» » На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

На ТІСі впроваджують низку заходів щодо захисту працівників від зараження, а також проводиться аудит з безпеки (фото)

  У зв'язку з надзвичайною ситуацією в країні та оголошеним карантином, в групі терміналів ТІС також проводиться ряд профілактичних заходів щодо запобігання інфікування співробітників підприємств.  Ще до початку оголошення карантину в Україні, як тільки з'явилася інформація про поширення інфекції коронавірусу, ТІС почав вживати заходів щодо захисту працівників. В першу чергу почали забезпечувати респіраторами та рукавичками співробітників, які відвідують іноземні судна. Потім розгорнули масштабну діяльність, був створений штаб, призначений начальник штабу і відповідальні по терміналах.  Першочерговим завданням було скласти перелік найнеобхіднішого й закупити все для забезпечення співробітників первинними засобами захисту, це маски, рукавички, дезінфікуючі засоби, безконтактні термометри тощо. В країні на той момент вже почався попит на ці вироби та закупівлі проводилися в максимальних обсягах у постачальників, аби не було збоїв із забезпеченням.  Також було складено ряд і інших першочергових заходів - інформаційне забезпечення працівників, організаційні процедури, розроблені заходи по додатковій дезінфекції приміщень під час планових прибирань, були запрошені провідні фахівці в галузі промислової та інфекційної безпеки для проведення спеціального аудиту і видачі рекомендацій. Залучені організації, які проводять періодичну додаткову профілактику всіх об'єктів масового відвідування працівників.

  Наразі проведена колосальна робота по навчанню персоналу - інструктажі та інформаційні таблички про те як правильно мити й дезінфікувати руки, як запобігти ризику інфікування в місцях скупчення персоналу, пам'ятки про ознаки захворювання і про необхідні дії.

  Змонтовано мотиваційні відеоролики-інструкції, які максимально поширили по підприємству завдяки сучасним цифровим пристроям.

  На прохідних проводяться регулярні виміри дистанційними градусниками температури тіла співробітників, які приїжджають на роботу, і проводиться відео і особистий контроль, щоб маски використовувалися людьми в автотранспорті, який привозить і відвозить співробітників. Весь персонал також забезпечений масками. А в санвузлах, кімнатах приймання їжі, інших приміщеннях встановлені дозатори з деззасобом. У медпункті підприємства на постійній основі присутні лікарі-інфекціоністи та епідеміологи з досвідом роботи.

  Також готується серія мотиваційних відеороликів по підприємству ТІС з рекомендаціями, як правильно сідати в автобус, яке місце там займати, як правильно надягати маску, які маски використовувати, як правильно мити руки тощо.

  Впроваджені на підприємстві й більш глобальні противірусні заходи.  Наприклад, для клінінгової компанії розроблена і видана інструкція по санобробці із застосуванням дезрозчинів. Клінінг проходить всі об'єкти й приміщення масового відвідування людей на території терміналів ТІС. Також двічі на тиждень приїжджає спеціалізована організація для повної дезінфекції об'єктів масового відвідування. Фахівці в захисних костюмах наносять аерозольним способом сертифікований дезінфекційний засіб на всі поверхні. Обробку проходять кабінети, коридори, сходові марші з бильцями, санвузли, кімнати приймання їжі, роздягальні.Роман Чміль, заступник директора по виробничому забезпеченню ТІС-Вугілля.

Ми намагаємося обробляти приміщення один раз у вихідний - в суботу, коли на підприємстві мінімум персоналу. А другий раз доводиться в будній день. І тоді людей попередньо сповіщають, вони залишають будівлю, після обробки проходить годинне провітрювання, і співробітники повертаються на робочі місця, - Роман Чміль, заступник директора по виробничому забезпеченню ТІС-Вугілля.

  Обробці піддаються понад 150 приміщень загальною площею понад 8,5 тис. м².

  Одночасно з цим, на підприємствах ТІС проходить аудит за інфекційної безпеки, який проводить експертна група з провідних фахівців в області промислової безпеки. Після закінчення візиту експерти розроблять програму з безпеки, яка включатиме ряд додаткових противірусних заходів, додав керівник підрозділу.

Друк
Схожі новини:
Карантин змінив звичний погляд людей на життя не лише у містах, але й на околицях (фото)16:37
25 тра
Через небувалу посуху в аграріїв Визирської громади загинула майже третина врожаю (фото)16:26
25 тра
Медики Лиманського району проходять обов’язкове тестування на COVID-1916:17
25 тра
У Визирській ОТГ буде школа мистецтв, служба у справах дітей та одразу два ЦНАПи (фото)14:50
25 тра
Оксана Третьякова: "Об’єднання з Визирською ОТГ збереже наше село"13:48
25 тра
Станом на 1 березня заборгованість з виплат заробітної плати у Лиманському районі відсутня: Управління статистики12:12
25 тра
Відключення електропостачання у селі Красносілка16:25
23 тра
Першотравневе: спортивний клуб "Бушинкан" відновив свої заняття на місцевому стадіоні (фото)15:56
23 тра
Децентралізація: Визирська ОТГ збереже інфраструктуру Кордонської сільради (фото)15:26
23 тра
Соціальний проєкт на 30 тис. гривень. У Доброславі оголосили конкурс молодіжних соціальних проєктів11:00
23 тра
День вишиванки: роботи майстринь, які надихають зайнятися народним, але дуже сучасним видом творчості (фото)18:16
22 тра
Маршрутне сполучення Доброслав - Одеса відновлено18:10
22 тра
Загальна сума ймовірних втрат посівів від засухи складає понад 320 млн грн (фото)16:57
22 тра
Оксана Третьякова: "Канал лиман-море врятував Тилігул"15:26
22 тра
Пацієнт може сам обрати лікаря. Головна умова вибору - контракт лікарні з НСЗУ (фото)13:33
22 тра
Через необережну поведінку з вогнем ландшафтні пожежі влітку вимірюють гектарами (фото)12:57
22 тра
Розпочато ремонт спортивно-оздоровчого комплексу у Доброславі (фото)12:21
22 тра
У Красносільській ОТГ питання соціального захисту вирішують у скорочені строки, завдяки програмі "Соціальна громада” (фото)10:47
22 тра
У Визирській громаді є вишиванка, якій понад 300 років (фото)19:24
21 тра
У Сербківській та Новомиколаївській школах проводиться капремонт (фоторепортаж)17:47
21 тра
Рятувальники Лиманського району отримали засоби індивідуального захисту16:35
21 тра
Лиманський район відзначає День вишиванки (фоторепортаж, відео)15:50
21 тра
Визирська громада дивує: День вишиванки в ОТГ відзначили онлайн (відео)14:08
21 тра
Село Кордон може стати осередком розвитку зеленого туризму (фото)12:00
21 тра
На Тилігульському лимані триває період гніздування птахів (фото)11:00
21 тра
TOP