Архів
Грудень 2022 (19)
Листопад 2022 (54)
Жовтень 2022 (42)
Вересень 2022 (39)
Серпень 2022 (59)
Липень 2022 (53)
ЛАН » Головні події дня » Красносільський сільський голова: конфлікт на сесії, генплан Корсунців і спірні землі в Ілічанці (відео)

Красносільський сільський голова: конфлікт на сесії, генплан Корсунців і спірні землі в Ілічанці (відео)

Красносільський сільський голова: конфлікт на сесії, генплан Корсунців і спірні землі в Ілічанці (відео)

  12 квітня, в день проведення чергової сесії Красносільської сільської ради, депутати розглянули, зокрема гостре питання, що стосується життєдіяльності громади. А саме — затвердження генплану с. Корсунці та змін до нього для подальшого будівництва об'їзної дороги, повідомляє голова Красносільської ОТГ Марина Архірій. 

  За словами Красносільського сільського голови Марина Архірій, за кілька годин до початку сесії невідомі особи спортивної статури, маючи при собі холодну зброю, оточили приміщення сільської ради, намагаючись його захопити. Виламували двері, нецензурно висловлювалися, погрожували депутатському корпусу і співробітникам сільської ради й всіляко провокували створення конфлікту між людьми та владою. Також, підкреслює Марина Архірій, закликали людей до насильства.

Марина Архірій, Красносільський сільський голова.

Марина Архірій, Красносільський сільський голова

У цей непростий для країни час, я розцінюю такі дії, як спробу дестабілізувати роботу органів місцевого самоврядування та зірвати проведення сесії. Прикро, що в цьому взяла участь і депутатка сільської ради від партії «Європейська Солідарність», яка підбурювала конфлікт, виражалася нецензурно в сторону влади. Я вважаю, що такі дії є неприйнятними для політичної партії державного масштабу.

  За даними фактами подано заяви до правоохоронних органів.

  Голова Красносільської сільради додала, що питання проєкту об'їзної дороги перейшло у політичну площину і зацікавлені особи намагаються використовувати його для піару. В результаті чого це питання знаходиться тепер на контролі органів державної влади. Від Одеської районної держадміністрації в терміновому порядку надійшов лист з приводу зняття з порядку денного цього питання.

Марина Архірій, Красносільський сільський голова

Як голова громади, я повинна займати державницьку позицію і враховувати інтереси жителів ОТГ. На жаль, думки жителів розділилися і є діаметрально протилежними. Зі свого боку я намагаюся почути кожного, саме тому було прийнято рішення, враховуючи думку саме жителів с. Корсунці, лист Одеської районної держадміністрації, зняти питання, що стосується проходження об'їзної дороги по території с. Корсунці, з порядку денного. Депутатський корпус мене в цьому рішенні підтримав. Відповідно, Корсунці залишаються без генплану, що, своєю чергою, не дає місцевим жителям розв’язувати земельні питання та питання розвитку населеного пункту.

  Марина Архірій також прокоментувала ситуацію в селі Ілічанка. 

Марина Архірій, Красносільський сільський голова

Також коротко хотіла б прокоментувати питання, що стосується села Ілічанка. Більш детальна інформація по цій ситуації розміщена у мене на сторінці в Facebook і в Telegram-каналі.  

Є дві сторони конфлікту. З одного боку — це забудовник з метою, скорегувавши детальний план території, додатково, своїм коштом здійснити доброустрій прилеглої території біля забудови. А саме: побудувати стадіон, дитячі майданчики, паркування, озеленити територію.

  За словами сільського голови, він також готовий платити орендну плату до бюджету громади за ділянку, на якій будуть розташовані вищевказані об'єкти. Вважає, що на нього чиниться тиск з боку влади та громадськості, оскільки він не може приступити до реалізації об'єкту.

Марина Архірій, Красносільський сільський голова

З іншого боку — незадоволені мешканці, які зареєстровані у місті Одеса, які на території Красносільської громади, саме на частину цієї території припадає доброустрій, запропонований забудовником, мають гаражі та господарські споруди без будь-яких дозвільних та правоустановчих документів.

Зрозуміло, що вони користувалися даною ділянкою багато років і безкоштовно, вони незадоволені передбаченим детальним планом, а саме запроєктованим планом доброустрою території, що припадає на місце розташування гаражів і господарських будівель. Незадоволені діями влади та забудовника, вважають, що влада діє виключно в інтересах забудовника.

Як керівник, я повинна приймати рішення виключно в інтересах всієї громади та в рамках чинного законодавства. Вважаю, що для громади буде краще, якщо в бюджет надходитимуть кошти від оренди земельної ділянки, та на її території буде належний доброустрій.

  Марина Архірій зазначила, що депутатський корпус своєю більшістю підтримав дане рішення. Саме це рішення так обурило жителів, зареєстрованих в м. Одеса.

Марина Архірій, Красносільський сільський голова

Додатково хочу повідомити, що жителі, зареєстровані в м.Одесі, також можуть брати участь в аукціоні та користуватися даною земельною ділянкою на законних підставах.

Ще раз підкреслюю свою позицію: діяти в рамках чинного законодавства і в інтересах всієї громади. Якщо зацікавлені сторони не згодні з прийнятим рішенням, вони можуть оскаржити його в судовому порядку. Ті методи, які були застосовані 12 квітня з метою тиску і залякування з боку зацікавлених осіб для прийняття бажаного рішення, вважаю неприйнятними та зі свого боку хочу запевнити, що у мене вистачить терпіння і витримки, щоб не дозволити розв’язувати питання таким чином на території нашої громади.

Друк
Схожі новини:
Визирська ОТГ: бджільництво дуже популярне серед мешканців села Любопіль (фото)00:41
09 гру
У Визирській ОТГ організують роботу «Пунктів незламності» (фото)00:03
09 гру
Ярослава Ящук: про роботу відділу соц. захисту в воєнний час (відео)23:12
08 гру
Визирська ОТГ: представники Першотравневого ліцею взяли участь у проєкті «Квіти для школи» (фото)02:38
08 гру
У Визирській ОТГ організували «Пункти незламності» (фото)02:06
08 гру
У Визирській громаді відбулася 28 сесія сільради (фото)00:58
08 гру
Пресслужба Визирської сільської ради опублікувала список адрес «Пунктів Незламності» у громаді00:47
08 гру
Жителі Визирської громади спільними зусиллями долають складнощі з водо- та електропостачанням (фото)00:19
08 гру
Визирська ОТГ: представники Першотравневого ліцею взяли участь у проєкті «Квіти для школи» (відео)23:37
07 гру
У Визирській громаді відбулася 28 сесія сільради (відео)23:04
07 гру
Визирський сільський голова Валерій Стоілакі передав ЗСУ бензопили (фотофакт)21:28
07 гру
Визирська ОТГ: загинув воїн-герой із Першотравневого Ілля Гаврилін21:16
07 гру
У будинках культури Визирської ОТГ проходять благодійні заходи на підтримку ЗСУ20:41
07 гру
У Визирській ОТГ організують роботу «Пунктів незламності» (відео)19:29
03 гру
Валентина Харламбова: про єдиний цифровий простір у Визирській ОТГ (відео)19:02
03 гру
Вугільні брикети для твердопаливних котлів23:10
01 гру
Володимир Глазунов: попри перебої з електрикою, Лиман-ТВ продовжує свою роботу (відео)16:48
01 гру
Жителі Визирської громади спільними зусиллями долають складнощі з водо- та електропостачанням (відео)01:17
01 гру
Електро- та водопостачання у Визирській ОТГ: Валерій Стоілакі звернувся до мешканців громади (відео)00:39
01 гру
Представник РЛП «Тилігульський» поділився основними завданнями, які стоять перед вченими (фото)01:29
30 лис
У Визирській ОТГ організували «Пункти незламності» (відео)23:38
29 лис
Представники Лиман-ТВ продовжують будівництво сучасної інтернет-мережі (фото)00:45
29 лис
Керівництво Кордонської гімназії готове розпочати реалізацію проєкту Aktiv live (фото)20:14
28 лис
Визирська ОТГ: студія «Мрія» Першотравневого будинку культури відзначила своє п’ятиріччя (фото)19:24
28 лис
Попри складності воєнного часу, у Визирській ОТГ опалювальний сезон розпочався своєчасно (фото)17:50
28 лис
TOP