь діти всіх без винятку співробітників підприємств та терміналів "ТІС".На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками.

Ми написали в оголошенні, що просимо приносити вироби до нас у відділ з підбору персоналу. У певний час їх зібрали та опублікували фотографії в нашій групі у "Facebook", за найбільшою кількістю голосів ми вибрали переможців, - Наталія Ісаєва, менеджер з підбору та адаптації персоналу "ТІС".

На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками.На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками.  В результаті визначили трійку переможців. Перше місце зайняла робота семирічної Ірини. Призери отримали сертифікати в дитячий супермаркет. А усі юні майстри отримали новорічні подарунки за участь.Наталія Руденко, головний бухгалтер ТОВ "Транс Конкордія".

Щороку у нас на день народження "ТІС" проводять дитяче свято, й моя онучка все своє свідоме життя ходить на ці свята. Вона малює картини про "ТІС", й на останній конкурс виставила вироби - сніжинки, - Наталія Руденко, головний бухгалтер ТОВ "Транс Конкордія".

Олег Модін, працівник з комплексного обслуговування будівель АГВ "ТІС".

Мені про цей конкурс розповіла дружина, яка теж працює на "ТІС". Вона про це дізналася зі сторінки в "Facebook", і ми разом вирішили зробити саморобку, - Олег Модін, працівник з комплексного обслуговування будівель АГВ "ТІС".

  Саморобка сім'ї Модіних була з підсвічуванням, а казковим персонажем виступив робот "ТІС" - така знаменита скульптура зустрічає всіх біля в'їзду до транспортного вузла. Трирічний син Олега, як міг, допомагав батькам у їхній творчості.На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками.

Трохи допомагав, трохи заважав, та спільними зусиллями ми її зробили. Це цікаво і дитині, й батькам, в результаті всі ходять та дивляться на роботи дітей. Неважливо, хто виграв і який приз отримав. Напередодні Нового року така виставка завжди підвищує настрій, - Олег Модін, працівник з комплексного обслуговування будівель АГВ "ТІС".

На "ТІС" провели конкурс на найкращу ялинкову прикрасу, зроблену власними руками.  Експозицію дитячих робіт виставили в холі головного адміністративного корпусу "ТІС". Будь-хто охочий міг уважно розглянути всі роботи та зробити фотографію на пам'ять про 2019 рік.

Друк
У Фонтанську школу завітала відома українська поетеса Надія Мовчан-Карпусь (фото)13:07
22 лют
У Визирці ведеться доброустрій території біля нової амбулаторії (фото)12:00
22 лют
В’ячеслав Негода: "Або ми завершуємо процес децентралізації, або втрачаємо час і віру людей у зміни на краще" (фото)10:00
22 лют
У Першотравневому НВК обговорювали профілактичні заходи для мінімізації захворюваності учнів у Визирській ОТГ на грип (фото)18:28
21 лют
Лиманська філія ОЦЗ закликає голосувати за учасників конкурсу "Професії моєї громади" (фото)15:00
21 лют
TIS Container Trains за рік наростив обсяги перевезень більше ніж удвічі (фото)14:30
21 лют
У Южному вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні (фото)14:02
21 лют
Мінрегіон запропонував обговорення Концепції щодо побутових відходів (фото)12:00
21 лют
Тилігульський ландшафтний парк приймає фототуристів (фото)11:00
21 лют
Коблівський сільський голова відзвітував про роботу 2019 року (фото)10:00
21 лют
Доброславські депутати на сесії розглянули 48 питань порядку денного (фото)15:10
20 лют
Джеффрі Берлін: "Проєкт будівництва Лиманської вітрової електростанції під питанням (фото)15:00
20 лют
У Южному відбулася зустріч міської влади з представниками Визирської ОТГ13:00
20 лют
У Визирській громаді вшанували воїнів-інтернаціоналістів (фото)12:26
20 лют
У Южненській школі ввели карантин (фото)12:00
20 лют
У Доброславі водонапірна башта та очисні споруди чекають на реконструкцію (фото)11:00
20 лют
Василь Бабич: "Клуб "Джерело" - це літературне об'єднання громади"10:00
20 лют
У Южному знову піднімуть ціни на водопостачання (фото)15:00
19 лют
У Доброславі з'явилася вулиця Героїв 28 бригади14:30
19 лют
Доброслав набирає обертів у взаємодії з закордонними країнами (фото)14:00
19 лют
Визирська ОТГ отримує від ЄС оснащення для відкриття ЦНАП (фото)13:04
19 лют
ЦВК: Цього року перші вибори в ОТГ відбудуться одночасно з черговими місцевими виборами (фото)12:00
19 лют
Біля с. Любопіль буде встановлено додатковий дорожній знак11:00
19 лют
У березні на підприємців чекають нові штрафи10:00
19 лют
Учні Першотравневого НВК приймали у гостях інвестора Джеффрі Берліна (фото)09:00
19 лют
TOP