» » У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля" (фото)

У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля" (фото)

У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля" (фото)

  Регіональний конкурс "Зелена хвиля" зібрав у санаторії-профілакторії "Портовик" учасників з міста Южне та Лиманського району. Школярі із нетерпінням чекали на офіційну частину, адже їхні старання та внесок у збереження екології відмічено компетентним журі. Всього було 8 номінацій, взяти участь у яких могли різні вікові категорії.У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля".В'ячеслав Харкавенко, заступник начальника АМП "Південний".

Учасники переживають за вплив на довкілля. І дуже різноманітно представляють свої враження від тих проблем, які бачать навколо себе. Ми як адміністрація зробили цей конкурс спочатку в себе, потім долучилася адміністрація Южного та Лиманського району. Пропонуємо долучитися й адміністрації села Визирка, - В'ячеслав Харкавенко, заступник начальника АМП "Південний".

У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля".У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля".  Кращі роботи учасників конкурсу "Зелена хвиля" було відмічено цінними нагородами та грамотами. Серед переможців і представники Лиманського району - Марія Лисенко та Ростислав Обухов.Марія Усенко, учениця 7 класу Калинівського НВК.

Збирала пломбочки від пляшок на берегах Тилігульського лиману, бо наше село там розташоване. І одного разу, прогулюючись з татом, я помітила, що пляшки там лежать давно. Я вирішила їх прибрати. І з них ми зробили сумочку, - Марія Усенко, учениця 7 класу Калинівського НВК.

У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля".Ростислав Обухов, учень 5 класу Калинівського НВК.

Я зробив екологічне фото, коли їхав до своїх родичів і побачив дерево. Воно було гарне, і я ним милувався. Я сфотографував його взимку, навесні та восени. А влітку його зрубали. Я хочу донести людям, що не треба руйнувати природу. Ми, люди, дуже багато говоримо про це, але не дотримуємося своїх слів, - Ростислав Обухов, учень 5 класу Калинівського НВК.

Віра Чубченко, керівник гуртка у Калинівському НВК.

Нас вдруге нагороджують, тому ми вирішили такий захід не пропускати. Цінні подарунки, дітям дуже цікаво. Ми хочемо людям донести інформацію, що ми самі свою природу знищуємо та не помічаємо. А Ростислав побачив і підказав дорослим, як ми самі нищимо природу, - Віра Чубченко, керівник гуртка у Калинівському НВК.

У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля".  Саме у молодого покоління потрібно виховувати любов до природи. Якщо змалечку прищеплювати відповідальне ставлення до довкілля, виросте людина, яка не буде байдужа до своєї рідної землі.Надія Конопацька, начальник відділу освіти, культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради.

Кожен повинен усвідомити, що від нього самого дуже багато чого залежить. Якщо він йде на природу відпочивати, то після себе треба прибрати. Якщо йдеш вулицею й маєш сміття - його потрібно викинути у сміттєві баки. Якщо ти йдеш купатися, то у воду ти не маєш права нічого викинути. Бо комусь після тебе треба це прибрати, якщо ми хочемо дихати свіжим повітрям, купатися у чистій воді. Головна мета - звернути увагу всіх на те, що від нас залежить у якому середовищі ми проживаємо, - Надія Конопацька, начальник відділу освіти, культури, спорту та молодіжної політики Южненської міської ради.

У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля".У Южному нагородили переможців екологічного конкурсу "Зелена хвиля".  Всі роботи учасників регіонального конкурсу екологічного виховання "Зелена хвиля" було розміщено у музеї порту "Южний". Протягом тижня можна було стати свідком дитячої спостережливості за руйнуванням екології. Глибокі роздуми на плакатах, реалістичні малюнки та фото, поробки з того, що ми звикли називати сміттям - зображення дитячого погляду на сучасне довкілля.

Друк
У Визирській ОТГ офіційно оголошено результати виборів (фото)19:23
30 жов
ТІС ділиться противоковідним досвідом15:30
30 жов
Лиманський район в «червоній зоні»15:04
30 жов
В Кордоні планують виділити житло працівнику ФАП (відео)14:34
30 жов
Асфальтування вул. Мічуріна та Київської в Першотравневому вже розпочато (відео)12:55
30 жов
У селі Зоря Труда відбувся день подарунків (фото)12:00
30 жов
На виборчій дільниці № 510495 в Першотравневому вибори пройшли в дружній обстановці (відео)11:40
30 жов
Між селами Кордонської сільради ремонтують дороги (фото)10:30
30 жов
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
TOP