Дві нові назви — Причорноморське і Приодеське, та одна стара — Спиридонівка — саме такі варіанти комісія з перейменування села Першотравневе запропонувала його мешканцям. Визначитися сельчани можуть онлайн у групах в соціальних мережах, або прийти до старостату та заповнити анкету. Яка назва отримає більшість голосів, на таку і змінять Першотравневе. На перший погляд, все просто — визначився з запропонованим варіантом, проголосував і все. Але насправді не все так просто. За словами старости Василя Хміленко активність жителів Першотравневого не є дуже високою.
Василь Хміленко, староста Першотравневого старостинського округу
Зараз йде вже голосування за три варіанти: Причорноморське, Приодеське і Спиридонівка. Тільки п’ятьдесят жителів села проголосували за запропоновані назви села. Але в нас є ще місяць і думаю, що цей процес піде більш активно. Нажаль голосують тільки працівники школи, дитячого садочку та лікарні. Жителі села чомусь не дуже активні. У Фейсбуці пишуть, у Вайбері пишуть, а от заповнити анкету чомусь не хочуть.
Проте у селі є й такі жителі, які вважають що змінювати назву села не треба, це недоречно саме зараз. Але староста Василь Хміленко наполягає на тому, що перейменування треба провести, бо цього вимагає закон України. І нагадує про те, що якщо цього не зроблять сельчани, за них це зроблять чиновники.
Маргарита, жителька села Першотравневе
Більше подобається Першотравневе — це, як перша трава, перейменування мені не подобається. Проте якщо перейменують, то перейменують. Що зробиш?
Валер’ян Олександрович, житель села Першотравневе
Я вважаю, що не треба перейменовувати це село. Тому що це день місяця, а не політичне свято. Травень, червень, липень, хай так і залишається. Я вважаю так.
Доречі зміна назви села Першотравневе на нову для його жителів ніяких фінансових затрат не принесе. Тобто йти та одразу після перейменування комусь міняти будь-які документи зовсім не треба. Тільки у разі отримання нових документів в них з’являтиметься нова назва.