» » Дитячий садок "Сонечко" в Першотравневому напучував випускників (фото)

Дитячий садок "Сонечко" в Першотравневому напучував випускників (фото)

Дитячий садок "Сонечко" в Першотравневому напучував випускників (фото)
  Вірші, пісні, конкурси виконувалися випускниками старшої групи дитячого садка "Сонечко" в останній раз. Попереду літні канікули. А з вересня почнеться цікавий і насичений шлях в Країні Знань. Привітати дітей та їх батьків з початком нового етапу в житті прийшли Валерій Стоілакі - Першотравневий сільський голова та Віталій Кутателадзе - депутат Лиманської районної ради. Їхня допомога і участь в житті установи допомогла стати дитячому садку одним з кращих в Лиманському районі. Заклад розрахований на 190 місць і пишається відсутністю черги діток в установу.Дитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківВалерій Стоілакі, Першотравневий сільський голова.
Я вітаю всіх випускників і їх батьків зі святом. Бажаю дітям отримати хороші знання в школі і не забувати про своїх вихователів. Цей дитячий садок найкращий в нашій об'єднаній територіальній громаді. На цей рік ми плануємо зробити його більш енергоефективним. Розпочато оновлення меблів та закупівля письмових столів. Перед нашою територіальною громадою відкриваються нові фінансові можливості. Тому ми ставимо собі в пріоритет установи соціальної інфраструктури: дитячий садок, школу, амбулаторію, Будинок культури, - розповів Валерій Стоілакі, Першотравневий сільський голова.
Дитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківВіталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Визирська об'єднана територіальна громада прагне бути європейською. Одні з перших кроків - це благоустрій та розвиток соціальної інфраструктури. Порто-промисловий комплекс, який розташований на території громади, забезпечує надходження до бюджету і перед нами відкриваються великі можливості. Діти - це наше майбутнє, і вони гідні кращого!, - так вітав гостей Віталій Кутателадзе, депутат Лиманської районної ради.
Дитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускниківДитячий садок Сонечко в Першотравневому напучував випускників  Утеплення фасаду, заміна вікон, ремонт покрівлі - все це заплановано на літній період року. А вже сьогодні завершується благоустрій дитячого майданчика для ігор та гімнастики на свіжому повітрі.Ярослава Житник, завідувачка Першотравневим дошкільним закладом Сонечко
Ми сьогодні підбиваємо підсумки своєї роботи за 4 роки. Ми заклали міцний фундамент знань, який стане в нагоді нашим випускникам вже в школі. За два останніх роки нашому дитячому садку "Сонечко" була надана спонсорська допомога більш ніж на 400 тисяч гривень. В нас була повністю замінена система опалення, встановлена система пожежної безпеки. Матеріально-технічна база істотно оновлена: закуплено нові меблі. Крім цього ми придбали бактерицидні лампи і так боремося за здоров'я наших діточок в осінньо-зимовий період. В ясельній групі зроблений капітальний ремонт санвузла. Ми змогли відкрити додатково ще три групи і тепер у Першотравневому немає черги в дитячий садок. Ми висловлюємо подяку за всіляку допомогу і підтримку Олегу Джумберовича Кутателадзе, депутату Одеської обласної ради та голові Першотравневої сільської ради Валерію Стоілакі, - розповіла Ярослава Житник, завідувачка Першотравневим дошкільним закладом "Сонечко".
Друк
Схожі новини:
В дитсадочку Крижанівки почалися внутрішні монтажні роботи15:30
02 чер
В Лиманській ЦРЛ встановили дезінфекційні рамки14:56
02 чер
Олег Кутателадзе: "Рішення Кабміну може погіршити ситуацію як в Сичавці, так і в Южному" (фото)12:00
02 чер
Одеський підрозділ САД не відповідає за затвердження розмітки на "дорозі смерті"11:00
02 чер
Сичавці під час карантину звертаються до медиків тільки з вагомих причин (фото)10:00
02 чер
Олег Діденко: на жовтневі вибори в бюджеті нестача грошей09:00
02 чер
Найближчим часом додатково відновлять маршрути транспортного сполучення через Визирську ОТГ (фото)18:10
01 чер
У Визирській ОТГ будуть підвищені тарифи на воду (фото)14:57
01 чер
Пожежа біля Коблевого: палала суха трава в екосистемі14:29
01 чер
У Києві проводиться мирна акція ОТГ, незгодних з рішеннями Кабміну (фото)13:57
01 чер
Дитсадок Курісовської сільради в часи адаптивного карантину зможуть відвідувати тільки 40% вихованців (фото)10:00
01 чер
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
TOP