Показати меню
» » Олег Кашперук: "Безпека мешканців Лиманського району під контролем поліції"(фото)

Олег Кашперук: "Безпека мешканців Лиманського району під контролем поліції"(фото)

Олег Кашперук: "Безпека мешканців Лиманського району під контролем поліції"(фото)

Начальник Лиманського відділу ГУНП в Одеській області, полковник поліції Олег Кашперук, який сам родом з Доброславу, поспілкувався з кореспондентом Лиманської агенції новин стосовно криміногенної ситуації та поточної роботи у Лиманському районі. Наведемо деякі уривки з розмови, повну версію очікуйте згодом.

Криміногенна ситуація у Лиманському районі обумовлюється його географічним розташуванням. Це приміський район, у ньому багато дачних масивів. Майже безлюдна територія – «ласий шматок» для тих, хто хоче пограбувати будинок, в якому тимчасово ніхто не проживає, вважає начальник Лиманського відділу поліції Олег Кашперук. Втім, криміногенна ситуація у всіх населених пунктах повністю контрольована завдяки плідній роботі поліціянтів,  конструктивному співробітництву з органами державної влади та місцевого самоврядування.


"Є в законному руслі конструктивний позитив. Можу відзначити тільки з позитивної сторони і настрій депутатського корпусу, і райдержадміністрації, і райради. Є певна необхідність в матеріальній підтримці для технічного забезпечення заходів. Але всі діалоги не залишаються без уваги і приймаються позитивні рішення",- Олег Кашперук, начальник Лиманського відділу ГУНП в Одеській області.

Однією з проблем місцевих правоохоронців полковник Олег Кашперук вважає нестачу кадрів – професійний «голод». Після реформи до поліції направили молодих співробітників. Їм відразу доводиться вирішувати чимало складних питань, а довіра людей завойовується не за одну мить. Тим не менше, особовий склад віддається роботі сповна, а розкриття злочинів у районі знаходиться на середньообласному рівні, підкреслює начальник райвідділу поліції.

"Щоб там не говорили, ми будемо продовжувати виконувати свою роботу. Є нормальний конструктив з силовим блоком району - прокуратурою, судом. Наші рішення істотно впливають на поліпшення криміногенної ситуації. Як приклад, затримання злочинної групи, яка спеціалізувалася на крадіжці акумуляторів в торгових центрах. Люди понесуть відповідне покарання", - Олег Кашперук, начальник Лиманського відділу ГУНП в Одеській області.

Особливу увагу райвідділ поліції приділяє підготовці до проведення виборів президента України з дотриманням усіх вимог чинного законодавства.

"Я можу запевнити, що ми готові до всіх процесів, які будуть проходити. З райдержадміністрацією і райрадою є обмін інформацією, аби ми могли своєчасно реагувати на порушення виборчого законодавства. Проведено ряд заходів щодо розстановки сил для охорони громадського порядку по виборчих дільницях, по комісіям. Ми готові забезпечити законність проведення цього процесу", - Олег Кашперук, начальник Лиманського відділу ГУНП в Одеській області.

Друк
У Березанській ОТГ засідала робоча група з розвитку громади (фото)18:00
23 тра
На найбільшому підприємстві Лиманського району провели день відкритих дверей (фото)16:20
23 тра
Села Визирської ОТГ стали переможцями першого етапу конкурсу з благоустрою (фото)15:00
23 тра
У Визирці обговорили будівництво централізованої каналізації (фото)14:00
23 тра
Курортні населені пункти залишаться без води13:30
23 тра
Хутко вкрав і швидко втік. Поліція по гарячим слідам затримала крадія (фото)13:00
23 тра
У Любополі вирішують питання сміття, яке накопичилося на звалищі (фото)12:00
23 тра
Южне відсвяткує День хіміка11:00
23 тра
У Першотравневому НВК на канікулах стартує ремонт і благоустрій (фото)09:00
23 тра
Суд зобов'язав "ОПЗ" виплатити велику суму компанії "Ostchem"18:00
22 тра
Енергоефективність понад усе - у Першотравневому розпочинають утеплення фасаду дитячого садочку (фото)17:00
22 тра
Тилігульський лиман приймає перших відпочиваючих (фото)16:00
22 тра
Відомі борці з Першотравневого знову з медалями (фото)15:00
22 тра
Правоохоронці Лиманського району взяли участь у змаганнях з міні-футболу (фото)14:03
22 тра
Сесія Лиманської райради знову відклала у "довгий ящик" питання дороги на Визирку (фото)13:02
22 тра
У Курісово всім селом гасили пожежу (фото)12:34
22 тра
Красносільська громада на два дні залишиться без світла (фото)11:32
22 тра
TOP