Показати меню
» » Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація (фото)

Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація (фото)

Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація (фото)
  Асоціація міст України в рамках загальнонаціональних обмінних візитів "Маршрути успіхів" Проекту "USAID ПУЛЬС" провела зустріч керівників ОТГ Одеського регіону у Вилковому.Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація  Досвідом роботи у збереженні історичних цінностей, місцевих традицій та розвитку туризму вилковчани ділилися в інтерактивному режимі. Інформаційно-туристичний центр, Краєзнавчий музей і сам унікальний заповідник, який входить в першу десятку серед 200 об'єктів біосферних резерватів світової мережі ЮНЕСКО - такою насиченою стала програма візиту, яка збіглася з Днем міста.
  Гордість Вилківської територіальної громади - проект по реновації водопровідної системи та протипаводковий захист Білгородського каналу. А ще - зроблена дорога від Спаського до Вилково, яка збільшила потік туристів більш ніж у 10 разів. Популярність найпівденнішої точки щороку України зростає: на 2019 рік у Вилково заплановано 42 європейських суднозаходів.Микола Дзязін, голова Вилківської ОТГ.
Ми починали свій бюджет з 8 мільйонів. Зараз він виріс до 78 мільйонів. Для тих, хто ще не в об'єднаній громаді - наполегливо рекомендую, поки є інфраструктурні субвенції з державного бюджету. Чим раніше почнете, тим швидше відчуєте ефект, - розповідає Микола Дзязін, голова Вилківської ОТГ.
Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація  Зараз у Вилковому здійснено масштабний проект з вакуумної каналізації. Його аналог функціонує в Еміратах. За досвідом до вилковчан вже звернулася столиця України - аналогічний проект планують здійснити у Святошинському районі Києва. В цілому, реалізація задуманого стала можливою завдяки розробленій за європейськими стандартами стратегії розвитку Вилківської ОТГ.Юрій Маслов, директор Асоціації місцевого самоврядування стратегії ЄС- Дунайський регіон
Одинадцять пріоритетів Дунайської стратегії - це напрямки, за якими всі дунайські держави розвивають економіку і планують територію. Серед них такі параметри, як мобільність водних шляхів, автомобільні дороги, якість питної води, культура, освіта, техногенна безпека. Стратегія розвитку Вилківської територіальної громади розроблена нами в рамках Дунайської стратегії. Саме такий підхід дозволяє готувати проекти міжнародної технічної допомоги. Кожна ОТГ в Одеському регіоні може користуватися цим інструментом для ефективного планування, - каже Юрій Маслов, директор Асоціації місцевого самоврядування стратегії "ЄС- Дунайський регіон".
Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація  Такі зустрічі дуже важливі для подальшої роботи в об'єднаних громадах, переконаний керівник Березовської ОТГ.Валерій Григораш, керівник Березовської ОТГ.
Після кожної зустрічі та спілкування з колегами ми обов'язково привозимо додому нові ідеї. Це унікальний досвід - будь то цікава автобусна зупинка або впровадження нових технологій. Як керівники, ми тісно спілкуємося і радимося з різних питань. Такі зустрічі дуже важливі для подальшої роботи в об'єднаних громадах по всій Україні, - говорить Валерій Григораш, керівник Березовської ОТГ.
  Реформа децентралізації завершується, і тим, хто ще не створив ОТГ потрібно зробити свій вибір, щоб не потрапити під примусове об'єднання.Юрій Ямковий, регіональний консультант Одеського відділення Асоціації міст України.
У "Маршруті успіхів" сьогодні у Вилковому беруть участь Біляївська, Любашівська та Березовська ОТГ й голови Роздільної, Татарбунарів, Арциза та Тарутино. Переваги реформи децентралізації та об'єднання громад незаперечні, бо попередній адміністративно-територіальний поділ не відповідає тим реаліям, в яких сьогодні живе Україна. У 2020 році в Одеській області з'явиться ще ряд громад. Такі обмінні візити лише сприяють ефективності цього процесу, - Юрій Ямковий, регіональний консультант Одеського відділення Асоціації міст України.
Друк
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
TOP