» » У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт (фото)

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт (фото)

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт (фото)

  Нова українська школа ставить за мету створити всебічно розвинену особистість з активною життєвою позицією, творчим мисленням і розвиненою уявою. Всі ці якості закладаються в шкільному віці, в період накопичення і засвоєння знань. Звичайно, не все можна вмістити в шкільну програму, та й не всі знання і навички є загальноосвітніми. І тут на допомогу тим, хто хоче отримати ексклюзивну освіту, приходять шкільні гуртки. У центрі дитячої та юнацької творчості Лиманської райради їх 67. Більшість гуртків організована на базі сільських шкіл району та тільки 14 працює в будівлі Будинку творчості в Доброславі. Цього року половина внутрішніх приміщень закладу була капітально відремонтована.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.Наталія Усова, заступник директора з навчально-виховної роботи ЦДЮТ Лиманського району.

Були проведені роботи по зміцненню фундаменту, зроблено ремонт чотирьох класних кімнат і частини коридору. Замінено систему обігріву та освітлення. У відремонтованих класах діти мають можливість відвідувати гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, театральний та два танцювальних, - Наталія Усова, заступник директора з навчально-виховної роботи ЦДЮТ Лиманського району.

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.  Усі гуртки Будинку творчості можна умовно об'єднати в три групи: інтелектуальні, куди входять заняття шашками, шахами та електротехнікою; декоративно-ужиткового мистецтва та спортивні, куди входять й танці. У деяких класах заняття проводяться у двох секціях одночасно, але це не заважає дітям займатися улюбленою справою.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.  Гордістю районного Будинку творчості є студія малювання та живопису. Завдяки її керівнику В'ячеславу Згурському діти відкривають для себе красу навколишнього світу.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.В'ячеслав Згурській, керівник студії малювання та живопису.

Тут у нас йде загальний розвиток. Діти розвивають пам'ять, дізнаються основи композиції, кольорознавства. Діти - це наші живі картини й ми бачимо, як у своїх малюнках вони розкриваються, - В'ячеслав Згурській, керівник студії малювання та живопису.

  В цьому році в районному Будинку творчості з'явився ще один гурток танців, його керівник Діана Ахмедзянова вибрала для занять напрямок сучасного танцю.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.Діана Ахмедзянова, керівник гуртка сучасного танцю.

Мої діти прийшли сьогодні сумні й сказали, що дуже втомилися в школі. Тут вони заряджаються позитивною енергією. Для них найважливіше в танцях - позитив, - Діана Ахмедзянова, керівник гуртка сучасного танцю.

Діана Ахмедзянова, керівник гуртка сучасного танцю.  Батьки дуже радіють, що в районі є такий Будинок творчості, де на безоплатній основі можна різнобічно розвивати дітей.Олеся, водить доньку на танці в районний Будинок творчості.

Моя донька хотіла танцювати з дитинства, це була її мрія. Коли у нас в Будинку творчості відкрилася секція танців, ми відразу сюди записалися - дитина ходить сюди із задоволенням, - Олеся, водить доньку на танці в районний Будинок творчості.

  Батьки із радістю відзначають, що в будівлі Будинку творчості провели ремонт.

Все чисто, красиво, комфортно. Дітям тепер тут буде краще займатися, - Олеся, водить доньку на танці в районний Будинок творчості.

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.  Поки відремонтована тільки половина приміщень Будинку творчості, але різниця між цими частинами така разюча, що працівники та вихованці закладу дуже сподіваються на те, що у найближчому майбутньому центр дитячої та юнацької творчості Лиманської райради буде відремонтовано повністю.

Друк
Машиніст крана - цілком жіноча професія, вважають співробітниці компанії ТІС12:00
30 тра
У Визирській ОТГ планується проведення модернізації бібліотек (фото)11:00
30 тра
На деяких вулицях Доброслава очікуються перебої з електропостачанням10:00
30 тра
Формування ОТГ у Лиманському районі внесе зміни в роботу позашкільних закладів початкової музичної освіти (фото)17:00
29 тра
Лиманська центральна районна лікарня отримала 1500 експрес тестів16:00
29 тра
Голова Одеської ОДА не вийшов: жителі Сичавки приїхали до Одеси за відповідями (фото)15:27
29 тра
Мешканці Сичавки вийшли на мітинг в знак протесту (фото)14:33
29 тра
Оксана Третякова: "Спуск до лиману у селі Кордон - не просто мрія, а необхідність" (фото)13:00
29 тра
Приймання та відправка вантажів - справа відповідальна12:00
29 тра
На ремонт спортзалу Доброславської ДЮСШ виділено близько 1,5 млн гривень (фото)11:00
29 тра
797 вагонів - новий рекорд по вивантаженню встановили на ТІС-ВУГІЛЛЯ10:00
29 тра
Скажемо "НІ" оплаті в конвертах. Віталій Кутателадзе: "Ми хочемо, щоб працівники компанії ТІС отримували гідний заробіток" (фото)15:45
28 тра
У Визирській громаді літніх таборів при школі в цьому році - не буде14:47
28 тра
Квартира для сироти. У Курісовому ще одна дитина-сирота отримала власне житло14:01
28 тра
Гострі запитання для посадовця: у Красносільській ОТГ відбулася пресконференція за участі наймолодших репортерів (фото)13:18
28 тра
Жіночий погляд на закон. Лариса Дімова про роботу в юридичному департаменті ТІС 12:00
28 тра
Готувалися дистанційно, а складати іспити будуть наживо. У Визирській ОТГ школярі готуються до ЗНО11:00
28 тра
Олег Кутателадзе: "Проведення чергових виборів до новоутворених ОТГ згідно з чинним законодавством України у 2020 році неможливе"10:00
28 тра
Відновлено рух транспорту між селами Визирської ОТГ та Лиманського району (фото)16:48
27 тра
Скласти іспити та вступити онлайн. Петрівський аграрний коледж запрошує абітурієнтів (фото)15:38
27 тра
Оксана Третякова: "Масштабних проєктів з Визиркою ще не було, але у допомозі не відмовляють"13:29
27 тра
Досвід ТІСа у сфері протидії шахрайству зацікавив західних експертів12:12
27 тра
До сервісного центру МВС у Доброславі звертається понад 50 осіб щоденно (фото)11:12
27 тра
Мальовнича водойма: у селі Іванове з’явилася майбутня туристична родзинка (фото)10:27
27 тра
Оксана Третякова: "Я знаю, що звернувшись до "Команди розвитку" можна отримати будь-яку допомогу"16:00
26 тра
TOP