Микола Петрович Майдебура народився 18 листопада 1951 році. За 70 років свого життя він працював спочатку слюсарем на лісопильно-деревопереробному комбінаті, а потім майстром на лісобіржі. З часом він став інженером, після чого головним економістом радгоспу у Біляївському районі. Значну частину свого життя він посвятив місцевому самоврядуванню.
Ніна Шостак, колишня секретарка Красносільської сільської ради, завідувачка архіву
Красносільська сільська рада існує 74 роки. За цих 74 роки сільськими головами працювало 13 людей. І 13-й — Микола Петрович, із цих 74 років керував сільською радою 34 роки. Майже половина, а іншою половиною керувало 12 голів. Все що ми маємо, все завдяки йому.
За 34 роки керівництва сільською радою були досягнуті великі успіхи, починаючи з асфальтування доріг, встановлення вуличного освітлення, будівництва школи та дитячих садочків тощо, закінчуючи ще більш масштабними проєктами.
Микола Майдебура, ювіляр, ексголова Красносільської сільської ради
Якщо раніше в Красносілці воду розвозили у бочках по будинках, так ціна питання була невелика. Але цю бочку треба було чекати, коли її привезуть, і потім треба було у кожного вирити колодязь, щоб цю воду десь зберігати. То перше, що ми зробили — це пустили воду по водогону.
Але серед всього, що було зроблено за весь час роботи головою Красносільської сільської ради є ключове рішення, яким і сьогодні Микола Майдебура пишається.
Микола Майдебура, ювіляр, ексголова Красносільської сільської ради
Самим великим досягненням своїм, я вважаю, за ці 34 роки — те, що ми зробили громаду. Перші з восьми в Одеській області, й 139-ті по всій Україні. Не зважаючи на те, який був опір. Я досі вважаю, що реформа децентралізації, якою вона була задумана — це найкраща реформа. І якщо її продовжувати в тому дусі, в якому вона була, підкріпляти все це фінансово, як держава обіцяла громадам, громади будуть жити й працювати на благо своїх жителів.
Звичайно, щоб досягти вагомих результатів у своїй роботі людина повинна мати певні якості. І сьогодні Микола Майдебура є для багатьох прикладом, підкреслює Красносільський сільський голова Марина Архірій.
Марина Архірій, Красносільський сільський голова
Миколі Петровичу вдалося пропрацювати 9 скликань саме завдяки таким якостям, як мудрість, толерантність, вміння домовлятись і знаходити компроміс. Це людина, яка вміє це робити й багато в чому я намагаюсь навчитися. Адже я досить молодий керівник, хоча і пропрацювала багато років у сільській раді, але на керівних посадах тільки розпочинаю свій досвід.
Миколі Майдебурі виповнилося 70 років, або, як каже Марина Архірій, 7:0 на користь Миколи Петровича. І в цей святковий день на його адресу лунають найщиріші побажання.
Олександр Курятенко, начальник відділу ЖКГ Красносільської сільської ради
Микола Петрович, міцного здоров’я Вам, вірних друзів. Дякую за те, що ми були і є разом. З ювілеєм!
Тетяна Власова, староста села Корсунці
Хочу, по-перше, висловити велику подяку від мене особисто і від великої кількості мешканців села Корсунці за все те, що було зроблено для нашого села і для його мешканців. Приєднуюся до усіх привітань, але хочу особисто привітати Вас з Вашим повноліттям. Побажати вам міцного здоров’я на довгі роки. Побажати Вашим рідним і близьким щастя, радості й добробуту.
Ніна Шостак, колишня секретарка Красносільської сільської ради, завідувачка архіву
В цей святковий день я б хотіла побажати йому багато здоров’я ще на довгі роки. Він нам потрібен. Він мудрий чоловік, він може пораду дати.
Марина Архірій, Красносільський сільський голова
Наші побажання в цей святковий день — здоров’я, бадьорості, бути залученим в усіх сферах життєдіяльності й, безумовно, бути просто щасливою людиною. Це найголовніше.
Редакція «Лиманської Агенції Новин» також приєднується до всіх привітань і бажає Миколі Майдебурі міцного здоров’я, щастя та натхнення кожного дня.
Нагадаємо, що фермерів та сільгосппрацівників привітали з Днем працівника сільського господарства.
Авторка: Стелла Дюар.