Традиційно, на початки липня у Любополі проводяться святкові заходи до дня Івана Купали. Цьогоріч у програму святкування було внесені деякі корективи у зв’язку із застосуванням карантинних заходів. Але організаторам вдалося зберегти найважливіше — чарівний настрій та надзвичайну магію цього стародавнього свята.
Тетяна Сливець, директорка Любопільського будинку культури
Кожен рік на Івана Купала у Любополі проводиться велике свято — це вогнища, дискотека тощо. Цьогоріч, через пандемію, ми вирішили все ж таки провести конкурс, але по іншому Умови конкурсу такі: потрібно було надіслати нам на Viber світлини або відео, потім ми все це обробляли та викладали на сторінці у Facebook, де проводилося голосування з 5 по 7 липня.
Нагадаємо, переможців мали визначати за результатами народного голосування в соцмережі, чиї відео або світлини з найкращими купальськими образами до однойменного свята набрали найбільшу кількість «лайків». Всього у заході взяли участь 14 осіб. На нагородження завітав представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради від 8-го округу Микола Білаш, він же й профінансував придбання нагород.
До речі, дорослі з великим задоволенням допомагали дітям у підготовці до цього змагання.
Сніжана, переможниця конкурсу
Мені мама допомагала й тітка Свєта. Я була у дуже красивому віночку.
Тимур, переможець конкурсу
Ми з батьками їздили на Тилігульський лиман та знімали відео.
Євангеліна, переможниця конкурсу
Мені мама допомагала плести віночок. З костюмом допомагала. Він був гарний. Я хочу ще брати у таких конкурсах участь.
Радіють за дітей і дорослі.
Микола Білаш, представник депутатської групи «Команда розвитку» Визирської сільради від 8-го округу
Я дякую дітям та їхнім батькам, що вони проявили таку ініціативу. Дай Боже їм всього найкращого, аби й надалі вони розвивалися.
Світлана Войтенко, секретарка молодіжної організації Визирської сільської ради
Дуже гарно вийшло! Це дуже важливо для Визирської громади, особливо для дітей. Тому що культуру потрібно розвивати. Такі заходи потрібно проводити постійно.
Окрім культурно-виховної функції цей захід носить ще й навчальний характер, адже знайомить дітей з яскравими стародавніми традиціями нашої історії.
Автор: Сергій Бяков.