» » Лиманська дитяча музична школа відсвяткувала 55-у річницю (фото)

Лиманська дитяча музична школа відсвяткувала 55-у річницю (фото)

Лиманська дитяча музична школа відсвяткувала 55-у річницю (фото)

  55-й День народження Лиманської дитячої музичної школи зібрав цілі династії музикантів у залі, яка була дуже тісною для такої великої кількості гостей та винуватців свята. Історія закладу - це славетні імена як вихованців, так і педагогів.Лиманська дитяча музична школа відсвяткувала 55-у річницю.Наталія Соколова, начальник відділу культури та туризму Лиманської державної районної адміністрації.

Вихованці Лиманської дитячої музичної школи завжди на дуже високому рівні. Вони привозять з конкурсів лише призові місця і нас усіх переповнює гордість, - Наталія Соколова, начальник відділу культури та туризму Лиманської державної районної адміністрації.

Лиманська дитяча музична школа відсвяткувала 55-у річницю.  Музиці, як і коханню, кожен вік підвладний. У цьому переконаний Володимир Качура, що віддав більшу частину свого життя грі на духових інструментах. У тому числі й в легендарному колективі "Визирські сурми".Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Свого часу я не вступив до музичного училища, а ось зараз надолужую. Мені 74 роки, з них - 10 років я граю в оркестрі. Музика змінює дуже багато в характері цих дітей. Це як спорт - вона робить людину, з'являється стрижень і цілеспрямованість, - Володимир Качура, музикант зразкового духового оркестру "Визирські сурми".

Лиманська дитяча музична школа відсвяткувала 55-у річницю.  Талановиті й старанні вихованці Лиманської дитячої музичної школи дарують насолоду співом та неперевершеним виконанням на різних музичних інструментах. Завдяки музиці діти змінюються самі та змінюють світ навколо себе.Світлана Синявська, мати юної музикантки.

Я постійно бачу зміни у моїй доньці - вона плавна, завжди співає і щось у неї всередині дуже добре відбувається. Бажаю всім виконавцям наснаги, творчих успіхів, і щоб у житті у них все виходило так, як вони самі того планують і бажають, - Світлана Синявська, мати юної музикантки.

Христина Синявська, вихованка Лиманської дитячої музичної школи.

Мені дуже подобається займатися у музичній школі, взагалі музика дає мені багато натхнення, - Христина Синявська, вихованка Лиманської дитячої музичної школи.

  Сімейні династії, виховані в музиці талановитими педагогами - це ще одна складова успіху.Олена Яценко, вихованка Лиманської дитячої музичної школи.

Я дуже полюбляю музику, сама багато співаю, та коли побачила таланти своєї доньки, то вирішила її віддати своєму педагогу на навчання. Впевнена, що не лише діти, а й мої онуки будуть ходить навчатися у нашу музичну школу, - Олена Яценко, вихованка Лиманської дитячої музичної школи.

Дарина Кіфор, вихованка Лиманської дитячої музичної школи.

Мені дуже подобається вокал і фортепіано, а ще скрипка. Коли я виросту, то обов’язково стану музикантом, - Дарина Кіфор, вихованка Лиманської дитячої музичної школи.

  35 років свого життя віддала Лиманській дитячій музичній школі Світлана Романенко, її надбання, як і всіх інших педагогів славетного закладу, - талановита молодь рідного краю.Світлана Романенко, викладач класу фортепіано.

У нас дуже талановиті діти та випускники. А наша музична школа - то моя друга домівка, своїми вихованцями я дуже пишаюся, - Світлана Романенко, викладач класу фортепіано.

  Майже три години живої музики та співу, де виконавці радували своїх батьків та педагогів неперевершеними результатами навчання - таким було це музичне свято.Борис Нагорний, баритоніст духового оркестру "Визирські сурми".

Мені 19 років, а 15 з них - я віддав музиці, тому що вона для мене особисто дає ще й духовний розвиток. А ще вона дає багато друзів, які потім ідуть з тобою по життю, - Борис Нагорний, баритоніст духового оркестру "Визирські сурми".

  Свято з нагоди 55-річчя цього легендарного закладу було колоритним та насиченим. По його завершенню всі домовилися зустрітися знов на наступному 60-му ювілеї, відкривши нові таланти та нові зірки музичного небосхилу для рідної Лиманщини та України.

Друк
У Визирській ОТГ офіційно оголошено результати виборів (фото)19:23
30 жов
ТІС ділиться противоковідним досвідом15:30
30 жов
Лиманський район в «червоній зоні»15:04
30 жов
В Кордоні планують виділити житло працівнику ФАП (відео)14:34
30 жов
Асфальтування вул. Мічуріна та Київської в Першотравневому вже розпочато (відео)12:55
30 жов
У селі Зоря Труда відбувся день подарунків (фото)12:00
30 жов
На виборчій дільниці № 510495 в Першотравневому вибори пройшли в дружній обстановці (відео)11:40
30 жов
Між селами Кордонської сільради ремонтують дороги (фото)10:30
30 жов
У Калинівці пояснюють, чому так організовано пішли на вибори (фото)09:00
30 жов
У Кордонській сільраді є ФАП, але немає медпрацівника (фото)16:51
29 жов
У Визирці відбулося засідання виконавчого комітету14:00
29 жов
Опитування жителів Визирської ОТГ показує, на що сподіваються люди після виборів (фото)13:35
29 жов
Всі 13 презентацій доброславського Конкурсу молодіжних проєктів реалізовано (відео)12:47
29 жов
Між Сичавкою та Любополем можна буде проїхати по асфальтованій дорозі (відео)12:13
29 жов
За Програмою медгарантій безоплатно отримали допомогу майже 40 тисяч українців, які перенесли інсульт10:30
29 жов
Жителі Першотравневого оцінюють кроки влади по асфальтуванню вулиць (фото)09:00
29 жов
Ветерани ТІС згадують, як все починалося (відео)18:03
28 жов
Так дружно, як зараз на Київській у Першотравневому робили дороги тільки при Олександрі Янчеві (відео)17:06
28 жов
Марину Архірій вітають з перемогою16:17
28 жов
Термінал Neptune посилює карантинні заходи безпеки15:00
28 жов
У виборах взяли участь понад 37% мешканців Красносільської ОТГ (відео)14:53
28 жов
Переможець на посаду Доброславського селищного голови — Людмила Прокопечко13:55
28 жов
Чого очікують жителі Визирської ОТГ від свого вибору? (фото)13:10
28 жов
Доброславська селищна рада отримала диплом Мінрегіону10:30
28 жов
Рейтинг довіри голови Визирської ОТГ з минулих виборів виріс на 12,77%09:00
28 жов
TOP