У Першотравневому НВК до кінця 2020 року заплановано 10 інтелектуальних ігор «Ума Палата». Нинішня — друга, і у неї вже з’явилися свої шанувальники-гравців. Чотири команди в семи турах, в кожному з яких по 7 завдань, змагалися за Кубок переможця. Він звичайно символічний. Адже знання — це вже ключ до успіху.
За нестандартними технологіями освіти — майбутнє, кажуть організатори гри серед старшокласників НВК.
Анастасія Небога, вчителька англійської мови Першотравневого ліцею
Можна сказати, що це допоміжний елемент освіти. Дітям цікаво, вони використовують свої знання, у грі розвивають логічне мислення та мислення на перспективу.
Вже зараз викладачі стверджують, що такий спосіб прогресивного навчання допомагає учням ефективніше мислити та формувати логічні розсуди. А це дуже важливо у вік цифрових технологій та розповсюдження гаджетів. Про розширення особистих горизонтів своїх знань розповідають й учні ліцею.
Інтелектуальна гра «Ума Палата» — є аналогом гри «Що? Де? Коли?», але має свої відмінні риси. Весь її процес більш творчий, веселий і командний. А це означає, що слабкі підтягуються за сильними, логічне мислення та підказки дозволяють прийти до правильного рішення. До того ж молодші класи підтягуються за старшокласниками.
Педагоги Визирської ОТГ використовують різні форми навчання та виховання юних громадян країни. Вони — майбутнє Визирської громади, надалі вони мають ефективно розвивати цю територію, бути корисними суспільству, досягаючи й особистих висот. Тому депутатська група «Команда розвитку» завжди з великою увагою ставиться до питань фінансування освітніх ініціатив та програм Визирської ОТГ.
Авторка: Ганна Фещенко.