Основні її завдання - забезпечувати організацію проведення робіт, своєчасне замовлення техніки, обладнання та персоналу для проведення робіт, проводити інструктаж з охорони праці, контролювати виконання робіт і складати документацію та звіти. А ще - бути душею колективу, надихати та берегти своїх "чоловіків".
До ТІС-КТ Олена працювала в "Іллічівськзовніштранс - ІХТ" магазинером, заступник начальника складів, а до цього - начальником стафіровочної ділянки. Обрана професія жінці подобається: вона цікава, вимагає творчого підходу, дає можливість багато спілкуватись, взаємодіяти з людьми, розвиватися, дізнаватися щось нове. При цьому робота дуже відповідальна, вимагає максимальної зібраності, вміння оперативно приймати рішення та відповідати за них. Охорона праці при стафірувальних роботах - одна з найважливіших зон уваги Олени. Адже "її хлопці" виконують завдання на дуже небезпечних і складних ділянках, працюють з нестандартними вантажами, технікою та обладнанням, які потребують особливої уваги, і щоб їх життю та здоров’ю нічого не загрожувало, потрібно вчасно попередити, підказати, проконтролювати.
У службі стафіровки робота не з легких. Як же Олені вдається бути красивою і жіночною? Каже, у всьому "винна" спадковість. Відвідувати салони немає часу. Вона у всьому поганому шукає позитив - такий підхід допомагає йти по життю легко. А посмішка не дає зморшкам спотворити обличчя навіть в старості.
Стафіровка контейнерів - це процес завантаження вантажу в порожній контейнер, який згодом пломбується (зазвичай у присутності представників митниці) і доставляється перевізнику для навантаження на судно. Товар у контейнери вантажиться з вагона поїзда, автомобіля, іншого контейнера, складського приміщення, елеватора.
За матеріалами газети "Наш TIS" № 2, від лютого 2020 року.