Питання водопостачання населення по вулиці Виноградній у селі Зоря Труда було завжди гострим і актуальним. Справа в тому, що старі комунікації, які встановлювали років тридцять - сорок тому, у деяких місцях стали зовсім непридатними, а значить, що якість води і натиск відповідно погіршилися. Тому було прийнято рішення про заміну водопровідної труби на всій вулиці.![Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.]()
Там стояла чавунна труба. Вона вже там багато років пролежала. Ви знаєте, що сам чавун по собі всередині не гладкий, а там залишаються якісь частинки і з кожним роком накопичуються. І труба почала забиватися, тиск слабкий, тому що втрачається прохідність води. Ми там поставили пластикову трубу, - Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.
![У селі Зоря Труда тривають роботи з налагодження водопостачання]()
Наразі роботи виконано на 70 %: викопано траншею довжиною 1 кілометр, завезена і встановлюється сама водопровідна труба.
У цьому питанні "Команда розвитку" не залишається осторонь. Вони закуповують хомути на водопровід кожному жителю. І закуповують 150 метрів труби, три чверті, для того щоб можна було провести людям водогін у двір, інвалідам, багатодітним, щоб їм у двір завести трубу, а там вони далі собі будуть робити, - Валерій Стоілакі, голова Першотравневої сільської ради.
Цей водопровід обслуговує близько 58 будинків.![Олександр Миколайович, мешканець с. Зоря Труда.]()
Тиск був, коли - ніколи трошки слабший, ніж зазвичай. А так ось, якщо ось цю пластмасову трубу кладут - це, ну як мінімум, років на 50, - Олександр Миколайович, мешканець с. Зоря Труда.
![Людмила Попінчук, мешканка с. Зоря Труда]()
У мене з тиском і водою все нормально. Але жителі крайньої вулиці нашої скаржилися, що там була дійсно іржава вода. У нас село маленьке, ми один одного знаємо, поважаємо і заради цього пішли на жертви, якщо, припустимо, у нас хороша вода, а там погана, ми не можемо жити спокійно і ми пішли на жертви, щоб у них також була якісна вода, - Людмила Попінчук, мешканка с. Зоря Труда.