» » На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років (фото)

На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років (фото)

На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років (фото)

  Сорок років і тисячі імен. 25 жовтня Южненська ЗОШ святкує свій 40-й День народження. У далекому 1979 році у селищі Южному, котре лише розпочало будуватися, виникла проблема - школа. Діти, котрі тут проживали, вимушені були постійно їздити навчатися у Новобілярський навчальний заклад. Це було вкрай незручно. Тому і звели власну школу. І того ж року здали першу секцію.На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.Лариса Шегіда, керівник справами виконкому Южненської міської ради.

В 1979 році, коли школа відкрилася, я була школяркою у сусідньому селищі. Южне теж було селищем, і для нас, учнів Новобілярської селищної школи, відкриття школи у Южному було великим святом. Бо ті перших 400 школярів поїхали з нашої школи. У нашій школі тоді навчалося 800 дітей і ми навчалися у дві зміни, - Лариса Шегіда, керівник справами виконкому Южненської міської ради.

На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.  За всю історію школи нею керувало 6 директорів. Найбільше, аж 30 років, віддала директорству Ольга Василівна Верба. Декілька років тому вона передала свою справу вже сьомому директору - Олені Баранецькій.На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.Ольга Верба, ексдиректор ЗОШ №1 м. Южне.

Обов'язково необхідно згуртувати людей, щоб їм хотілося йти до школи. Я коли йшла зі школи, то думала, як буду жити? Я могла із заплющеними очима пройти по школі. Ноги самі несуть до школи. Зібралася в одне місце, дивлюся - звернула до школи, - Ольга Верба, ексдиректор ЗОШ №1 м. Южне.

На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.  Перша школа провела своєрідний вечір зустрічей вчителів, педагогів на пенсії, випускників та тих, хто ще навчається у ЗОШ №1, готувалися до цього довго та дуже ретельно.Олена Баранецька, директор ЗОШ №1 м. Южне.

Програма давно була, десь близько двох місяців знадобилося для того, щоб підготуватися. Дуже хвилювалися й чекали на гостей - хотілось, щоб була повна зала, - Олена Баранецька, директор ЗОШ №1 м. Южне.

На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.  Зала була заповнена. Один з випускників першої школи - сьогодні секретар Южненської міської ради - поділився, що приємно побувати на святкуванні. На якусь мить перенісся у свої шкільні будні.Ігор Чугунников, випускник ЗОШ №1, секретар Южненської міської ради.

Ми любимо нашу школу. Це були найкращі часи. Школа - просто неймовірна, - Ігор Чугунников, випускник ЗОШ №1, секретар Южненської міської ради.

  А ще, школа колись була майданчиком для святкування першого Дня міста.На святкування 40-го ювілею ЗОШ №1 міста Южне запросили педагогів-ветеранів та випускників всіх років.

Не знаю, чому робили його у спортивній залі, бо відзначали його у травні місяці. Якось так сталося, що перше свято міста пройшло у спортивній залі школи, - Лариса Шегіда, керівник справами виконкому Южненської міської ради.

  Святковий вечір був наповнений теплими словами, згадками, планами на майбутнє. Разом згадували випуски різних років, ностальгували, переглядали відео від випускників, котрі зараз працюють за кордоном. Програма видалася насиченою різноманітними виступами учнів школи. Також - нагородили кращих співробітників навчального закладу. Але найбільш цінні зустрічі з близькими людьми. Адже вони, на жаль, бувають вкрай рідко.

Друк
У Визирській ОТГ офіційно оголошено результати виборів (фото)19:23
30 жов
ТІС ділиться противоковідним досвідом15:30
30 жов
Лиманський район в «червоній зоні»15:04
30 жов
В Кордоні планують виділити житло працівнику ФАП (відео)14:34
30 жов
Асфальтування вул. Мічуріна та Київської в Першотравневому вже розпочато (відео)12:55
30 жов
У селі Зоря Труда відбувся день подарунків (фото)12:00
30 жов
На виборчій дільниці № 510495 в Першотравневому вибори пройшли в дружній обстановці (відео)11:40
30 жов
Між селами Кордонської сільради ремонтують дороги (фото)10:30
30 жов
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
TOP