День Революції гідності та свободи, який в Україні відзначають 21 листопада, був затверджений указом президента України у 2014 році. Цей день відзначає початок двох революцій — Помаранчевої у 2004-му та Революції гідності у 2013 році. Нещодавно відбулася сьома річниця останньої з цих подій. 21 листопада вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го і восени-взимку 2014 року відстоювали національні інтереси української держави та її європейський вибір.
Валерій Стоілакі, Визирський сільський голова
Кожен рік з 2014 року 21 листопада ми відзначаємо це свято — День революції гідності. Тому що в цей день народ України вийшов на площу. Вони вели велику боротьбу за незалежність України, за демократію, щоб в Україні була свобода. Щоб люди отримали зовсім інше життя. Я вважаю, що це свято, яке об’єднало події Помаранчевої революції та Революції гідності — це свято ми завжди будемо пам’ятати й будемо пам’ятати тих людей, хто віддав своє життя. Зараз йде війна на Сході країни, і там теж молоді люди гинуть, є такі випадки. Ми повинні цих людей пам’ятати та поважати, тому що вони віддали своє життя за наше майбутнє, і за те, щоб наші діти жили в нормальних умовах і в вільній Україні.
У Визирській об’єднаній громаді, у зв’язку з карантинними обмеженнями та забороною масштабних заходів, представники місцевої влади відвідали меморіальні місця у Першотравневому, Любопіль та Визирці.
Валерій Стоілакі, Визирський сільський голова
Ми пройшли по нашій Визирській громаді. Були у трьох населених пунктах: Першотравневе, Любопіль, Визирка. Там ми прийшли до пам’ятників і поклали квіти людям, які віддали своє життя й в Революцію гідності, й у Другій світовій війні.
Авторка: Стелла Дюар.