Показати меню
» » Дитячий садок "Сонечко" в Першотравневому напучував випускників (фото)

Дитячий садок "Сонечко" в Першотравневому напучував випускників (фото)

Дитячий садок "Сонечко" в Першотравневому напучував випускників (фото)
  Вірші, пісні, конкурси виконувалися випускниками старшої групи дитячого садка "Сонечко" в останній раз. Попереду літні канікули. А з вересня почнеться цікавий і насичений шлях в Країні Знань. Привітати дітей та їх батьків з початком нового етапу в житті прийшли Валерій Стоілакі - Першотравневий сільський голова та Віталій Кутателадзе - депутат Лиманської районної ради. Їхня допомога і участь в житті установи допомогла стати дитячому садку одним з кращих в Лиманському районі. Заклад розрахований на 190 місць і пишається відсутністю черги діток в установу.Дитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківВалерій Стоілакі, Першотравневий сільський голова.
Я вітаю всіх випускників і їх батьків зі святом. Бажаю дітям отримати хороші знання в школі і не забувати про своїх вихователів. Цей дитячий садок найкращий в нашій об'єднаній територіальній громаді. На цей рік ми плануємо зробити його більш енергоефективним. Розпочато оновлення меблів та закупівля письмових столів. Перед нашою територіальною громадою відкриваються нові фінансові можливості. Тому ми ставимо собі в пріоритет установи соціальної інфраструктури: дитячий садок, школу, амбулаторію, Будинок культури, - розповів Валерій Стоілакі, Першотравневий сільський голова.
Дитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківВіталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Визирська об'єднана територіальна громада прагне бути європейською. Одні з перших кроків - це благоустрій та розвиток соціальної інфраструктури. Порто-промисловий комплекс, який розташований на території громади, забезпечує надходження до бюджету і перед нами відкриваються великі можливості. Діти - це наше майбутнє, і вони гідні кращого!, - так вітав гостей Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Дитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускників  Утеплення фасаду, заміна вікон, ремонт покрівлі - все це заплановано на літній період року. А вже сьогодні завершується благоустрій дитячого майданчика для ігор та гімнастики на свіжому повітрі.Ярослава Житник, завідувачка Першотравневим дошкільним закладом Сонечко
Ми сьогодні підбиваємо підсумки своєї роботи за 4 роки. Ми заклали міцний фундамент знань, який стане в нагоді нашим випускникам вже в школі. За два останніх роки нашому дитячому садку "Сонечко" була надана спонсорська допомога більш ніж на 400 тисяч гривень. В нас була повністю замінена система опалення, встановлена система пожежної безпеки. Матеріально-технічна база істотно оновлена: закуплено нові меблі. Крім цього ми придбали бактерицидні лампи і так боремося за здоров'я наших діточок в осінньо-зимовий період. В ясельній групі зроблений капітальний ремонт санвузла. Ми змогли відкрити додатково ще три групи і тепер у Першотравневому немає черги в дитячий садок. Ми висловлюємо подяку за всіляку допомогу і підтримку Олегу Джумберовича Кутателадзе, депутату Одеської обласної ради та голові Першотравневої сільської ради Валерію Стоілакі, - розповіла Ярослава Житник, завідувачка Першотравневим дошкільним закладом "Сонечко".
Друк
Бордюри встановили і розмітку нанесли. У Визирці з'явилося місце для велосипедистів (фото)10:00
19 чер
У хліборобів Лиманщини стартували жнива (фото)09:00
19 чер
Вибори до Визирської ОТГ. Яким повинен бути ідеальний депутат? (Фото)17:00
18 чер
Вулиця Стребкова заасфальтована. Першотравневе продовжує благоустрій (фото)16:00
18 чер
Розпочався Всеукраїнський конкурс "Неймовірні села України 2019". Визирка - у їх числі (фото)15:00
18 чер
Більше 70 літрів крові здали донори - співробітники “ОПЗ” в цьому році. Мета - врятувати життя дівчинки (фото)14:00
18 чер
Визирських дев'ятикласників випустили у доросле життя (фото)13:00
18 чер
Дайте громадам об’єднуватися, якщо ви думаєте про людей, а не про крісла. В’ячеслав Негода керівникам районів (фото)12:00
18 чер
У селі Кінне Лиманського району організували свято для дітей (фото)09:00
18 чер
Відразу дві пожежі сталося в Лиманському районі (фото)17:54
17 чер
У Любополі відбулася зустріч громади із кандидатом (фото)16:00
17 чер
У Южному в садку "Золота рибка" розпочався капітальний ремонт (фото)15:00
17 чер
За одним столом у Міщанці відзначили День села (фото)14:00
17 чер
Цікава рибалка. У Лиманському районі у водоймі знайшли протитанкову гранату (фото)13:00
17 чер
У пришкільному таборі в Першотравневому пройшов День сім'ї (фото)12:00
17 чер
Цікава місцина у Визирській громаді, або як туристи "Ластівку" облюбували (фото)10:00
17 чер
Подарунок до Трійці. У Першотравневому відкрилася соціальна аптека (фото)09:17
17 чер
TOP