» » На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

  У зв'язку з надзвичайною ситуацією в країні та оголошеним карантином, в групі терміналів ТІС також проводиться ряд профілактичних заходів щодо запобігання інфікування співробітників підприємств.  Ще до початку оголошення карантину в Україні, як тільки з'явилася інформація про поширення інфекції коронавірусу, ТІС почав вживати заходів щодо захисту працівників. В першу чергу почали забезпечувати респіраторами та рукавичками співробітників, які відвідують іноземні судна. Потім розгорнули масштабну діяльність, був створений штаб, призначений начальник штабу і відповідальні по терміналах.  Першочерговим завданням було скласти перелік найнеобхіднішого й закупити все для забезпечення співробітників первинними засобами захисту, це маски, рукавички, дезінфікуючі засоби, безконтактні термометри тощо. В країні на той момент вже почався попит на ці вироби та закупівлі проводилися в максимальних обсягах у постачальників, аби не було збоїв із забезпеченням.  Також було складено ряд і інших першочергових заходів - інформаційне забезпечення працівників, організаційні процедури, розроблені заходи по додатковій дезінфекції приміщень під час планових прибирань, були запрошені провідні фахівці в галузі промислової та інфекційної безпеки для проведення спеціального аудиту і видачі рекомендацій. Залучені організації, які проводять періодичну додаткову профілактику всіх об'єктів масового відвідування працівників.

  Наразі проведена колосальна робота по навчанню персоналу - інструктажі та інформаційні таблички про те як правильно мити й дезінфікувати руки, як запобігти ризику інфікування в місцях скупчення персоналу, пам'ятки про ознаки захворювання і про необхідні дії.

  Змонтовано мотиваційні відеоролики-інструкції, які максимально поширили по підприємству завдяки сучасним цифровим пристроям.

  На прохідних проводяться регулярні виміри дистанційними градусниками температури тіла співробітників, які приїжджають на роботу, і проводиться відео і особистий контроль, щоб маски використовувалися людьми в автотранспорті, який привозить і відвозить співробітників. Весь персонал також забезпечений масками. А в санвузлах, кімнатах приймання їжі, інших приміщеннях встановлені дозатори з деззасобом. У медпункті підприємства на постійній основі присутні лікарі-інфекціоністи та епідеміологи з досвідом роботи.

  Також готується серія мотиваційних відеороликів по підприємству ТІС з рекомендаціями, як правильно сідати в автобус, яке місце там займати, як правильно надягати маску, які маски використовувати, як правильно мити руки тощо.

  Впроваджені на підприємстві й більш глобальні противірусні заходи.  Наприклад, для клінінгової компанії розроблена і видана інструкція по санобробці із застосуванням дезрозчинів. Клінінг проходить всі об'єкти й приміщення масового відвідування людей на території терміналів ТІС. Також двічі на тиждень приїжджає спеціалізована організація для повної дезінфекції об'єктів масового відвідування. Фахівці в захисних костюмах наносять аерозольним способом сертифікований дезінфекційний засіб на всі поверхні. Обробку проходять кабінети, коридори, сходові марші з бильцями, санвузли, кімнати приймання їжі, роздягальні.Роман Чміль, заступник директора по виробничому забезпеченню ТІС-Вугілля.

Ми намагаємося обробляти приміщення один раз у вихідний - в суботу, коли на підприємстві мінімум персоналу. А другий раз доводиться в будній день. І тоді людей попередньо сповіщають, вони залишають будівлю, після обробки проходить годинне провітрювання, і співробітники повертаються на робочі місця, - Роман Чміль, заступник директора по виробничому забезпеченню ТІС-Вугілля.

  Обробці піддаються понад 150 приміщень загальною площею понад 8,5 тис. м².

  Одночасно з цим, на підприємствах ТІС проходить аудит за інфекційної безпеки, який проводить експертна група з провідних фахівців в області промислової безпеки. Після закінчення візиту експерти розроблять програму з безпеки, яка включатиме ряд додаткових противірусних заходів, додав керівник підрозділу.

Друк
Схожі новини:
Місцеві вибори на новій територіальній основі — найважливіші для кожного жителя громади (відео)14:00
18 вер
Рятівників Лиманського району привітали з професійним святом (фото)13:12
18 вер
ТІС отримав три нагороди Національного морського рейтингу12:00
18 вер
Після об'єднання у Визирську ОТГ Першотравневе зазнало суттєвих змін (відео)11:40
18 вер
На будівництво дороги Одеса-Южне з під'їздами до Одеського порту виділять понад 2 млрд грн11:00
18 вер
У Першотравневому стає світліше: Будинок культури отримав зовнішнє освітлення (фото)10:00
18 вер
Фахівці ТІС-КТ розповіли про особливості роботи на терміналі14:00
17 вер
Стафіровка негабаритних вантажів вимагає ювелірної роботи персоналу ТІС-КТ (відео)13:30
17 вер
Людмила Головко — беззмінна вихователька малечі Першотравневого (відео)13:00
17 вер
Депутатів Лиманської райради скликають на позачергову сесію13:00
17 вер
Олег Кутателадзе: «Ідея створення ТІС була успішно реалізована, хоча «палок в колеса» ми отримали чимало»12:30
17 вер
Дмитрівська школа отримала в подарунок тенісний стіл (фото)12:01
17 вер
У Першотравневому привели до ладу майданчик біля футбольного стадіону (відео)11:30
17 вер
Вибори-2020: в Одеському районі буде вісім округів10:00
17 вер
«Думка в образі» — одеська виставка фотохудожника з Визирки (відео)14:30
16 вер
Школа та дитсадочок у с. Калинівка потребують капремонту (відео)13:22
16 вер
ТІС зробив ставку на контейнери13:04
16 вер
Освітлення в Першотравневому стає якіснішим (відео)12:40
16 вер
На будівництві Крижанівського дитсадка роботи йдуть до завершення12:30
16 вер
Козел з Першотравневого Одеської області потрапив до Національного реєстру рекордів (фото)11:43
16 вер
Дано старт проєкту «Балка у Визирці» (фото)10:00
16 вер
Укрпошта випустила поштову марку з гербом села Фонтанка17:02
15 вер
ТІС відзначив 26-річчя (відео)15:30
15 вер
Першотравневий НВК чекає на новий харчоблок (відео)14:30
15 вер
Олег Кутателадзе: «Якщо людина хоче брати участь в процесі розвитку, вона завжди знайде кошти»14:00
15 вер
TOP