Основною метою земельної реформи в Україні є забезпечення ефективного використання та підвищення цінності земельних ресурсів, перетворення її на самостійний фактор економічного зростання. Для досягнення цієї мети на рівні місцевих громад розробляються та впроваджуються у життя програми «Розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель». Є така й у Визирській СТГ. На останній сесії сільради депутати прийняли низку рішень щодо додаткового фінансування цієї програми з метою встановлення меж сіл громади.
Анастасія Дорошенко, керівниця відділу земельних відносин та комунальної власності Визирської сільради
Будемо виконувати роботи з встановлення меж сіл: Пшонянове, Причорноморське, Широке, Тилігульське, Любопіль, Нова Вільшанка, Мар’янівка. Будем проводити нормативно-грошову оцінку земель населених пунктів Любопіль, Причорноморське, Зоря Труда, Кінне, Нова Вільшанка і Степанівка.
Малоцікава для пересічного громадянина процедура регулювання земельних відносин, є надважливою для покращення інвестиційного фону громади, вважає голова постійної комісії з питань земельних відносин Віталій Котвицький.
Віталій Котвицький, голова постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою Визирської сільради
Громада у якої немає меж населених пунктів менш приваблива для інвесторів. Тому що це підґрунтя градобудівної політики громади. Чим правильніше будуть оформлені межі сіл, тім простіше прийдуть інвестори у громаду.
Для залучення інвесторів потрібні не тільки привабливіші умови, але і додаткові можливості, розуміють депутати та керівництво сільради.
Анастасія Дорошенко, керівниця відділу земельних відносин та комунальної власності Визирської сільради
Для подальшого розвитку індустріального парку та його формування необхідно провести інвентаризацію двох земельних ділянок у селі Міщанка, для подальшого збільшення площі індустріального парку.
Аналіз бюджету громади за роки існування Визирської СТГ в розрізі галузей показує, що зростання напряму залежить від ефективного використання землі, збільшення її соціального, інвестиційного та виробничого потенціалів.