Щомісяця будь-який співробітник отримує повідомлення про нараховану заробітну плату, в якому розшифровується, що і за який час він заробив.
У більшості компаній, це листок паперу, який видається людині на руки. Працівники ТІСа тепер можуть подивитися цю інформацію в електронному кабінеті банку «Восток».
Дмитро Бобріньов, керівник дирекції з управління персоналом ТІС
Розрахункові листки існують і зараз, їх людям видають, але ми хотіли спростити форму розрахункового листка, тому що там часто багато зайвої інформації, яка потрібна для службового користування, фахівцям, які з цим працюють. Ми переформатували ці речі, створили три простих розділи — нараховано, утримано, до виплати. Кожен розділ розбивається на підрозділи, і там вказана кількість відпрацьованих днів та годин. Всі важливі подробиці для людини, там вони всі є.
Ідея створити подібну послугу прийшла після частих запитів співробітників. Більше це було пов’язано з людським фактором: комусь терміново був потрібен розрахунковий листок, хтось його втратив, а хтось на момент нарахування зарплати перебував у відпустці.
Олег Петрович, змінний диспетчер ТІС-КТ
До мене приходили працівники з питанням, що вони не розуміють скільки й за що вони отримали. Тепер же все дуже наочно і просто. Це полегшує спілкування з людьми, тому що зараз зрозуміло скільки заробили, скільки утримано, й скільки люди отримали за свою працю.
Для того щоб працівнику ТІС перевірити свій розрахунковий листок, потрібно зайти в електронний кабінет банку «Восток» у профільний розділ і відкрити відповідне повідомлення, яке автоматично приходить після нарахування заробітної плати.
Юлія Рибалко, менеджерка з кадрового адміністрування підприємства ТІС
Бухгалтерії потрібно було все роздрукувати, рознести по підприємству ці листки, а зараз дуже зручно, відразу після отримання зарплати заходиш на свою сторінку й бачиш там всю інформацію.
Новий сервіс для працівників підприємства ТІС особливо корисний сьогодні, коли частина працівників перебуває у віддаленому доступі. Адже отримати інформацію про нарахування заробітної плати можна в будь-якому місці, де є підключений інтернет.
Авторка: Катерина Гончар.