Показати меню
» » Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація (фото)

Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація (фото)

Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація (фото)
  Асоціація міст України в рамках загальнонаціональних обмінних візитів "Маршрути успіхів" Проекту "USAID ПУЛЬС" провела зустріч керівників ОТГ Одеського регіону у Вилковому.Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація  Досвідом роботи у збереженні історичних цінностей, місцевих традицій та розвитку туризму вилковчани ділилися в інтерактивному режимі. Інформаційно-туристичний центр, Краєзнавчий музей і сам унікальний заповідник, який входить в першу десятку серед 200 об'єктів біосферних резерватів світової мережі ЮНЕСКО - такою насиченою стала програма візиту, яка збіглася з Днем міста.
  Гордість Вилківської територіальної громади - проект по реновації водопровідної системи та протипаводковий захист Білгородського каналу. А ще - зроблена дорога від Спаського до Вилково, яка збільшила потік туристів більш ніж у 10 разів. Популярність найпівденнішої точки щороку України зростає: на 2019 рік у Вилково заплановано 42 європейських суднозаходів.Микола Дзязін, голова Вилківської ОТГ.
Ми починали свій бюджет з 8 мільйонів. Зараз він виріс до 78 мільйонів. Для тих, хто ще не в об'єднаній громаді - наполегливо рекомендую, поки є інфраструктурні субвенції з державного бюджету. Чим раніше почнете, тим швидше відчуєте ефект, - розповідає Микола Дзязін, голова Вилківської ОТГ.
Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація  Зараз у Вилковому здійснено масштабний проект з вакуумної каналізації. Його аналог функціонує в Еміратах. За досвідом до вилковчан вже звернулася столиця України - аналогічний проект планують здійснити у Святошинському районі Києва. В цілому, реалізація задуманого стала можливою завдяки розробленій за європейськими стандартами стратегії розвитку Вилківської ОТГ.Юрій Маслов, директор Асоціації місцевого самоврядування стратегії ЄС- Дунайський регіон
Одинадцять пріоритетів Дунайської стратегії - це напрямки, за якими всі дунайські держави розвивають економіку і планують територію. Серед них такі параметри, як мобільність водних шляхів, автомобільні дороги, якість питної води, культура, освіта, техногенна безпека. Стратегія розвитку Вилківської територіальної громади розроблена нами в рамках Дунайської стратегії. Саме такий підхід дозволяє готувати проекти міжнародної технічної допомоги. Кожна ОТГ в Одеському регіоні може користуватися цим інструментом для ефективного планування, - каже Юрій Маслов, директор Асоціації місцевого самоврядування стратегії "ЄС- Дунайський регіон".
Вилкове приймає гостей. У фокусі - ефективна децентралізація  Такі зустрічі дуже важливі для подальшої роботи в об'єднаних громадах, переконаний керівник Березовської ОТГ.Валерій Григораш, керівник Березовської ОТГ.
Після кожної зустрічі та спілкування з колегами ми обов'язково привозимо додому нові ідеї. Це унікальний досвід - будь то цікава автобусна зупинка або впровадження нових технологій. Як керівники, ми тісно спілкуємося і радимося з різних питань. Такі зустрічі дуже важливі для подальшої роботи в об'єднаних громадах по всій Україні, - говорить Валерій Григораш, керівник Березовської ОТГ.
  Реформа децентралізації завершується, і тим, хто ще не створив ОТГ потрібно зробити свій вибір, щоб не потрапити під примусове об'єднання.Юрій Ямковий, регіональний консультант Одеського відділення Асоціації міст України.
У "Маршруті успіхів" сьогодні у Вилковому беруть участь Біляївська, Любашівська та Березовська ОТГ й голови Роздільної, Татарбунарів, Арциза та Тарутино. Переваги реформи децентралізації та об'єднання громад незаперечні, бо попередній адміністративно-територіальний поділ не відповідає тим реаліям, в яких сьогодні живе Україна. У 2020 році в Одеській області з'явиться ще ряд громад. Такі обмінні візити лише сприяють ефективності цього процесу, - Юрій Ямковий, регіональний консультант Одеського відділення Асоціації міст України.
Друк
На передову везуть посилки з Доброслава (фото)15:00
16 вер
У Красносілці провели етнофестиваль "Чумацький шлях" (фото)14:00
16 вер
У Порту відсвяткували День села (фото)13:00
16 вер
В Южному триває масштабна реконструкція стадіону (фото)12:00
16 вер
У Лиманському районі продовжують боротися з амброзією (фото)11:00
16 вер
Визирка відсвяткувала День села (фото)10:00
16 вер
На "ОПЗ" влаштували екскурсію для представників державної служби зайнятості та ПРООН (фото)12:00
14 вер
У Южненських школах пройшли навчання з евакуації на випадок надзвичайної ситуації (фото)11:00
14 вер
Наталія Кириченко: "Ми повинні шукати шляхи для підвищення якості освіти та займатися підготовкою кадрів"10:00
14 вер
Таксі з вибухівкою. У Лиманському районі затримали правопорушника зі зброєю (фото)00:01
14 вер
Православні мешканці Визирки відзначили Храмове свято (фото)16:44
13 вер
У Сербці горів сухостій. Пожежу гасили близько 5 годин14:40
13 вер
"Увага! Діти на дорозі": коблівські школярі зустрілися з патрульними (фото)14:00
13 вер
У Фонтанці відкрили три нових будинки сімейного типу (фото)13:00
13 вер
За руйнування доріг перевантаженими фурами доведеться платити чималий штраф12:00
13 вер
Обіцяли та встигли: у Визирці завершився ремонт площі перед Будинком культури (фото)11:00
13 вер
В Першотравневому будуть боротися за екологію (фото)10:00
13 вер
У Визирській громаді відбулася позачергова сесія (фото)16:19
12 вер
Відбулася селекторна нарада стосовно збереження життя та здоров'я дітей Одещини (фото)14:00
12 вер
Сичавка готується до Дня села (фото)13:00
12 вер
"Змінотворець" на фіналі: у Фонтанці відбулася зустріч учасників проєкту (фото)12:00
12 вер
У Березанці розглянули питання будівництва Тилігульської ВЕС (фото)11:00
12 вер
У Южному зняли прапор на честь повернення військовополонених моряків (фото)10:00
12 вер
У Доброславі готуються відкрити нову зону відпочинку (фото)15:00
11 вер
У Южному триває реконструкція проспекту Миру (фото)14:00
11 вер
TOP