» » У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт (фото)

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт (фото)

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт (фото)

  Нова українська школа ставить за мету створити всебічно розвинену особистість з активною життєвою позицією, творчим мисленням і розвиненою уявою. Всі ці якості закладаються в шкільному віці, в період накопичення і засвоєння знань. Звичайно, не все можна вмістити в шкільну програму, та й не всі знання і навички є загальноосвітніми. І тут на допомогу тим, хто хоче отримати ексклюзивну освіту, приходять шкільні гуртки. У центрі дитячої та юнацької творчості Лиманської райради їх 67. Більшість гуртків організована на базі сільських шкіл району та тільки 14 працює в будівлі Будинку творчості в Доброславі. Цього року половина внутрішніх приміщень закладу була капітально відремонтована.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.Наталія Усова, заступник директора з навчально-виховної роботи ЦДЮТ Лиманського району.

Були проведені роботи по зміцненню фундаменту, зроблено ремонт чотирьох класних кімнат і частини коридору. Замінено систему обігріву та освітлення. У відремонтованих класах діти мають можливість відвідувати гуртки декоративно-ужиткового мистецтва, театральний та два танцювальних, - Наталія Усова, заступник директора з навчально-виховної роботи ЦДЮТ Лиманського району.

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.  Усі гуртки Будинку творчості можна умовно об'єднати в три групи: інтелектуальні, куди входять заняття шашками, шахами та електротехнікою; декоративно-ужиткового мистецтва та спортивні, куди входять й танці. У деяких класах заняття проводяться у двох секціях одночасно, але це не заважає дітям займатися улюбленою справою.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.  Гордістю районного Будинку творчості є студія малювання та живопису. Завдяки її керівнику В'ячеславу Згурському діти відкривають для себе красу навколишнього світу.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.В'ячеслав Згурській, керівник студії малювання та живопису.

Тут у нас йде загальний розвиток. Діти розвивають пам'ять, дізнаються основи композиції, кольорознавства. Діти - це наші живі картини й ми бачимо, як у своїх малюнках вони розкриваються, - В'ячеслав Згурській, керівник студії малювання та живопису.

  В цьому році в районному Будинку творчості з'явився ще один гурток танців, його керівник Діана Ахмедзянова вибрала для занять напрямок сучасного танцю.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.Діана Ахмедзянова, керівник гуртка сучасного танцю.

Мої діти прийшли сьогодні сумні й сказали, що дуже втомилися в школі. Тут вони заряджаються позитивною енергією. Для них найважливіше в танцях - позитив, - Діана Ахмедзянова, керівник гуртка сучасного танцю.

Діана Ахмедзянова, керівник гуртка сучасного танцю.  Батьки дуже радіють, що в районі є такий Будинок творчості, де на безоплатній основі можна різнобічно розвивати дітей.Олеся, водить доньку на танці в районний Будинок творчості.

Моя донька хотіла танцювати з дитинства, це була її мрія. Коли у нас в Будинку творчості відкрилася секція танців, ми відразу сюди записалися - дитина ходить сюди із задоволенням, - Олеся, водить доньку на танці в районний Будинок творчості.

  Батьки із радістю відзначають, що в будівлі Будинку творчості провели ремонт.

Все чисто, красиво, комфортно. Дітям тепер тут буде краще займатися, - Олеся, водить доньку на танці в районний Будинок творчості.

У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.У Лиманському центрі дитячої та юнацької творчості зробили ремонт.  Поки відремонтована тільки половина приміщень Будинку творчості, але різниця між цими частинами така разюча, що працівники та вихованці закладу дуже сподіваються на те, що у найближчому майбутньому центр дитячої та юнацької творчості Лиманської райради буде відремонтовано повністю.

Друк
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
Жителі Першотравневого запевняють: вибори у Визирській ОТГ пройшли гідно (фото)17:11
27 жов
Молодіжний конкурс у Доброславі: підведено підсумки16:08
27 жов
Олег Кутателадзе отримав диплом проєкта «100 найвпливовіших одеситів» (відео)15:34
27 жов
За 9 місяців підприємство ТІС-КТ перевищило два власних попередніх рекорди (відео)14:57
27 жов
У найбільшій за кількістю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (відео)13:33
27 жов
Ролик про «крижанівського Стіві Уандера» презентовано у рамках Доброславського конкурсу (відео)13:30
27 жов
Незабаром з’явиться ще одна дорога до села Любопіль (фото)12:00
27 жов
За підсумками трьох кварталів ТІС-КТ збільшив продуктивність на 10% (фото)10:30
27 жов
Будівництво садку у Крижанівці виходить на фінішну пряму (фото)09:00
27 жов
Вибори у Красносільській ОТГ пройшли із дотриманням карантинних вимог та Закону (фото)20:42
26 жов
У найкрупнішої за численністю виборців дільниці Визирської ОТГ явка склала 54,2% (фото)17:47
26 жов
Соціологи оцінили електоральну поведінку виборців 25 жовтня (фото)16:49
26 жов
У Визирській громаді обрали сільського голову (інфографіка)16:26
26 жов
Відбулась 46-а позачергова сесія Лиманської районної ради (фото)12:00
26 жов
Ветерани згадують, як будувався ТІС10:30
26 жов
Голова Лиманської РДА відзвітував про роботу за чотири роки (відео)09:00
26 жов
TOP