В Одеському регіоні під час виборчого процесу явка голосуючих була різною. В більшості випадків можна казати про низький рівень активності виборців. Однак в селах Визирської об’єднаної громади у голосуванні взяли участь понад 50% зареєстрованих виборців, що здивувало представників деяких одеських інформаційних телеграм-каналів. Про причини прояву такої високої громадянської свідомості місцевого населення розмірковують самі жителі.
Ірина, жителька с. Першотравневе
Це були, по-перше — місцеві вибори. По-друге, для мене небайдужа доля нашого села, тому я звичайно, брала участь у виборах. Все покращується в кращу сторону, не стоїмо на місті. Хочеться звичайно більшого, як що ми відчули початок, тому й хочеться більшого.
Володимир, житель с. Першотравневе
З сім’єю прийшли проголосували. За Кутателадзе, за нашу громаду. Вони показали себе з гарного боку. Будь ласка, і тротуари, і дороги — все. Поки все прекрасно. І за Стоілакі. За нього говорять справи. Робота зроблена. За кого будемо голосувати? За того, хто щось робить.
Тетяна, жителька с. Першотравневе
За Стоілакі, тому що він робить багато для нашого села. Майданчик цей він робив. Дороги, Будинок культури (реставрація) він зробив, той вже гарним став. За останній рік все дуже розвивається, і стало набагато краще.
Ірина, жителька с. Першотравневе
Кожний голосував на свою думку, як він вважав. За останній рік Першотравневе розвивалось. Нового, звичайно багато з’явилося. Зроблені доріжки, дитячі майданчики. Я ходжу з онукою на цей майданчик, який у парку. Валерій Володимирович, голова, сказав, що і далі буде цей парк добудовуватися. Багато зроблено. Будинок культури — фасад дуже гарний.
Олена, жителька с. Першотравневе
Той, кого ми оберемо, ця людина буде робити щось для села, для нас, для жителів. Ми голосували за Стоілакі, я не жалію ні трошки, тому що, дійсно, село перетворилося, парк побудували, доріжки зробили. Дуже гарно, красота.
Влада та депутатський корпус Визирської сільської ради за попередній невеличкий термін змогли сформувати рівноправне відношення до всіх сіл ОТГ, за останні півтора року зміни на краще мали місце в кожному селі. Наприклад, одним з проблемних населених пунктів був Любопіль. Тут за рік було зроблено: капітальний ремонт школи, будівництво нової площі у центрі села біля Будинку культури, проведено ямковий ремонт дорожнього покриття та зроблено вуличне освітлення. А що саме головне — незабаром закінчать довгоочікувану дорогу від Визирки до Любополя, яку місцеві жителі не бачили майже сорок років.
Юрій, житель с. Любопіль
БК зробили, перед ним площу зробили. Дорогу роблять, дочекалися нарешті, як що чесно. Тому що чекали довго, дорога ця потрібна дуже. Ось це такі плюси гарні. Школу дивлюся облагородили, і освітлення.
Григорій, житель с. Любопіль
Змінилося багато і в гарний бік. Дороги почали будувати та й з людьми нормально поводяться.
А ось жителі села Зоря Труда дуже вдячні своєму депутату від «Команди розвитку» Юлії Лосєвій, за те, що їхнє село перетворюється на очах.
Наталія, мешканка с. Зоря Труда
Завдяки їй скільки в нас змінилося. До неї звертаєшся у будь-яку хвилину, і вона допомагає без усіляких проблем. Звернувся, завжди будь ласка.
Ольга, жителька с. Зоря Труда
Завдяки нашому депутату Юлії Лосєвій розвивається наше село. І світло провели, і дерева насаджені, і, якщо потрібна допомога, до неї звертаєшся, вона завжди допомагає.
Також нагадаємо, що у Визирці закінчено проєктні роботи по створенню масштабного спортивного комплексу з басейном, розпочато демонтаж аварійної будівлі старої школи, створено ЦНАП, побудували нову амбулаторію тощо.
Якщо казати про маленьке село Порт, там також відбулися зміни: побудована дорога до села від Миколаївської траси, зроблено вуличне освітлення, якого не було понад 20-ть років, продовжуються роботи по створенню тротуарної доріжки до центру села. І можна навести ще багато фактів про стрімкий розвиток Визирської ОТГ за перший рік після її утворення. Саме про це кажуть люди. Саме з цим йшли вони на виборчі ділянки, бажаючи підтримати чинну владу та дати очільнику сільради та депутатам «Команди розвитку» карт-бланш на подальші зміни.
Авторка: Стелла Дюар.