» » На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

  У зв'язку з надзвичайною ситуацією в країні та оголошеним карантином, в групі терміналів ТІС також проводиться ряд профілактичних заходів щодо запобігання інфікування співробітників підприємств.  Ще до початку оголошення карантину в Україні, як тільки з'явилася інформація про поширення інфекції коронавірусу, ТІС почав вживати заходів щодо захисту працівників. В першу чергу почали забезпечувати респіраторами та рукавичками співробітників, які відвідують іноземні судна. Потім розгорнули масштабну діяльність, був створений штаб, призначений начальник штабу і відповідальні по терміналах.  Першочерговим завданням було скласти перелік найнеобхіднішого й закупити все для забезпечення співробітників первинними засобами захисту, це маски, рукавички, дезінфікуючі засоби, безконтактні термометри тощо. В країні на той момент вже почався попит на ці вироби та закупівлі проводилися в максимальних обсягах у постачальників, аби не було збоїв із забезпеченням.  Також було складено ряд і інших першочергових заходів - інформаційне забезпечення працівників, організаційні процедури, розроблені заходи по додатковій дезінфекції приміщень під час планових прибирань, були запрошені провідні фахівці в галузі промислової та інфекційної безпеки для проведення спеціального аудиту і видачі рекомендацій. Залучені організації, які проводять періодичну додаткову профілактику всіх об'єктів масового відвідування працівників.

  Наразі проведена колосальна робота по навчанню персоналу - інструктажі та інформаційні таблички про те як правильно мити й дезінфікувати руки, як запобігти ризику інфікування в місцях скупчення персоналу, пам'ятки про ознаки захворювання і про необхідні дії.

  Змонтовано мотиваційні відеоролики-інструкції, які максимально поширили по підприємству завдяки сучасним цифровим пристроям.

  На прохідних проводяться регулярні виміри дистанційними градусниками температури тіла співробітників, які приїжджають на роботу, і проводиться відео і особистий контроль, щоб маски використовувалися людьми в автотранспорті, який привозить і відвозить співробітників. Весь персонал також забезпечений масками. А в санвузлах, кімнатах приймання їжі, інших приміщеннях встановлені дозатори з деззасобом. У медпункті підприємства на постійній основі присутні лікарі-інфекціоністи та епідеміологи з досвідом роботи.

  Також готується серія мотиваційних відеороликів по підприємству ТІС з рекомендаціями, як правильно сідати в автобус, яке місце там займати, як правильно надягати маску, які маски використовувати, як правильно мити руки тощо.

  Впроваджені на підприємстві й більш глобальні противірусні заходи.  Наприклад, для клінінгової компанії розроблена і видана інструкція по санобробці із застосуванням дезрозчинів. Клінінг проходить всі об'єкти й приміщення масового відвідування людей на території терміналів ТІС. Також двічі на тиждень приїжджає спеціалізована організація для повної дезінфекції об'єктів масового відвідування. Фахівці в захисних костюмах наносять аерозольним способом сертифікований дезінфекційний засіб на всі поверхні. Обробку проходять кабінети, коридори, сходові марші з бильцями, санвузли, кімнати приймання їжі, роздягальні.Роман Чміль, заступник директора по виробничому забезпеченню ТІС-Вугілля.

Ми намагаємося обробляти приміщення один раз у вихідний - в суботу, коли на підприємстві мінімум персоналу. А другий раз доводиться в будній день. І тоді людей попередньо сповіщають, вони залишають будівлю, після обробки проходить годинне провітрювання, і співробітники повертаються на робочі місця, - Роман Чміль, заступник директора по виробничому забезпеченню ТІС-Вугілля.

  Обробці піддаються понад 150 приміщень загальною площею понад 8,5 тис. м².

  Одночасно з цим, на підприємствах ТІС проходить аудит за інфекційної безпеки, який проводить експертна група з провідних фахівців в області промислової безпеки. Після закінчення візиту експерти розроблять програму з безпеки, яка включатиме ряд додаткових противірусних заходів, додав керівник підрозділу.

Друк
Схожі новини:
У Визирській ОТГ 13 дітей з інвалідністю отримали додаткові кошти на оздоровлення та подарунки (фото)16:33
04 гру
ТІС впровадив безпрецедентні заходи безпеки (фото)15:54
04 гру
Новий депкорпус Визирської ОТГ налаштований на ефективний робочий процес (відео)13:39
04 гру
У Визирської влади є плани щодо покращення життя в приєднаних селах (фото)13:30
04 гру
Вадим Сінкевич: війскова служба — це покликання12:00
04 гру
Учнів Визирської ОТГ нагородили за успіхи у навчанні (фото)10:30
04 гру
У Першотравневому на вул. Центральній засяють ліхтарі (фото)09:00
04 гру
У Першотравневому ліцеї проведені виховні лекції щодо запобігання поширенню ВІЛ-інфекції (фото)16:30
03 гру
З наступного року мова обслуговування споживачів — українська15:15
03 гру
Оркестр «Визирські сурми» візьме участь у міжнародному конкурсі (відео)14:00
03 гру
Випускниця Першотравневої школи стала доценткою економіки13:58
03 гру
Дмитрівський старостат очолив спеціаліст з багаторічним досвідом (відео)13:00
03 гру
Доброслав отримав кришталевий куб переможця (фото)12:00
03 гру
Під час толоки в Любополі жителі облаштували зупинку при в’їзді у село (відео)11:12
03 гру
Володимир Жердецький: знайомство з Дмитрівським старостою10:30
03 гру
Ремонт харчоблоку в Першотравневому ліцеї — зміни на краще продовжуються (фото)09:00
03 гру
Фотомисливці окуповують Тилігульський парк (фото)17:10
02 гру
«Укрзалізниця» збільшила пропускну здатність в порту «Південний»16:49
02 гру
Мешканці Любополя упорядковують територію свого села (фото)16:10
02 гру
Визирська сільрада готує проєктну документацію щодо встановлення додаткового відеоспостереження по селах (відео)15:07
02 гру
Мрії першотравневців з вул. Центральної здійснилися (відео)14:40
02 гру
Любопольці впевнені: де дороги, там життя (відео)13:55
02 гру
У Першотравневому старостинському окрузі призначили старосту — Василя Хміленка (фото) 12:00
02 гру
Благодійний фонд Олексія Ставніцера регулярно надає допомогу медзакладам (фото) 10:30
02 гру
У Доброславській громаді відбулася установча сесія (фото)09:00
02 гру
TOP