Спочатку інтерес медіа до таланту Миколи Савченка викликали друзі художника, які виклали в соціальних мережах фотографії його роботи. Він за допомогою аерографа намалював дивовижну картину на стіні під'їзду в будинку, де проживає. Своєю творчістю майстер привернув увагу і керівництва підприємства, на якому працює.
Віталій Кутателадзе, директор ТОВ «ТІС-Вугілля»
Це дійсно приємно, тому що він зробив це не в себе вдома, він це зробив в громадському місці. Він розповідав про те, що малював картину і ночами, спеціально, щоб не заважати людям. Тихо наводив аерографом і створював таку красу. Дійсно, є люди, які змінюють світ і роблять його краще.
Під час спілкування з Віталієм Кутателадзе южненський художник розповів йому про процес створення своєї фантастичної картини, а також поділився планами на майбутнє. Микола висловив надію, що завдяки ЗМІ та соціальним мережам, які розповіли про його роботу, у нього може з’явитися більше замовлень і можливостей для додаткового заробітку. Адже інструменти й фарби, які він використовує, коштують чимало. Глава підрозділу ТІС вирішив підтримати молодого художника, запропонувавши свою допомогу в придбанні необхідного обладнання.
Микола Савченко, художник
Було б здорово, тому що аерографія — це фінансово затратна річ. А припиняти малювати я не хочу, я буду малювати, допоможуть мені чи ні.
Свою обіцянку Віталій Кутателадзе виконав. До Нового року Микола Савченко отримав в подарунок новий проєктор. За словами художника, цей пристрій істотно полегшить роботу. Зараз, перш ніж намалювати будь-якої сюжет на стіні, доводиться багато часу витрачати на трафарети для майбутнього твору.
Микола Савченко, художник
У наш час все біжить, летить, всі кудись поспішають, і всім терміни потрібні швидкі. Тому, завдяки проєктору, можна просто малюнок перенести в масштабі на стіну. Зробити начерки олівцем, це скорочує час в три-чотири рази. До цього я робив все за допомогою спеціальної програми — близько двадцяти-тридцяти й більше листів трафаретів формату А-4. Я це все видруковував, потім вирізав спеціальні рамки, потім склеював, щоб було стик в стик. Виходив один великий масштаб.
Вирізати трафарети не просто довго — це дуже кропіткий процес. Нове обладнання допоможе художнику заощадити час.
Авторка: Олена Горіна.