Олег Кутателадзе, депутат Одеської обласної ради
Ще до того, як став депутатом облради, я вже обирався депутатом Одеської міськради та членом її виконкому. Це дозволило глибше зрозуміти міські проблеми, економіку міста та дало поштовх новим планам і проєктам.
Ми з Олексієм Ставніцером відразу зрозуміли: для того, щоб побудувати на березі Малого Аджаликського лиману успішне підприємство, треба переїжджати жити в це село, у Визирку. На той час вона була абсолютно нерозвинена інфраструктурно, а коштів місцевого бюджету мало на що вистачало. Ми усвідомлювали необхідність створення тут гідних умов життя, щоб люди погодилися приїжджати сюди до нас працювати. Необхідно було розвивати цю територію, інакше потрібні нам фахівці тут не з’явилися б.
Почали з того, що побудували в Визирці житло для наших менеджерів, а потім поступово долучилися до зміни умов життя і в усьому селі. Завдання ці були складними.
Потім побудували й подарували Визирці нову двоповерхову школу, а ще, на прохання в той час голови райдержадміністрації Людмили Прокопечко, відремонтували Кремидівську школу.
Ми з Олексієм вирішили, що я буду балотуватися в депутати облради з двома завданнями: забезпечити економічні умови для розвитку Визирки та зайнятися порятунком Тилігульського лиману, повз який я періодично проїжджав, спостерігаючи, як він помирає.
Бувши обраним депутатом Одеської обласної ради, я став ближче знайомитись з життям в навколишніх селах. І побачив в них масу невирішених соціальних проблем. До багатьох сіл не було доріг взагалі, а це означало, що «швидка допомога» туди вчасно не могла приїхати, що з продуктами там виникали перебої, виїхати на роботу людям було неможливо, сміття вивозили нерегулярно, а саме головне, вся економіка сіл зруйнована!
Нагадаємо, раніше Олег Кутателадзе розповів про те, як виникла ідея створення ТІС.