Показати меню
» » С. Дідоводюк: "Благодійний фонд ім. О.Ставніцера і "Команда розвитку" працюють в одному напрямку "

С. Дідоводюк: "Благодійний фонд ім. О.Ставніцера і "Команда розвитку" працюють в одному напрямку "

С. Дідоводюк: "Благодійний фонд ім. О.Ставніцера і "Команда розвитку" працюють в одному напрямку "

  Свою роботу Світлана Дідоводюк початку в школі, потім працювала в службі у справах дітей. Після знайомства з Віталієм Кутателадзе стала його секретарем. Вона також вела прийом і реєструвала звернення громадян. В рамках бесіди Світлана Володимирівна розповіла про заснування благодійного фонду ім. О. Ставніцера. 

Фонд був заснований в 2010 році. Олексій Ставніцер - людина з великої літери. Він не тільки заснував фонд, а й вклав чимало свого життєвого досвіду і сил в розвиток Визирки. Все, що він робив, було зроблено з любов'ю до людей. Після смерті Олексія Михайловича його справу продовжили Олег Кутателадзе і його син Віталій, а також діти Олексія Ставніцера: Єгор і Андрій, - Світлана Дідоводюк, помічник депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе, секретар БФ ім. О. Ставніцера.

  Люди звертаються до фонду з різними питаннями. Вони просять допомоги в придбанні ліків та у вирішенні інших важливих проблем зі здоров'ям. Світлана не змогла назвати точну цифру коштів, виділених на допомогу людям. Але зазначила, що сума ця дуже велика. Вона розповіла про конкретний випадок, коли на прийом прийшла жінка з онкологічним захворюванням. За консультацією представники фонду звернулися до медиків. Після заключення фіхівці, комісією фонду, під керівництвом Олега Кутателадзе, було прийнято рішення про виділення необхідної для лікування матеріальної допомоги. Зараз, зазначила Світлана Володимирівна, після проведеного лікування жінка пішла на поправку.

Багато хто не вірив, що допомога дійсно здійснюється. Але ті, хто її отримав, передавали інформацію про це іншим. До нас навіть звернулася жінка з Ізмаїла. Після численних прохань жителів Першотравневого в 2017 році було прийнято рішення відкрити там філії фонду, - Світлана Дідоводюк, помічник депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе, секретар БФ ім. О. Ставніцера.

  Благодійний фонд ім. О. Ставніцера допомагає не тільки особисто людям, а й місцевим соціальним установам. Наприклад, в селі Першотравневе недавно були проведені ремонти на ряді соціально-значущих об'єктів. З ініціативи Олега Кутателадзе був проведений ремонт приміщення дитячої групи в дитячому садку. Для місцевого ФАПу закупили нові колеса для автомобілів, для школи - лінолеум.

Я не тільки секретар благодійного фонду, але і член "Команди розвитку". Діяльність фонду і "Команди розвитку" проводиться в одному напрямку. Ми плануємо, що в об'єднаній громаді робота фонду стане ще більш плідною і ефективною. Зараз, пріоритетним для "Команди розвитку" є надання допомоги дітям з неблагополучних сімей. Ми також залучаємо фермерів і підприємців для надання такої допомоги, - Світлана Дідоводюк, помічник депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе, секретар БФ ім. О. Ставніцера.

  Сьогодні отримати допомогу від благодійного фонду ім. О. Ставніцера можна звернувшись безпосередньо до депутатів, які проводять особистий прийом громадян.

  Прийом депутата Лиманської райради Віталія Кутателадзе проходить кожен перший і останній вівторок місяця з 10 до 12 години, за адресою: с. Визирка, вул. О. Ставніцера, 60.

  Прийом депутата Одеської обласної ради Олега Кутателадзе - кожну останню п'ятницю місяця, з 11 до 13 години, за адресою: с. Визирка, вул. О. Ставніцера, 60.

Друк
У Березанській ОТГ засідала робоча група з розвитку громади (фото)18:00
23 тра
На найбільшому підприємстві Лиманського району провели день відкритих дверей (фото)16:20
23 тра
Села Визирської ОТГ стали переможцями першого етапу конкурсу з благоустрою (фото)15:00
23 тра
У Визирці обговорили будівництво централізованої каналізації (фото)14:00
23 тра
Курортні населені пункти залишаться без води13:30
23 тра
Хутко вкрав і швидко втік. Поліція по гарячим слідам затримала крадія (фото)13:00
23 тра
У Любополі вирішують питання сміття, яке накопичилося на звалищі (фото)12:00
23 тра
Южне відсвяткує День хіміка11:00
23 тра
У Першотравневому НВК на канікулах стартує ремонт і благоустрій (фото)09:00
23 тра
Суд зобов'язав "ОПЗ" виплатити велику суму компанії "Ostchem"18:00
22 тра
Енергоефективність понад усе - у Першотравневому розпочинають утеплення фасаду дитячого садочку (фото)17:00
22 тра
Тилігульський лиман приймає перших відпочиваючих (фото)16:00
22 тра
Відомі борці з Першотравневого знову з медалями (фото)15:00
22 тра
Правоохоронці Лиманського району взяли участь у змаганнях з міні-футболу (фото)14:03
22 тра
Сесія Лиманської райради знову відклала у "довгий ящик" питання дороги на Визирку (фото)13:02
22 тра
У Курісово всім селом гасили пожежу (фото)12:34
22 тра
Красносільська громада на два дні залишиться без світла (фото)11:32
22 тра
TOP