План перемоги Володимира Зеленського, який він оприлюднив у середині жовтня, підтримали депутати Визирської сільської ради у своєму зверненні на останній позачерговій сесії.
Володимир Гапоненко, керуючий справами виконавчого комітету Визирської сільради
Було звернення до Президента України та Верховної ради України в підтримку плану Перемоги, який був презентований Президентом Володимиром Зеленським. Такі звернення приймаються практично усіма громадами України. Щоб висловити свою позицію на місцях, що ми одна потужна команда, що ми дійсно працюємо заради Перемоги. Такі звернення також адресовані до всіх наших міжнародних партнерів. Тих, хто вже надає нам допомогу і зброю і тим, хто ще вагається в цьому.
За словами Володимира Зеленського, план перемоги України — це план посилення нашої держави, посилення наших позицій.
Володимир Зеленський, Президент України
Росія повинна програти у війні проти України. І це не заморозка конфлікту, це не торгівля територіями чи суверенітетом України. Ми повинні реалізувати план, план Перемоги, щоб примусити Росію бути на саміті миру та бути готовою закінчити війну.
На офіційному сайті Президента України є чітке роз’яснення кожного з п’ятьох розділів плану перемоги Володимира Зеленського.
Перший пункт — запрошення України до НАТО. За словами голови держави, факт запрошення України в НАТО може стати фундаментальним для миру і свідченням для російського диктатора, що його геополітичні розрахунки програшні.
Другий пункт — оборона. У ньому йдеться про незворотність зміцнення української оборони проти агресора. Володимир Зеленський зазначив, що є чіткий перелік зброї, яка здатна підтримувати необхідну силу українських воїнів.
Третій пункт — стримування. Україна пропонує розмістити на своїй території комплексний неядерний стратегічний пакет стримування, який буде достатнім для захисту країни від будь-якої воєнної загрози з боку Росії.
Четвертий пункт — стратегічний економічний потенціал. Україна пропонує стратегічним партнерам укласти спеціальну угоду щодо спільного захисту наявних у країні критичних ресурсів, спільного інвестування та використання відповідного економічного потенціалу.
П’ятий пункт — безпековий. Він розрахований на післявоєнний час та передбачає, у разі згоди партнерів, заміщення окремих військових контингентів збройних сил США, дислокованих у Європі, українськими підрозділами, які здобули реальний досвід сучасної війни, застосування західної зброї та взаємодії з військовими НАТО.